Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (3345. sayfa)

5 sn
331.477
Cevap
8.113
Favori
72.836.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33433344334533463347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

Bu mesajı silmezler herhalde; önceki kitap mesajımı sildikleri gibi   silerlerse yanlış falan anlaşılabilir bir takım çevrelerce!

Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan Kağıt Kapak – 1 Ocak 2017

Kasım Çakır (Eser Sahibi)

28 TL

https://www.amazon.com.tr/Milletin-Adam%C4%B1-Recep-Tayyip-Erdo%C4%9Fan/dp/6058233445

28 liraya kitapmı olur 3 4 liraya düştüğünde paylaş.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    bize böyle bir bilgi gelmedi.
  • 3-4 liraya düşürse yayınevinden, Amazon’a herkesi sıraya dizerler.. Parasını verip toplatırlar o fiyata düşmesin diye 🙃

• quote:

Orijinalden alıntı: KenaNeoN

Bende de halou plus modeli var ve bazen sıkıntı yaşıyorum bahsettiğiniz gibi.
    Bir de haylou kulakta çok rahat ettirmiyor, bunda durum nedir acaba ?
    Kullanımı rahat mı ?
    Uzun süre durunca ağrı yapıyor mu?

Ben kolay beğenen bir insan değilim çok araştırıp vazgeçtiğim bile olur. aptx destekli en ucuz model haylou gt plus olduğu için aldım ama çok büyük hata yapmışım. Bunun çip seti realtek olması lazım. kulağa oturmasıda konuşmasıda çok rahat hatta ben airpod çakması gibi duruyor diye bu stick şekillere antipatik bakıyordum ancak inanılmaz rahat takıp çıkartması . Dün bütün gün kulağımdaydı, kulağımda olduğunu bile unuttum. Orta büyüklükte bir kulağım var. Şuan a101 lerde satılıyor.

Yanlız ilginç birşey var;

Ben siyah olan modeli aldım Sıgara paketi gibi ince uzun pakette geldi arkasında hologramlı ve kazınabilen kodu var (amazon/satıcı amazon)

eşime beyaz olanı aldık Kutusu karemsi çikolata paketi gibi farklı bir paket ama onda da hologramlı kazıma yeri olan güvenlik etiketi mevcut. yazı font kutu vs herşeyi inceledim fark bulamadım (Amazon/satıcı amazon)

Beyaz kulaklık bu videodaki gibi kutuda geledi ;

Yğine amazondan aldığım siyah modelde aşağıdaki gibi kutu ile geldi (Amazon/satıcı amazon)

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Nestle Çikolata Beyaz Çikolata 60Gr ₺3,60  B08TLNDKM1

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Bende bu ara bir kulaklık alıcam hocam, dediğiniz ürünün fiyatı çok iyi gerçekten kaydettim listeme. Bir sorum var size 300tl bandına çıkarsak daha iyi bir alternatif var mıdır?

Alıntıları Göster

Bende 250 / 300 tl bandına kadar alacaktım en iyi alternatif bu kulaklık la t5 arasında kaldım

https://www.hepsiburada.com/taotronics-soundliberty-53-pro-usb-c-sarj-kilifli-dort-mikrofonlu-ipx8-ter-su-dayanikli-tek-cift-kullanim-bluetooth-kulaklik-30-saat-muzik-siyah-p-HBV000011B9DL

Daha sonrasında Taotronics app desteği olmaması ve sürücü boyutunun 6 mm olması beni t5' yönlendirdi yanlış hatırlamıyorsam t5 de 7.2 mm olması lazım. ayrıca 115 tl gibi fiyatda çok agır basıyor. amazon prime ile alındıgında sorgusuz iade var. ancak 1 yıl gitse yine parasını halkketmiş oluyor. Bugün kankama hediye bir adet göndereceğim

250/300 seviyesinde kulak içi/stick aktif anc li güzel bir model çıkmıyor çıkanlarında anc oranı yüzde 20/yüzde 40 ları geçmiyor. qcy t5 alın keyfinize bakın daha sonra premium kulaklıkların fiyatları düşünce onlara yöneleceğim ama şuan kulağımda iş yerinde müzik dinliyorum

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B06WRN4ZR9/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

Spigen Essential 30W Hızlı Şarj Cihazı 2 Port USB Qualcomm 3.0 18W + iP (Intelligent Power Technology) 12W Duvar Şarjı F207 - 000AD21390

Fiyat:₺73,80 

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Bunlar ilk zamanlar 100g'di. Sonra 80g oldu, simdi de 60g yapmislar. Yakinda sadece kagidini verip hayal satacaklar herhalde. Avrupada bu markalarin paketleri yillardir ayni gramajda. Bizim milleti enayi sanıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi august landmesser -- 13 Nisan 2021; 10:33:11 >

• 
Sayfa: önceki 33433344334533463347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.