Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MertRammstein , blackroses , xSkyScraper , xunlei Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir (5 Mobil) - 21 Masaüstü7 Mobil6 Android
5 sn
70.301
Cevap
3.273
Favori
15.930.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 47 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7145
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3273
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1017 mesaj) TulparHAN (786 mesaj) mito1172 (728 mesaj) rasiTR (626 mesaj) antique (435 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (42443 mesaj) Mobil (14957 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4440 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (2093 mesaj)
  • @
613 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    794 Mesaj

hahaha yok genelde gıkımızı çıkarttığımızda bizim kelleyi vuruyorlar :) haa yapabildikleri de işte siteden uzaklaştırma oluyor anca :) oda iyi oluyor mola veriyoruz arada :)

|
    |
    dirty_y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    21 Mesaj

Hayat kısa, kuşlar uçuyor. Konu bir var bir yok.

|
    |
  • Teğmen
    221 Mesaj
    Signal Ergonomik ve Etkin Temizlik 1+1 Diş Fırçası 1 Paket 6.5 TL

B08GH89CDZ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    Bence son haftaların fırsatı. Burada fırsat paylaşmayıp laf kalabalığı yapacaklar da gitsin kumda oynasın. Yönetim kararına uymak gerekiyor. Adamların bir bildiği var demek ki

Philips TABH305 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık (ANC - Aktif Gürültü Önleyici) Siyah - 18 saathttps://www.amazon.com.tr/dp/B07V7HBC29/ref=cm_sw_r_cp_api_glc_i_QJKQ685YQW5949D90S3Z
  • Yüzbaşı
    562 Mesaj
  • Yarbay
    6387 Mesaj

Biz burada ücretli personel değiliz, gönüllülük esasına göre paylaşım yapıyoruz..

Karara falan da uymuyoruz zira bu konu da Kod paylaşımı yasak değil. Yasak olursa da zaten bu saatten sonra bizler paylaşmayız yönetimin kendisi paylaşırsa paylaşır.

Burada paylaşılan ürüne ben yetişemedikten sonra benim için bir şey ifade etmiyor.

kariyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj

Fırsat değil daha ucuza satan çok var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    711 Mesaj

Çok pahalı.
    |
    |
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Yeter ama

Konuyu baltalamaktan vazgeçin

Sıcak fırsatlar sizden önce vardı, sonra da olacak

İstemeyen katkıda bulunmasın anladıkta, ne diye habire vay efendim paylaşmayacam türü mesajlar yayınlayıp duruyorsunuz

Burda paylaşımda bulunacak insanlarda sizin yüzünüzden birşey paylaşmıyor

Birde donanımhaberin bu işten çıkarı var yok size ne, burda bir hizmet sağlanıyor, siz bedava paylaşım yapmaya üşeniyorsunuz, donanımhaber neden bedavaya yapsın

Rahatsız olanlar lütfen konuyu baltalamaktan vazgeçin

Bir salın konuyu.

• Er
    4 Mesaj

yahu, paylaştığım linke tıklasanız ironi olduğunu görürdünüz. böyle böyle devam edebilir konu
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    343 Mesaj

bu ürünü geçen gün almıştım, bugün hiç sipariş etmediğim pempe pudra şekeri geldi  amazon'a ilettim eğer birkaç güne ürünün kendisi gelmezse iade işlemi olacak ama epey şaşırdım

|
    |
    ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    alperend

|
    |
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    NESTLE 60 gr . beyaz çikolata

B08TLNDKM11 3.60 tl 11 in 1ini siliniz...

• Yüzbaşı
    753 Mesaj

Kesinlikle katılıyorum sıcak fırsatların eski tadı zaten kalmamıştı bu telegramcı instagramcı tayfadan sonra hiç kalmadı. Burada paylaşılan şey 10 saniye geçmeden Telegram gruplarına düşüyor, 1 dk geçmeden saçma İnstagram sayfalarına düşüyor. Bizim saygıdeğer arkadaşlarımız forumdaşları faydalansın diye bir paylaşım yapıyor ama forumcular göremeden ürünün Stoğu bitiyor. Her seferinde aynı şey, giriyoruz tükenmiş. Böyle olunca insanın foruma giresi gelmiyor. İnanın ben dahil çoğu dostum eskiden günde 5-6 saat forumda takılıyorsa şu dönem yarım saat bile takılmıyor. Buna bir çözüm sunmak şart, kullanıcılarını bu kadar az önemseyen hiç bir site uygulama vs daha yok. Varsa yoksa para dersen olmaz bu kullanıcılar sırtını dönerse o zaman görürüz.
    Mohr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    86 Mesaj

İnsanların burada yapmak istediği şey konuyu baltalamak değil, konunun amacından uzaklaştığını sizlere göstermek. Önceden bi fırsat paylaşılırdı, şurayı az çok takip eden kişi bundan yararlanır teşekkür ederdi. Şimdi insanlar ne yazsa anında tükenir oldu. Telegramdan reklamlı link paylaşanlar, kod ile paylaşımın sansürlenmesi, karşıt seslerin susturulması.. Asıl tepki gösterilen olay bu.

Konu artık insanlar arasında yardımlaşmaya değil bot basan adamın ucuza mal almasına yarıyor.

bayramtrn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    794 Mesaj

oo atarlı gençlik burada ayar veriyor :) öncelikle sıcak fırsatlar bölümü benden önce yoktu yani benim buraya üye olduğum ki üye olmadan da belli süre bakınıyordum, o zamanlar yoktu sonradan çıktı yani benden önce yoktu, haa sonra olur mu onuda bilemem ömrümüze bağlı :)

Neyse Cümleten Hayırlı Sahurlar

bayramtrn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    154 Mesaj

Bu mesajı silmezler herhalde; önceki kitap mesajımı sildikleri gibi   silerlerse yanlış falan anlaşılabilir bir takım çevrelerce!

Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan Kağıt Kapak – 1 Ocak 2017

Kasım Çakır (Eser Sahibi)

28 TL

https://www.amazon.com.tr/Milletin-Adam%C4%B1-Recep-Tayyip-Erdo%C4%9Fan/dp/6058233445

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

Bu mesajı silmezler herhalde; önceki kitap mesajımı sildikleri gibi   silerlerse yanlış falan anlaşılabilir bir takım çevrelerce!

Milletin Adamı Recep Tayyip Erdoğan Kağıt Kapak – 1 Ocak 2017

Kasım Çakır (Eser Sahibi)

28 TL

https://www.amazon.com.tr/Milletin-Adam%C4%B1-Recep-Tayyip-Erdo%C4%9Fan/dp/6058233445

2017 yılında çıkan bir kitap - diğer sitelerde daha da uyguna fiyat olarak bulunur.

Fırsat paylaşılmadığı için size tepki gösterilir ki bu paylaştığınız bi fırsat değildir.

Yoksa içerik olarak kimse kimseye neden bunu paylaştın demez  

Zamanında bedava incil için konu açılmıştı  

|
    |

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.