Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3365. sayfa)

5 sn
331.559
Cevap
8.113
Favori
72.855.594
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33633364336533663367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Az önce bir sipariş geçtim ve şöyle bir yazı fark ettim.

Sanırım kargo sayısı şu şekilde azaltılabiliyor ama hangi ara nereden yaptım bu tercihi hatırlamıyorum. :

Sevkiyat tercihi

Ürünlerimi mümkün olduğunca az teslimat olacak şekilde gruplandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: webco

Hocam tasarruf devri devir. Hepsini güzel rulo çıra şeklinde yaptım haftasonu vakit geçti hem, hemde ramazan sonrası villamda barbekü için çok kullanışlı oldu. Değişik bir malzeme kolide kullanılmış geri dönüşüm olduğundan kimyasal var sanırım çok hızlı tutuşturuyorum bu şekilde. Nasipse 200 kolilik bir rekor daha deneyecem. Tek sorun banka birimi 8 kez aradı onay için. Kartıınızdan. 2.25 tl işlem oldu 20 kez size mi ait diye sordu. Onun dışında kargo lama hızı getiren arkadaşın memnuniyeti üst düzeyde oldu. SANIRIM parça başı alıyor ondan abi dedi efsanesin gene tekrarla RİCASIN DA BULUNDU

Alıntıları Göster

"banka 8 kere aradı" ahhahahah Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Şaka gibi Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Başıma şöyle bir şey geldi, belki denk gelmedir.

Prime üyeliğimi iptal ettim, üyelikten kalan süre tamamlanana kadar prime avantajlarını kullanabileceğim belirtildi. Yalnız iptal işleminden sonra verdiğim siparişlerde kargo tek pakete toplanmış şekilde gelmeye başladı. Bu durum kötü bir şey değil ama gece 12 den sonra verdiğim siparişlerde ücretsiz olarak gün içi 17-22 arasında teslim seçeneği de sunuyordu, artık bu hizmeti 12 lira ücretlendirerek veriyor. Başkalarında var mı böyle bir durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam teslimatta 50 lira limiti olması lazım ücretsiz olması için

• 50 tl altı nakliye ücreti mevcuttur

• Son 100 mesajın yarısı herhalde Amazon zarar mı ediyor yoksa çekilecek mi konusu üzerine..

Zenginin serveti için çenenizi yorup kendinizi yıpratmayın, faydalanabildiğiniz kadar faydalanın.

Arkadaşlar internet cahili değilsiniz, yakın zamanın haberi ve rakamlar altta.

Sizce servetinin binde biri yapıyormu burda edebileceği zarar?

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/pandemi-abdli-milyarderlere-yaradi-1-3-trilyon-dolar-kazandilar,4NqD2ityKkWR3Sq_Vokb8g

Forbes verilerine dayanan rapora göre, dünyanın en zengin insanı Amazon'un CEO'su Jeff Bezos, Mart 2020'de 113 milyar dolar olan servetini Mart 2021'de 193,4 milyar dolara çıkararak yüzde 60 artırmış oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turkforce -- 16 Nisan 2021; 16:56:2 >

• Turkforce T kullanıcısına yanıt

Milletin daha çok korkusu, zarar edip türkiye piyasasından çıkarlarsa diye. Daha önce çok gördük global olup da bizim piyasada tutunamayan firma. Evet firma zengin ama rakamlar ortada, yeterli kâr yoksa dükkanı kapatıp giderler başka ülkelerde zenginliklerine zenginlik katarlar. Ha bu olacak demiyorum zira amazon bence diğer firmaların aksine türkiye'ye baya derin yatırımlar yapıyor. Ceva lojistik ile de daha yeni anlaştılar yakında beyaz eşya, mobilya satışı da başlayabilir. Bir belki ileride prime için gıda alışverişine ayar çekebilirler. 1 liralık kek siparişi veren trolller var maalesef.Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Hocam cidden o kadar çok büyük resmî gördüğüne inanan Einstein var ki forumda şu basit denklemi anlayamıyorlar bir türlü. Kâr ettirmeyen, şirket değerini arttırmayan hiçbir yatırıma devam edilmez. Dünyanın her yerinde piyasa ekonomisi böyle çalışır. A firması ya da B firması meselesi değil ki bu.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    geçen bir yılda, pandemi nedeniyle zarar eden e-ticaret sitesi varsa, onlar zaten para ile ilgili en küçük bir işe girmesinler. bütün e-ticaret siteleri bilmem kaç yıllık cirolarına 1 yılda ulaştılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 16 Nisan 2021; 18:9:53 >
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Doğru. Ama bu karı bakkal hesabıyla mı yoksa modern pazarlama ve finans hesabıyla mı yapacaklar kısmı önemli.

Amazon 1995 de kurulmuş ve ilk karını 2001 yılının son çeyreğinde açıklamış. Aynı yılı yani 2001 yılını ise 567m$ kaybetmişler. 2002 yılında 146m$ zarar açıklamışlar.

Başka bir şirket, Twitter da 2006 da kurulup 2017 son çeyreğinde kar açıklamıştı.

• Edit: yanında farklı yiyeceklerde almıştım. Ürün soğuk zincir ile gelmiş. Oda sıcaklığknda beklediğinde normale döndü. Tadı çok hafif keskin koku yok.

Arkadaşlar gıda kampanyasından yudum egeden yumuşak zeytinyagı aldım ancak yağın içinde pulcuklar yüzüyor... bana normal değilmiş gibi geldi. Benden başka alanlar varmı
    Pet şişe temiz gördükleriniz yağın içinde
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgin_yener -- 16 Nisan 2021; 19:31:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• webco W kullanıcısına yanıt
    Gerçekten böyle insanlar var mı? Diyordum yokya böyle tek tek aynı ürünü sipariş verilir mi diyordum CSB diyordum ama gerçekten varmış.
    Hiç rahatsız olmadan bu siparişi vermek,20 kez 2.25 tllik banka çıkışını onaylamak ve burda bunları burada yazmak Artık siz evriminizi tamamlamissiniz
    Allah ananiza babaniza eşinize çoluk çocuğunuza sabır versin

• bilgin_yener kullanıcısına yanıt

muhtemelen o yağ dondu tekrar çözüldü onun için o pulcuklar var zararlı olacağını düşünmüyorum.süzün içinize sinmiyorsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Edit: yanında farklı yiyeceklerde almıştım. Ürün soğuk zincir ile gelmiş. Oda sıcaklığknda beklediğinde normale döndü. Tadı çok hafif keskin koku yok.

Arkadaşlar gıda kampanyasından yudum egeden yumuşak zeytinyagı aldım ancak yağın içinde pulcuklar yüzüyor... bana normal değilmiş gibi geldi. Benden başka alanlar varmı

Ilık ortamda 1 gün bekletin, sonra tekrar kontrol edin. Yukarıda arkadaşın dediği gibi soğuktan olmuştur muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgin_yener

Edit: yanında farklı yiyeceklerde almıştım. Ürün soğuk zincir ile gelmiş. Oda sıcaklığknda beklediğinde normale döndü. Tadı çok hafif keskin koku yok.

defalarca tağşiş listesine girmiş bir markanın ürününü neden aldınız ki?

• erdew39 E kullanıcısına yanıt
    Ben tek siparişte 6 adet koltuk altı stick ve 3 tane de başka ürün aldım, stickler 6 ayrı kutuda diğer 3 ürün ayrı kutuda aynı gün teslim edildi....
  • septum S kullanıcısına yanıt
    Yukardaki kişi ile aynı kafada insanlar işte böyle israfın mazereti olamaz.
    Şurada iftara 1.10 dk kaldı daha fazla yazmak istemiyorum yoksa inan yazıp yazip siliyorum
    Nasıl bir kafa yapısı, nasıl bir pişkinlik.

• 
Sayfa: önceki 33633364336533663367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.