Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3381. sayfa)

328.641
Cevap
8.080
Favori
72.111.650
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1585 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    100 lirayı tamamlayayım indirim kodu düşsün diyene kadar 14 tane vardı bitti yuhhh yani
  • crazydentist kullanıcısına yanıt

1 tane kalmış ancak başka balparmak ürünüyle 75 liraya tamamlasanız da olur ama diğerlerinin fiyatları da pek kampanyalı sayılmaz yine de bir göz atın diyeceğim ama bitebilir 1 tane sonuçta :)

• yargılamak gibi olmasın ama sizin benim mesajıma bu kadar vakit ayırıp insanlar hakkındaki düşüncelerime yorum yazmanız da bana garip geldi. gereksiz bir yorum olmuş.

gördüğün gibi bu tip cevap vermek istediğinde sonsuza kadar uzatabiliyorsun durumu. bunu yazmana ne gerek var cidden? fikrime yönelik artı veya eksi yönde bir argümanla gelmemiş bomboş bir cevap vermişsin.

burada bir çoğumuz gerçekten ihtiyacımız olmayan ürünler alıyoruz sadece ucuz oldukları için. ama powerbank gerçekten ne kadar gerekli olabilir ki bugünkü koşullarda. sadece bunu belirtmek istedim. yoksa banane doldurun her tarafınızı powerbank'lerle.

• mecekaa kullanıcısına yanıt
    Hocam hem banane doldurun her yeri powerbankle diyorsun hemde bir önceki mesajda evdesiniz zaten powerbanki napacaksınız diyorsun. İnsanların ihtiyaçları varsa alır yoksa da alır. Boş muhabbet yapmayalım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eyvahfilvar kullanıcısına yanıt
    Oda bitti :(yeniden stoga girermi peki beklesemmi

Biraz zor ama yine de belli olmuyor isterseniz listenize ekleyin arada kontrol edin hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eyvahfilvar kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ben silmedim yönetim silmiş, elinize sağlık tekrar yazdığınız için. Kod olarak paylaşmıştım muhtemelen o yüzden sildiler. Teşekkür ederim haber verdiğiniz için niye böyle yapıyorlar açıklarlar umarım.

Kötü olmuş hocam ama sağlık olsun bi kaç saat oluyor paylaşım yapalım keşke erken denk gelseymiş

• Borderlands 3 (PS4) (Sony Eurasia Garantili)https://www.amazon.com.tr/dp/B07QZ67JWM/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_EM5EZ5PN1RHMZ0B7BQXJ

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama sanırım internetteki en uygun fiyat. 47.95₺
  • Gerçekten anlamak çok zor hocam, sizlere de teşekkürler.

@Wadjet hocam iletişim kopukluğu olmuş dediniz, 1 saat sonra yine kodla paylaşım yapılan mesajlar silindi. Maalesef her gün kod/link kavgası yapılıyor. Neden diğer yöneticileri bu kadar rahatsız ediyor bu kodlar? Artık nihai ve forum üyelerinin lehine bir neticeye varılabilse keşke.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ramazan1 kodunu kullananlar Ramazan2 kodunu da kullanabiliyor mu? Kod ne zamana kadar geçerli?
  • quote:

Orijinalden alıntı: max0007

Buzluk, soğutucu çanta ihtiyacı olan kaçırmasın.

Icepeak 300362 Buzluk, Mavi, 12 lt - Fiyatı 81 tl. - stok 20 - Piyasa fiyatı 175 -200 tl.

https://www.amazon.com.tr/Icepeak-300362-Buzluk-Mavi/dp/B07BSFZN3P?ref_=Oct_DLandingS_D_397fc84e_60&smid=A1UNQM1SR2CHM

(iyidir kötüdür bilmem. kullanmadım)

3 yıldır Amazon'dan alış veriş yaparım. İlk defa bir ürünleri kırık ve hasarlı geldi. İade talebi yaptım.

Çokta hoşuma gitmişti bu buzluk. Kısmet değilmiş. :((

• max0007 M kullanıcısına yanıt
    Nazarlık olsun hocam..

• ass41 kullanıcısına yanıt

Şans işte.

Fırsatı haber verdiğimde stok 20 idi. 1 saatte ben dahil 20 kişi aldı ve stok bitti.

Ama benimki kırık geldi. :))

yani ben hariç herkes aldı şu an o buzluktan. :)

• Yönetim kendi bindiği dalı kesiyor.

Bakın bal konusu; uzun bir aradan sonra bir fırsat paylaşıldıktan 3 saat sonra alınabilir durumdaydı.

Ama linkler öyle mi? Anında tükeniyor 15 dakika arayla bile,

Dün biri yazmış yönetimden neymiş efendim kodla uğraşması filan zormuş, bak sen. E biz gelip linkte tıklıyoruz fırsat bitmiş oluyor emin ol bu daha zor bizim için.

Sıcak fırsatlar ve ona bağlı alt başlıklar ile bu forumun müdavimi olduk.

Konuda link görmek istemiyorum ben de eminim ki bir çok arkadaş da benimle aynı fikir de.

Yahu ben bal alıp faturasını bilmem ne uygulamasına yükleyip 25 TL kodunu Trendyol cüzdana yükleyen adamım. Sırf fırsat diye. Şimdi burada kodu alıp kopyalamak mı sorun?

Adamın bal fırsat mesajını niye sildiniz anlamıyorum.

Kesinlikle link paylaşımı yapmayacağım. Bu konuda da baskıyı kabul etmiyor oldukça komik buluyorum. İnsanların karşılık beklemeden yaptığı bir işi nasıl oluyor da kurallara bağlamaya çalışıyorsunuz?

İşiniz küfür hakaret ya da aleni reklamı engellemek onun haricinde hiç bir şeye karışamazsınız. İnsanları tedirgin etmeye çalışmayın.

Bu arada dip fiyatta olan Philips Abelia Taşınabilir Dekoratif Fener i almak isterseniz; B06XFWYF52KM kodun sonundaki 2 harfi silin

Fiyat: 149.9TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiserx -- 19 Nisan 2021; 16:17:21 >
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Kod işi gündeme geldiğinden beri sıcak fırsatlarda takılmaya başladım. Çünkü link atıldığında hiç bir şey alamıyorum. Dünden beri amazondan 300 liralık alışveriş yaptım. Kodlar sayesinde. Bal ihtiyacım olsaydı balda alacaktım.

Kod ile paylaşım yapanlara teşekkür ediyorum.
  • bence tüm üyelerin gireceği bir telegram grubu kurulsun, foruma da kimse yazmasın. böylece bu kod link tartışması biter

• ICEPEAK 750 ml içecek termosu 44,86 TL piyasada 80 lira altına bulunmuyor.

B07BSS2JN7MN sondaki MN harfini silince ulaşırsınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt

Yazdıklarınıza imzamı atıyor, ayrıca Abelia için de teşekkür ediyorum  

Bu arada sizin yeşilin yanında, pastel yeşili de çok hoş. Ve o da 149,90.

• 
Sayfa: önceki 33793380338133823383
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.