Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2920. sayfa)

5 sn
331.360
Cevap
8.114
Favori
72.803.495
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29182919292029212922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekran ve görüntü özellikleri kısmında ips panel yazar. Yazmıyorsa yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dirty_y -- 9 Mart 2021; 22:34:15 >
  • Pulzr4 kullanıcısına yanıt

Şansa bir deneyeyim dedim oldu:) şimdi alacak bir şeyler bakayım

• dirty_y kullanıcısına yanıt

Merhaba. Lg ve Samsung markalarında serisi sayı olarak büyük olan üst seridir. Bilginize. Genelde 49 IPS 50 Va dır. Ancak kısmen de karma panel kullanıldığı için bazen 50 de de IPS geliyor.

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Kesinlikle bu tür mesh cihazı alın. Ben deco aldım çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: maligezgin

Herkese merhaba
    İki TV atasinda kaldım
    Lg 49un7100
    LG 50un8100
    Fiyatları aynı sayılır 4900 civarı
    Var mı önerisi olan? Özellik olarak pek farkı yok gibi

Baktığınız tvler 50 inch başlangıç seviyesi cihazlar. bu vb TVlere 4000 üstü para vermemek gerek.

Philips 50pus7805  (android smart) 4100 lira

TCL 55p8m dün 3999 liraydı (android smart)

TCL 55c715 QLED 5300 civarına düşüyor.

Toshiba 58UL3A63DT 58 inçh, A101 de 4499 lira

Büyük tv den korkmayın, 2 güne alışırsınız

Edit: Bende şu sıralar cihaz bakıyorum. 65-75 inch aradığım için TCL almakta kararsız kaldım.

Bu önerdiğim tvler philips dışında hem inçh olarak daha büyük, hem daha güncel, hem de sizin önerdiklerinizden çok daha uygun. özellikle TCL 55c715 QLED hiç fena bir cihaz değil. TCL 55p8m ise 4000 civarına alınabilecek metal çerçeveli F/P oranı en yüksek android smart tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 9 Mart 2021; 23:5:23 >

• Ürününü iade edip amazon reddetti geri döndü diyen üye var mı hiç. Varsa anlatsın bize hangi şartlarda iade alınmıyor merak ettim hiç rastlamadım yorumlarda çünkü. Bu mesajıma da sus otur ne güzel iade alıyorlar geri dönmesini istiyorsan hepsiburadadan sipariş et diyenler olucaktır ama şansımı deneyeyim dedim cidden merak. İadesi kabul olmayan var mı hangi şartlarda iadeniz kabul olmadı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4007 kullanıcısına yanıt

Merhaba. LG sitesinde bu model için sadece direct LED yazıyor. Panelle ilgili bilgi bulamadım. Bir sitede 49 olan IPS 50 olan va demiş ne kadar doğru bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt

Merhaba. Cevap için öncelikle teşekkür ederim. Şu an salonda 23-24" 9yillik LG TV duruyor. Artık büyütmek istiyorum. Bugüne kadar monitör TV hep LG aldım hiç sorun yaşamadım. O yüzden LG almak istiyorum. En az 10yil kullanayım sorun çıkarmasın istiyorum. Yoksa şu anki TV biyuk olsaydı hayatta yenilemezdim isterse 20yillik olsun. Demek istediğim yazdığınız markalarla ilgili hiç bir fikrim yok. Bahadır da okuyorum araştırıyorum artık daha fazla okudukça kafası karisiyo insanın. O yüzden bu ikisi arasından seçip alayım diyorum. Banka puanı çek vs denk getirip 200-300 lira indirebilirsem alayım diyorum

• Amazondan.tr den pc monitoru aldim fakat fikrim degisti tv ye yoneldim kutuyu acmadan mng ile iade ettim. Mng takip nosunda gectigimiz cuma teslim edildi gorunuyor. Fakat iade işlemleri daha baslamadi. Amazonu ariyorum hala tasima asamasinda gorunuyor diyorlar. Basina boyle birsey gelen kimse var mi? İlk defa amazonda boyle birsey yasiyorum insallah sorun yasamam. Satıcı firma amazon.tr. Sorunu yazacak bir yer bulamadim hata yaptiysam affola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BjKs1903 -- 9 Mart 2021; 23:28:34 >
  • Domestos Çam Ferahlığı Çamaşır Suyu, 3240 Ml

17,98

Link avcısı gruplar nedeniyle kasten link paylaşmıyorum.

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07ZJLBG18

Asus, Rt N19, Router, Kablosuz Erişim Noktası Repeater

215₺

• 
Sayfa: önceki 29182919292029212922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.