Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2945. sayfa)

5 sn
328.816
Cevap
8.080
Favori
72.147.538
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1587 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29432944294529462947
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Etik olmayan bir davranışın açıklaması olmaz, bahanesi olur. Kimsenin bir başkasının üstüne basmadan ahlâkıyla para kazanmasına aksi yönde en ufak denilecek bir şey olamaz. Ancak insanın en ağrına giden durumlardan biri aptal yerine konulmaktır. Ekmek parasıymış, fiyatı uygunmuş, kaliteyi ucuza alıyormuşuz bunların hepsi ikinci plândadır.

Olması gereken nedir? "Arkadaşlar Amazon'da satış yapıyoruz, havlularımız güzel, kalitesine göre fiyatlarımız da uygun. Destek olursanız sevinirim." tarzında bir açıklama ile kaynak paylaşımı. Emin olun, bu tarz bir yaklaşım ile diğer türlü sergilenen oyunu anlamasaydık bile çok daha fazla sipariş görür, destek alınırdı.

• LucidDream L kullanıcısına yanıt

Hediye çeki ile telefon almak değil hediye çekine taksit yapılması yasakmış. Konu netleşti ama ateşi hala yanıyor :)

• adidaslarda yüzde 50 ye varan indirim yazmışta , uygun bişey bulamadım varmı ucuz bişey gören

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prens_ipsiz

Levi's Francine Down Pckble Jkt Kadın Mont Ve Kaban

https://www.amazon.com.tr/Levis-Francine-Pckble-Kadın-Giyim/dp/B07LFNN7HG/

Beden L

Fırsat Fiyatı:₺299,95

ONLY Tahoe Kadın Mont Ve Kaban

https://www.amazon.com.tr/ONLY-Kadın-Palto-Üretici-ölçüsü/dp/B07CJFDTG8/

Beden XS

Fiyat:₺117,70

Only markalı bu mesajdaki ceketten aldım çocuğa. 104 liraya. Xs beden: Gümüş renk. Bugün geldi.

Ürün çok çok güzel. Hafif ve çok kaliteli- katlayıp minik bir çantaya koyabiliyorsunuz hatta. O çanta da yanında hediye geliyor. Bu Only markasına zaman zaman bakarım artık.

teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 15 Mart 2021; 18:16:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Amazon'dan gelen kulaklık;
    Çok pahalı birşey değil ama kutunun bandı açılmış. Paketin her yeri çizik.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyll -- 15 Mart 2021; 18:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

kanıt var mı ?

nasıl emin oldunuz ?

Şaka hocam şaka. Üstte bana laf atmış arkadaş espri olsun diye yeni ismin bu mu diye takıldım.

• Arkadaş şaka gibi yazılanları okumadan aynı isimle gene yazmış. Adamın yaptığı işe saygısı bile yok ekmek parası diyen arkadaş nerdesin yahu? Bir şeyde sen söylesene, adam resmen sizi öpmeye geldim benden kurtulamazsınız der gibi sürekli burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartel1 -- 15 Mart 2021; 19:1:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhsoykan

Bu mesaj silindi.

100 Liraya düşür alalım.

• mlhsoykan M kullanıcısına yanıt

Kardeş açıklama yapsanıza üzerinizde bazı sorular var ?

bu ne pişkinlik özür dileneceğiniz yere veya yanlış anlaşılma falan diyeceğiniz yere reklam atıyorsunuz size yakışıyor mu ?

Ticaret anlayışınız bu mudur ?

insan bir açıklama yapar soykan nickleri ile aynı ürünü atıp duruyorsunuz üzerinizde şaibeler var.

Siz mi satıyorsunuz kullanıcı mısınız ?

Satıcı iseniz resmen kullanıcı gibi yazmışsınız. Bu da etik değil ve sahtekarlıktır. Bizim gibi profesyonel DH Ölücüleri bunu yemez. Hakikaten ayıp lütfen açıklama yapınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 15 Mart 2021; 19:3:48 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

yanlız yılın efsanesi olmuş

• pesci87 kullanıcısına yanıt

kurunun yanında yaş da yansın diyorsun yani? sen telefonun varken kendini tutamıyorsan o senin iradesizliğindir ihtiyacı olup almak isteyenlerin senin iradesizliğinin cezasını çekmek zorunda değil. ben işi bitmedikçe telefon almam ama seneye mecbur almam gerek çünkü telefon işletim sistemi güncellemesi bitiyor telefon 6 yıllıkAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

İşin garibi ürünler kaliteliye de benziyor. Yani yalnızca ürüne güvenip katakulli yapmadan sarih bir şekilde durum açıklansa ihtiyacı olan zaten alır.

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

Ben de anlamadım ki ne oluyor nasıl bir olay dönüyor belli değil.

Açıklama yapsalar, Ürünlerin güzel güzel detaylı resmini ekleseler beğendiysek zaten alırız ama ürün linki verip müşteri gibi görünmek ne anlama geliyor ?

• moustapha129 M kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım, trendyol ve n11 de aynı fiyat zaten. bi de kupon ve puan eklersen 200 tl ye kadar alma imkanın var.
    Tulparham sen ne çeşit bir kralsın. 👏👏👏
  • quote:

Orijinalden alıntı: mlhsoykan

Bu mesaj silindi.

Ürün berbat almayın hiç memnun kalmadım

Hadi bakalımAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Belki benim imzadaki gibi bir zekâ testi muhabbeti vardır ve biz bu testi geçemedik. Şahane bir kodlamayla çok üst düzey gizli seçilmiş karı-koca ya da abi/abla kardeş hesap isimleriyle birbirlerini alıntı yapıp acaba Amazon Türkiye ve Fırsatları konusundaki insanlar hangi partiye oy verecek diye mi test ediliyoruz, nedir.

Zaten gizli gibi duran ama kolay fark edilen olaylardan işkillenirim, işin aslının asla göründüğü gibi olmadığını düşünürüm. Belki bu iki hesap havlu değil, banyo işinde. Kim bilir? Kim Kaphwan.

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

harbi 1 dübel toptancı da 10 lira mı ?

Bilseydim bi 15-20 tane dübel stoklardım.

3.5 lira 1 dübel için pahalı gelmişti.

Hayır 250 adeti 10 lira. Amazon toptancı fiyatına veriyor. Hocam 2000 adet dübeli ne yapacaksın Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 29432944294529462947
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.