Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3350. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (11 Mobil) ve 8 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü13 Mobil3 iOS7 Android
5 sn
331.371
Cevap
8.113
Favori
72.809.233
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33483349335033513352
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07DN4WP9L/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_YV417C644122B78TM760?_encoding=UTF8&psc=1

35 e aldım gayet güzel fiyatını sonuna kadar hakkediyor 25 e düşmüş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagles2

Bu mesaj silindi.

Teşekkürler, aldım bir tane

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt

Hiç iyi değil bir süre sonra uyumsuz hatası veriyor. MFI lisanslı olduğunu da sanmıyorum.

Telefonlara 8-10K para verip kabloya 15 - 20 TL vermeyin.

• Merhaba Amazon alışverişi için kart güvenlik kodu girilecek yer yok sipariş ekranında bu yüzden parayı çekemiyor nasıl yapacağız bu işi? Evet ilk Amazon siparişim 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: oozgurel

Merhaba Amazon alışverişi için kart güvenlik kodu girilecek yer yok sipariş ekranında bu yüzden parayı çekemiyor nasıl yapacağız bu işi? Evet ilk Amazon siparişim 😀

Amazon'da 3d secure sistemi yok. Eğer bankanız bunu zorunlu kılıyorsa parayı çekemez amazon. Başka kart deneyin veya bankanızla konuşup 3d secure zorunluluğunu kaldırmayı deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de güvenlik kodu istiyor kartım. En son hangi seçenek varsa ödeme tamamla veya şimdi al (tam hatırlamıyorum) o butona tıklayınca güvenlik kodu gireceğimiz sayfaya yönlendiriyor normalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Vay vay, geçmiş olsun hocam.

Gitti bizim hediyeler hocam :) Artık takım bozuldu biz kullanacağız napalım. Asıl sinirimi bozan olay fotoğraf istemeleri değil de ona rağmen ee 1 tane kırık ne istiyorsunuz yani diyen müşteri hizmetlerindeki hanımefendi oldu :)

1 senedir bildirim yapmama rağmen hatta sipariş verince de hemen yazdım 2 kere bakın dedim böyle böyle önce de yaşadım vs. yok sorun olmaz falan dediler ama yine değişmedi. Sağlık olsun :)

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Türk kahvesi yapılır mı Hocam bundan

• quote:

Orijinalden alıntı: fitarih

Türk kahvesi yapılır mı Hocam bundan

Yapabilirsiniz ama çekirdeği filtre veya espresso ile değerlendirmenizi tavsiye ederim. Türk kahvesi için fazla yumuşak kaçabilir.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Teşekkürler Hocam diğer sitelerde yorumlar iyi tavsiyenizi uygulayayım

• quote:

Orijinalden alıntı: fitarih

Teşekkürler Hocam diğer sitelerde yorumlar iyi tavsiyenizi uygulayayım

Hocam julius meinl dünyada popüler viyana kahvecisi. Zaten paketinde yazar 1800lü yıllardan beri varlar. Bu fiyata leş gibi 1 yıl önce kavrulmuş arabica çekirdekleri satılıyor. Her türlü daha iyidir.

• Johnson's Baby Şampuan 750 ml

https://www.amazon.com.tr/dp/B07NY841N1/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_H1WGD6R6ZPKCQGSEKPEH?_encoding=UTF8&psc=1

Fiyat:₺13,89

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33483349335033513352
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.