Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

70.943
Cevap
3.280
Favori
16.085.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7173
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3280
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1018 mesaj) TulparHAN (789 mesaj) mito1172 (728 mesaj) rasiTR (626 mesaj) yedikeresekiz (441 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42755 mesaj) Mobil (15074 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4497 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (2249 mesaj)
  • @
620 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    49 Mesaj
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj
    12.97 tl 3 kg toz şeker

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4103 Mesaj

Şu Amazon fırsatlarının hemen bitmesi sıkıcı hale geldi artık

• Ben aldıktan sonra 4 stok vardı. Hemen sonrasında paylaştım zaten. Yağ için girenler faydalanmış olabilir. :)

|
    |
    blackroses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    Vay be alacağımdan değil sepetimde duruyordu şeker son 4 tü şuraya link atılmasıyla bir saniyede bitti. Siz napıyorsunuz arkadaşlar acaba 100 kişi sizin linki çalıyor bir kişi belki teşekkür ediyor forum madem kapatmıyor üye dışına burayı sizde paylaşmayın birşey siz paylaşmazsanız buranın varlığı olur mu
    |
    |
  • Onbaşı
    32 Mesaj

Can sıkıcı bir hal aldı ve önlem de alınmıyor ben girmiyorum artık buraya
    |
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6391 Mesaj

Link, kod atılınca telegram botları çekiyor. Burada 10-15 kişi görene kadar telegramda 200-300 kişi aynı anda görebiliyor.

Stok az geliyor oda çok hızlı bitiyor

|
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Ben artık ekran görüntüsü atıyorum

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1610 Mesaj
    Ramazan1 kodunu kullanarak sipariş geçmiştim, şimdi siparişi iptal edip yeni sipariş geçsem kodu kullanabilirmiyim tekrar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    197 Mesaj

https://www.amazon.de/dp/B07MNM8HXQ?ref_=Oct_DLandingS_D_184e2336_NA

tr değil de alman başka dışı sitesi koymak yasak mı bilmiyorum iyi fiyat 330tl civarı geliyor.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/49/cb/47/49cb4770a8ccb8999dc1865ebf4b54a0.png&t=0&width=480&text=1
  • Onbaşı
    31 Mesaj
    Zaman zaman burada gündeme gelen bir konu için çok somut bir örnek buldum & bunu sadece Amazon değil siz forumdaşlar da görmeli:

Amazon'dan ürün alırken ürünün fotoğraflarına değil, ismine bakıp almak gerekli:

Sistemleri 2 model ayakkabının fotoğraflarını 8 farklı modelde ayakkabıya yerleştirmiş!   

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d2/82/d2/d282d2cb1134dc7cb7aa9d3638a1a6a6.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopdedikks -- 19 Nisan 2021; 18:2:20 >

• Yarbay
    6391 Mesaj

Satıcı ve Gönderici amazon değilse TR de garantisi yok.

|
    |
    Bakaaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    125 Mesaj

Aynen öyle bende eylülde aldım arctis 7 geldiği gün ps4 ve pc arasında geçiş yapmanın zor olucağını anlayınca kafamda hiç şüphe olmadan iade işlemini başlattım ve daha kargoya vermeden arctis 9 siparişi geçtim.

Ağustosta yine tıraş makinesi almıştım 1 ay önce bozuldu ama garanti belgesini bulamadım, braun yetkili servisini aradım sadece e-fatura ile kabul edemeyiz dediler bende amazonu aradım isterseniz iade alalım dedi müşteri hizmetleri şimdi yeni tıraş makinesini piyasada daha uygunu olmasına rağmen amazondan aldım.

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    272 Mesaj

Quiksilver EVERYDAY W BTTL Matara, Termos, Unisex

₺119,99

B08FBPBF69

36 liraya satılmıştı biliyorum ama acil ihtiyacı olan varsa veya hoşuna giden varsa 1 adet kalmış.

• Yüzbaşı
    272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Quiksilver EVERYDAY W BTTL Matara, Termos, Unisex

₺119,99

B08FBPBF69

36 liraya satılmıştı biliyorum ama acil ihtiyacı olan varsa veya hoşuna giden varsa 1 adet kalmış.

Şu an link atmamama rağmen çok ucuz olmayan şu ürün Telegram'a düştü. Adamlar bunu da çözmüş.

• Yüzbaşı
    261 Mesaj

Yok bunlara çare her şeyi hallediyorlar. R10 gibi bir sisteme geçilip sıcak fırsatların komple üyelere özel olması lazım. Belki engellenir.
    |
    |
    Johny Constantine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2251 Mesaj

Hocam anında mı düştü yoksa gecikmeli mi? Dakikalarını karşılaştırabilir misiniz?

|
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj

Hala sadece botlar çekiyor zannediyorsunuz sanırım. Bot değil kanlı canlı kişiler buraya gelip ürüne bakar atar telegrama. Boşuna uğraşılıyor deyince suçlu oluyoruz. Ayrıca bakıyorum yukarıda dörder dörder yağlar çekilmiş ürünler çabuk bitiyor diyenler tarafından. Herkes dört dört ürünlerden alırsa tabi biter bir de bunlar söyleyen adamlar Allah bilir söylemeyenler kaç hesapla dört dört çekti
    |
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
triple negative breast cancer
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.