Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2946. sayfa)

5 sn
331.474
Cevap
8.113
Favori
72.835.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29442945294629472948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam size ürün geldi mi resim atar mısınız ?

Harbi 250 tanesi 3.5 tl ise süper fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

kurunun yanında yaş da yansın diyorsun yani? sen telefonun varken kendini tutamıyorsan o senin iradesizliğindir ihtiyacı olup almak isteyenlerin senin iradesizliğinin cezasını çekmek zorunda değil. ben işi bitmedikçe telefon almam ama seneye mecbur almam gerek çünkü telefon işletim sistemi güncellemesi bitiyor telefon 6 yıllık 

Boş boş konuşma ya istesem peşin de alırım ben kendimden örnek vererek böyle çok insan tanıyorum diyorum. 1 sene kullanıp yenisi çıkınca nasıl olsa taksitle deyip alan.

Bu sınırlama bir çok kişiyi bu nedenle frenliyor.

Emin ol 3.500 tl olan telefon 3bine düşse ve 9 taksit olsa o 6 yıllık telefonun yüzüne bakmaz anında alırsın. Şimdi alamıorsun.

Anlatmak istediğim bu. Hümümet politikasını sorgulamak savunmak değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B004URR9N0/

JACK WOLFSKIN Unisex SECRET BELT WIDE Kemer, Siyah (Siyah 999),Tek Ebat (Üretici ölçüsü: STD)

Fırsat Fiyatı:₺113,99

Under Armour Erkek Ua Örgü 2.0 Dokuma Görünümlü Kemer Kemeri, Bel Kemeri

Beden 40

Fiyat : ₺128,56 + ₺80,67 Kargo ücreti

https://www.amazon.com.tr/Under-Armour-Örgülü-Dokuma-Görünüm/dp/B07RGRDKF3/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prens_ipsiz -- 15 Mart 2021; 19:47:27 >

• Dikenin delemediği zırhlı dış lastik bunlar, ayrıca iç lastik almanız gerekiyor
  • Tek satılıyor, fiyatının pahalı olma sebebi diken vs şeylerin delemediği zırhlı lastik olması
  • Piyadada 4000 civarında gördüğüm kadarıyla. Tasarımcılar fotoğrafcılar için güzel bir monitör gibi.

Asus PA24AC 2982 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B07HJ93W5M/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_6KJJAVW0HHJ6MX0D4H52?_encoding=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesci87

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Sen cep telefonuna yapılan hukuksuz taksit yasağınımı savunuyorsun?

Pandemi dönemi sıkılan çocuklara telefon alamadım o garabet yasak yüzünden. Çocukları hem içeri tıktılar hem telefon alıverelim desek önüne set çekiyorlar. Bu nasıl bir garabettir arkadaş.

• Şuraya gelip biraz amazon öveceğim:

daha önceden amazon'u burada ağır bir şekilde eleştirmiştim diye hepsiburada trollü falan diyenler oluyordu; işin aslı ben sadece bir müşteriyim; başıma kötü bir şey geldiğinde yazarım ki firma geri bildirim alabilsin diğer yandan iyi şeyleri de yazmak, tr'deki diğer firmalara da örnek olması bakımından önemli. Yani iyi şeyleri yazınca da amazon bana para vermiş sayılmıyor.

Geçen amazon'dan bir anakart aldım, anakartın usb çıkışları falan çalışmadığını fark ettim; dedim belki sorun benim psu dadır bir tane de psu aldım baktım sıkıntı devam ediyor.

Bunun üzerine firmaya yazdım ve başka hiçbir açıklama istemeden aradan 1 hafta geçen ürünü alıp iade işlemini rahatlıkla yaptılar. Üzerine de özür niyetine bir şeyler verdiler. Eminim başka bir firma olsaydı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyecekler doğrudan Anakart firmasıyla görüşmemi isteyeceklerdi, sonrası da aylar süren garanti incelemesi vs.

Her ne kadar kullanılmış ürün yollama problemi olsa bile yine de amazon güvenli sulardır ya. Kullanıldığını düşündüğünüz ürünü iade edebilme rahatlı inanılmaz bir konfor.

Amazon dışında yapılan her alışveriş artık çok riskli benim için.

• Arkadaşlar önerdiğiniz 32 inç 2K veya 4K renkleri güzel gösteren sim/arcade yarış için uygun fiyatlı monitör var mı? Bende 2 adet 1080/144hz var birini satıp değiştirmeyi düşünüyorum.
  • Oral-B Pro 2900 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Siyah 2'Li Avantaj Paketi - 338.21 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B072VBF6M4

• Şu havluları alan varsa da iade etsin bence biraz daha kapak olsun arkadaşlara.

• Amazondan hergün nerdeyse 50 tllik alışveriş yapıyorum bütçemi mahvediyor ama aldıklarıma bakıyorum piyasanın altında hepsi 🤣

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mega Therion kullanıcısına yanıt

Kullanılmış ürün konusuna katılmıyorum. Amazondan geldi ise tespit edilirse geri göndeririz. Başka bir yerden alsak kullanılmış gelse iade ederken bir sürü sıkıntı belki iade bile almayacaklardır.

Kullanılmış gelip gelmemesi çok önemli değil tabi ki kötü bir durum ama en azından Amazon hemen telafi ediyor diğer firmalar kullanılmış gönderseler bile iade almayabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Kullanılmış ürün konusuna katılmıyorum. Amazondan geldi ise tespit edilirse geri göndeririz. Başka bir yerden alsak kullanılmış gelse iade ederken bir sürü sıkıntı belki iade bile almayacaklardır.

Kullanılmış gelip gelmemesi çok önemli değil tabi ki kötü bir durum ama en azından Amazon hemen telafi ediyor diğer firmalar kullanılmış gönderseler bile iade almayabiliyor.

aynı şeyleri söylemiş sanki  

• celtic pride kullanıcısına yanıt

Hocam hangi fırçayı alsak acaba ben de ikilemde kaldım karar veremedim.

• Merhaba bana sormamissiniz ama yakin zamanda arastirip aldigim icin nacizane yorum yapayim dedim, oral b smart 4000 modeli bence ortalama is goren bir model, gerekli butun ozellikler var, gecen yaz uc yuz liraya almistim, biraz daha veririm derseniz oral b 1000 vardi ben bunu indirimde almistim sadece bir rengi indiirmdeydi iyi denk geldi 700e, ama bence digerine gore pek bir artisi yok, digerini de butun basliklarla kullanabiliyorsunuz ve en gerekli uc mod var, zaten digerleri pek kullanilmiyor, sahsi fikrim

• Trespass Calgary erkek kuş tüyü mont çıkarılabilir kapüşonlu

https://www.amazon.com.tr/Trespass-Calgary-erkek-çıkarılabilir-kapüşonlu/dp/B07F41CTFN/

₺498,15 + ₺129,34 Kargo ücreti

beden s

• 
Sayfa: önceki 29442945294629472948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.