Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2916. sayfa)

5 sn
331.564
Cevap
8.113
Favori
72.859.330
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29142915291629172918
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emelico

Robot süpürgesi almıştık trendyoldan çok da anlamıyorduk kullanmadan farkettik neyse ki aldığımız model değil eski modeli yollamışlar iade edebildik, Amazon’dan aldık daha sonra 5-6 ay kullandık su tankında çatlaklar oldu iade edebilirsiniz dediler şaşırdık ama gerçekten iade edildi. Biraz daha fiyat farkı oluyor ama gerçekten mantıklı peki satıcı Amazon muydu sizde de onun da etkisi oluyor mu acaba

evet özellikle satıcının amazon olmasına dikkat etmiştim. Ama ben değişim filan yapılır diye düşündüm. Kaç ay kullandım sonuçta. Direk karta iade etmişler

• Emelico E kullanıcısına yanıt

Aynen öyle ben mesela 100 kadar alışverişim var bana hiç kod vermiyor.

Genelde yeni üyelere veriyor. İndirim kodu olursa ana sayfada vs çıkıyor.

Alacağınız bir şey var ise sepete atıp 1 hafta bekleyin fiyat inip çıktıkça yazıyor.

Bu eklenti ile de geçmiş fiyatları görebiliyorsunuz.

https://www.spydrop.app/

duruma göre sipariş verirsiniz, çek olayı maalesef yok.

satıcı amazon olmayan ürünleri almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzguR1992 -- 9 Mart 2021; 11:19:46 >
  • eediz kullanıcısına yanıt

Hangi kargo firması eve gelip aldı? Mng mi kolay gelsin vs mi?

• heamvivna kullanıcısına yanıt
    Size denk gelen pürüz değil sansasyonel bir şey. Allah'tan çözmüşler. Ben kolay kolay Hepsiburadadan alışveriş yapmıyorum çünkü beni kanser eden bir sürü şey yaşadım.
  • aenescan1994 A kullanıcısına yanıt

Anladım, dediğim gibi ben sıkıntı yaşamadım. Hb dende amazondan da oldukça memnunum.

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt

Kac civariydi ben kacirmisim da kahve makinesi bakiyorum bu aralar

• kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt

sadece espresso yapıyor sanırım. o kadar para vereceksem süt köpürtücüsü de olmalı ve her türlü kahveyi hazırlayabilmeli bence. üstelik indirim fiyatı da 4-4.500 filan.

• heamvivna kullanıcısına yanıt

HB de bende sıkıntı yaşamadım 5 kere monitör iade ettim ama sıkıntı yaşamayacağım anlamına gelmiyor.

Yasal hakkım da olsa iadeyi kabul etmeyip geri gönderebilir mahkemelerde sürünebilirim

• emrekatilmis kullanıcısına yanıt
    Bu modem kabloneti destelemiyor sanırım değil mi?
    Modem ihtiyacım vardı. Geçtim sipariş 6 taksit teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heath

Kac civariydi ben kacirmisim da kahve makinesi bakiyorum bu aralar

Kırmızısı halen 2796.

kullanan biri olarak söylüyorum oyun açısından asla memnun kalmadık (kablo bağlantısı), ısınma yapıyor ve ısınmaya bağlı kopma yapıyor. benim üründe problem olabilir belki bilemiyorum, ama aklınızda bulunsun. hoş satıcı amazon, isterseniz iade edersiniz problem çıkarsa.

Teşekkürler paylaşım için faydalandık.
  • Beyler, wifi evin en uç odasında modem uzak kaldığı için az çekiyor. Menzil genişletici fayda eder mi? Alırken neye dikkat etmek gerekir? Şu aşağıdaki ürün nasıldır?

TP-Link RE200, 750Mbps Kablosuz AC Dual Band 1RJ45 portlu Kolay Kurulumlu Access Point & Evrensel Menzil Genişletici

Fırsat Fiyatı:₺175,00

https://www.amazon.com.tr/dp/B00KXULGJQ

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    Bu tip cihazlara hiç girmeyin derim. Evde aynısı çekmecede duruyor. Genelde bir faydası olmuyor. İyi bir kampanya denk getirirseniz TP-Link Deco E4 ikili set bakabilirsiniz. Fiyatlıdır ama kesin çözümdür. Hem de ede tek Wi-Fi yayını olmasını sağlıyor.
  • Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: aenescan1994

Size denk gelen pürüz değil sansasyonel bir şey. Allah'tan çözmüşler. Ben kolay kolay Hepsiburadadan alışveriş yapmıyorum çünkü beni kanser eden bir sürü şey yaşadım.

ben de bir sorun yaşamıştım ve HB kısa sürede çözmüştü.. ürünün satıcısı da HB'nın kendisiydi..

mesela amazon yeri geliyor müşterilerin siparişini tek taraflı iptal ediyor, ısrarla arayanların telefonlarını blokluyor..

bu olaylar amazon'un kötü olduğunu göstermez ama kusursuz olduğunu da söyleyemem..

yani her platformun artıları eksileri var bu normaldir..

• Ice_Sh@dow kullanıcısına yanıt

desteklemiyor diye biliyorum.

• gabagool kullanıcısına yanıt

rica ederim, iyi günlerde kullanın.

• 
Sayfa: önceki 29142915291629172918
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.