Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yaxis , darkmenx , HaKaTo , HaybridX , _SiTeMKaR_ Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 72 Misafir (7 Mobil) - 67 Masaüstü10 Mobil3 Android
5 sn
331.511
Cevap
8.114
Favori
72.841.444
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33583359336033613362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

B08LNN7ZXJ

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • mertmete55555 M kullanıcısına yanıt
    8 lt de ben aldım , teşekkürler
  • Cif Jel Tüm Yüzeyler Yasemin Esintisi Temizleyici 1 Paket (1 x 1500 ml)

10TL

B07W9K48T6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B089T4P5Q1

DeFacto Kapüşonlu Renk Bloklu Fermuarlı Hırka Hırka Kız çocuk

42.80₺

10/11 ve 11/12 yaş mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: exorcist26

Hala sadece botlar çekiyor zannediyorsunuz sanırım. Bot değil kanlı canlı kişiler buraya gelip ürüne bakar atar telegrama. Boşuna uğraşılıyor deyince suçlu oluyoruz. Ayrıca bakıyorum yukarıda dörder dörder yağlar çekilmiş ürünler çabuk bitiyor diyenler tarafından. Herkes dört dört ürünlerden alırsa tabi biter bir de bunlar söyleyen adamlar Allah bilir söylemeyenler kaç hesapla dört dört çekti

Yoo ben botlar çekiyor falan demedim yazımda. Benim ASIN'ini attığım ürünü kimse almamış. Dediğim grup 3-4 bin kişilik grup. Öyle birisi 24 saat boyunca oturup öyle ASIN kovalayıp gidip o gruba atmaz. Gece link atabilirim bir fırsat ürünü. Eğer atarsa sizin zannettiğiniz gibi kanlı canlı birisi oraya o saatte buradan bakıp ürün atmaz.

Yağı burada paylaşınca arkadaş ben de aldım, forumdaşlar da aldı misafiler de almıştır. Uzun süre sayılabilecek kadar bir süre de satışta durdu. Kimin kaç hesap çektiği umrumda değil, çekiyor adamlar demek ki onu engelleyecek yer ve onun muhattabı Amazon'dur.

Üstte arkadaş linki attı mesela hemen düştü. Dedim zaten Telegram bildirimini görünce kesin bizden birisi link atmıştır diye.

@bahoho Hocam birkaç dakika var diyelim. Linkler de 1-2 dakika arayla düşüyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 15 Nisan 2021; 18:12:2 >

• www.amazon.com.tr/Dockers-Smart-Ultimate-Skinny-Pantolon/dp/B07XBR84P1/ dockers SMART 360 FLEX ULTIMATE CHINO SKINNY Pantolon Erkek: 99,89 TL

www.amazon.com.tr/Dockers-Smart-Ultimate-Skinny-Pantolon/dp/B07XFVN82B dockers SMART 360 FLEX ULTIMATE CHINO SKINNY Pantolon Erkek : 119,87 TL

www.amazon.com.tr/Dockers-Smart-Ultimate-Skinny-Pantolon/dp/B07XBR84N9 dockers SMART 360 FLEX ULTIMATE CHINO SKINNY Pantolon Erkek : 119,87 TL

Hemen hemen tüm bedenler mevcut gibi hepsinde de fiyat aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exorcist26 -- 15 Nisan 2021; 18:35:50 >

• exorcist26 E kullanıcısına yanıt

Hocam bunların bedenlerinden hiç bişey anlamadım. Üretici bedeni yazıyor parantez içinde onu mu göz önünde bulundurup alacağız yoksa ilk yazan W-L oranlarını mı ?

• Mr.Seko kullanıcısına yanıt

Parantez içindekiler gibi sanki beden ben öyle anladım ama uzunluk olarak vermemiş sadece bel olarak vermiş gibi.

• exorcist26 E kullanıcısına yanıt

Boy önemli değil paçasını yaptırırız da bel olarak yazan da bana garip geldi. Levis kotta 34 giyiyorum skinny, acaba direk 34 mü alsam bundan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

Boy önemli değil paçasını yaptırırız da bel olarak yazan da bana garip geldi. Levis kotta 34 giyiyorum skinny, acaba direk 34 mü alsam bundan.

Bunların belleri esnek hocam elastan var bende farklı bir modeli mevcut esneme payı yüksek . olur gibi en kötü dener olmazsa iade edersiniz.

• B01F0EOYEI
    Scrabble 89 lira.

• https://www.amazon.com.tr/Dr-Oetker-Pudra-%C5%9Eekeri-Renkli/dp/B08T2KZPRT/

90 kuruş

piyasa fiyatını bilmiyorum ama bir ihtimal fırsat olabilir.Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Fax Okyanus Sıvı Sabun, 3,6 lt

Fiyat: ₺13,22 (₺3,67/lt)

B0859ZMN1? (?=N)

• hopdedikks kullanıcısına yanıt

amazonda çoğu ürünün detay bilgileri de komple hatalı oluyor zaten.. bu nedenle bir şey almadan önce ürünün kendi websitesinde detaylara bakmak en mantıklısı Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Fax Okyanus Sıvı Sabun, 3,6 lt

Fiyat: ₺13,22 (₺3,67/lt)

B0859ZMN1? (?=N)

Hocam resim 400 ml olarak gözüküyor. Hangisini gönderirler acaba.

• itsmynick kullanıcısına yanıt

yüksek ihtimal resim yanlış. yorumlarda da görmedim küçük geldi diyeni .

• Acemi_mühendis A kullanıcısına yanıt
    Aldım bakalım ihtiyacım vardı. Cumartesi gelir bilgilendiririm buradan.

• Neutrogena Norveç Formülü Hızlı Emilen Bakım Kremi, 200 ml

Fiyat: ₺8,24 (₺0,04 / ml)

B00UZ9IC8SASD ( son 3 basamak hariç )

• quote:

Orijinalden alıntı: itsmynick

Hocam resim 400 ml olarak gözüküyor. Hangisini gönderirler acaba.

Alıntıları Göster

öyle görünüyor ama kargo ile 3.6 litrelik geldi az önce bana da

bir önceki sefer 18.9 dan almıştım aynını

• 
Sayfa: önceki 33583359336033613362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.