Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2951. sayfa)

5 sn
330.942
Cevap
8.111
Favori
72.696.908
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29492950295129522953
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rexonanın şu modeli için olumsuz şeyler okumuştum dün, sizin attığınız nasıldır bilmiyorum

https://www.instagram.com/p/CMb4u_oluTl/?igshid=v2spvsfinacq

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırılanhayaller kullanıcısına yanıt

o satıcı hep kullanılmış ürün satıyor adını araştırsaydın keşke n11 gg hb da da dükkanı var

• CLuB4R kullanıcısına yanıt
    gecen fit 2 siyahini 180 TL ye vermiştim. a71 alınca vatan hediye etmişti. kendim huawei gt 2 pro kullandığım için cihazın kutusunu acmamistim bile. işiniz görülürdu bayadir bekliyor mussunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimyz -- 17 Mart 2021; 1:55:31 >
  • baris-balci kullanıcısına yanıt
    Bunun üzerine yurtdışındaki gibi kurye sistemi gelse, ihtiyacı olan kolayca kaydolsa mükemmel olur.

link var mı

Yaşarız öyle bişey olursa hızlı kargo uygun fiyat🥞🥞🥞

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Geçen sene mart ayında modem almak için aramıştım böyle yeni sevişmiş veya sevişecekmiş gibi baygın baygım konuşan bir kız açmıştı güven vermediği için almamıştım.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Dediğiniz satıcıdan hb üzerinden modem aldım geçen ay sorun yaşamadım talihsizlik olmuş sizin ki
    N11 üzerinden kuponla bir iki elektrikli mutfak aleti almıştım, sorun yaşamamıştım. Satıcıyı arayıp durumu bildirin bence.

• Umarım gıdanın da gelmesiyle indirimli yağlar, çaylar vs alabiliriz. Amazon yap bir güzellik :)

• 2-3 sayfa önce bu gidişle yakında zeytinyağı satar dedm valla ona da başladılar diyebilirim :)). Herlde burayı okuolar, “ mantıklı lan” diyolar. Teknolojik ürün stoğa koyun onu istioz , yağı makarnayı alcak dünya yer var

• imax1 kullanıcısına yanıt

Rabbime hamdolsun dualarımız kabul oldu.

• Bu gıda ürünlerini de alıp biraz kullanıp iade edenler çıkacak mı acaba merak ediyorum.

• turxtar61 T kullanıcısına yanıt
    Niye iade edilmesin hocam amazon oyle bir hak tanımış, yarisini yiyip iade etmek amazonun bize verdiği bir hak.
    Edit: mesela ben bir kek alsam tadini begenmesem iade ederim cunku amazon bana iade hakki tanimis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardack -- 17 Mart 2021; 11:28:45 >
  • Ne kadar çok kategoriye girerlerse o kadar faydamıza olur adamsın amazon

• 
Sayfa: önceki 29492950295129522953
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.