Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2902. sayfa)

5 sn
331.363
Cevap
8.113
Favori
72.805.605
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29002901290229032904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: n0fx

Listemde bir çok kulaklık vardı ve çoğunun stokları bitmiş. Sanırım kulaklıklarda iyi indirim oldu ve kaçırdım

Birisi sırf zevk için kulaklarına sokup sokup iade etme amacıyla da almış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: n0fx

Listemde bir çok kulaklık vardı ve çoğunun stokları bitmiş. Sanırım kulaklıklarda iyi indirim oldu ve kaçırdım

biraz sabırlı olursan yarısından fazlası amazona geri dönecektir Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Bugün kullandiği ürünü keyiften iade edenler, yarin iade etmesi gerektiğinde iade edemeyecek hale geleceklerini unutmamalilar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Bugün kullandiği ürünü keyiften iade edenler, yarin iade etmesi gerektiğinde iade edemeyecek hale geleceklerini unutmamalilar.

Düğünü için profesyonel dlr fotoğraf makinesi alıp dış çekimi bedava yapıp iade eden bile varmış. Bugün bir dış çekim 1500 2000 tl. Ne kafa dimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Düğünü için profesyonel dlr fotoğraf makinesi alıp dış çekimi bedava yapıp iade eden bile varmış. Bugün bir dış çekim 1500 2000 tl. Ne kafa dimi

Alıntıları Göster

Düğün yapabilen olmuşmu yaw

• webco W kullanıcısına yanıt
    Aman Allahim.. İnsanin bir kendine saygisi olur. İçselde bir karakteri cizgisi olur.. Ne denir ki..
  • boolidge kullanıcısına yanıt
    Yararlandık teşekkürler
  • Amazondan yaptığım son iki siparişte de tedarik edilememe durumu yaşadım. Hatta son sipariş uzun süre "yarın gönderilecek" şeklindeyken nasıl olduysa gece geç saatlerde tedarik sürecinde durumuna evrildi. İkisini iptal ettim...

Birisi çamaşır yumuşatıcı (evet, ne kadar zor olabilir ki ürünü bulmak) diğeri bu yukarda bahsettiğim ise ayakkabı...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Düğün yapabilen olmuşmu yaw

Alıntıları Göster

Dış çekim sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ortam çocukları yüzünden ya Amazon sistemi değiştirecek ya da biz alışverişi bırakacağız. Her halde zararlı biz çıkacağız. O çocukların tespit edilip kara listeye alınması çok zor olmasa gerek. Sonuçta sayıları fazla olamaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Bugün kullandiği ürünü keyiften iade edenler, yarin iade etmesi gerektiğinde iade edemeyecek hale geleceklerini unutmamalilar.

Amazon'un acil bir ekip görevlendirip iadeleri mantıksal olarak denetlemesi gerekiyor. Adam 1-2 ay telefonu kullanıp beğenmedim diye iade ediyor olacak iş mi bu? Bu adamın adresini ve ip'sini banlayıp bir daha ürün satmayacaksın gitsin başka yerleri dolandırsın.

Zamanında Apple da müşteri memnuniyeti adına tamir etmeyip cihazı değiştiriyordu, Türk insanı o kadar suistimal etti ki adamlar haklı olarak artık değişim gereken cihaza bile tamir kararı veriyorlar. Korkarım bu kaçınılmaz son Amazon'un da başına gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi If you my star -- 6 Mart 2021; 19:47:33 >
  • ardack kullanıcısına yanıt
    Erkek mi hocam bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgr44

umarım iç giyimde de iade ürün yollamıyorlardır

Bizim milletten korkulur tuvalet kagıdınıda bir kere popomu sildim diyerek iade edebilir. Özellikle ülkemizde bu sorgusuz sualsiz iade işi en kısa zamanda biter.

• Bu ürünü dün iade ettik Kargo aldı Şimdi Amazon sayfasına bakıyorum ama ürünü teslim almışlar mı almamışlar mı anlamıyorum Buna tam olarak nereden bakıyoruz arkadaşlar Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Son 1 ayda yapılan usulsüz iadeleri tespit etmek Amazon için birkaç personelle çocuk oyuncağı olabilir ama yapmıyorlar ilginç bir şekilde.

Birkaç kişiye ip ban atacaksın ki gelip burada ağlayacaklar ve diğerleri bu korkuyla o tarz iadeleri girişemeyecekler bile. Başka bir şirket olmuş olsaydı çoktan almışlardı önlemlerini.

• 
Sayfa: önceki 29002901290229032904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.