Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ak2n , kickteper , braveheart655 , nobody1 , ekonomisty Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil
5 sn
67.242
Cevap
3.189
Favori
15.332.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7003
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3189
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1011 mesaj) mito1172 (725 mesaj) TulparHAN (703 mesaj) rasiTR (626 mesaj) yedikeresekiz (408 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40766 mesaj) Mobil (14425 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4260 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (1423 mesaj)
  • @
590 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    16770 Mesaj

onu da satarlarsa şamatayı gör 1 ay kullanıp iade ederler iş şişme kadın ticaretine döner 

|
    |
    webco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    3508 Mesaj

arkadaşlar ufak vidalar için tornavida seti arıyorum, amazondan uygun fiyatlı ve ucu erimeyecek bir set tavsiyeniz var mı

laptobumun menteşesini tamir edeceğim ancak amakarttaki vidaları sökerken dandik tornavidalar eridi sinirden kanser eder adamı

en cok xiaominin seti satılmış sanırım kullanan var mı

• Çavuş
    69 Mesaj

Bende takipteyim +
    |
    |
    SHADOW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4552 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

arkadaşlar ufak vidalar için tornavida seti arıyorum, amazondan uygun fiyatlı ve ucu erimeyecek bir set tavsiyeniz var mı

laptobumun menteşesini tamir edeceğim ancak amakarttaki vidaları sökerken dandik tornavidalar eridi sinirden kanser eder adamı

en cok xiaominin seti satılmış sanırım kullanan var mı

xiaomi nin seti kalitelidir. erimeyen tornavida istiyorsan izeltaş almalısın, evladiyelik resmen.

https://www.amazon.com.tr/Stanley-1-66-039-Tornavida-Tak%C4%B1m%C4%B1-Siyah/dp/B002V4ULHU/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1RKV4OX8VEJ58&dchild=1&keywords=saat+tornavida+seti&qid=1614873362&sprefix=saat+torna%2Caps%2C210&sr=8-1 şu ürün de 29.90 a satılıyordu bir aralar. fazla para vermek istemezsen düşünülebilir.

• Emekli Yönetici
    3508 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

xiaomi nin seti kalitelidir. erimeyen tornavida istiyorsan izeltaş almalısın, evladiyelik resmen.

https://www.amazon.com.tr/Stanley-1-66-039-Tornavida-Tak%C4%B1m%C4%B1-Siyah/dp/B002V4ULHU/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=1RKV4OX8VEJ58&dchild=1&keywords=saat+tornavida+seti&qid=1614873362&sprefix=saat+torna%2Caps%2C210&sr=8-1 şu ürün de 29.90 a satılıyordu bir aralar. fazla para vermek istemezsen düşünülebilir.

Alıntıları Göster

xiomi kadar pahalı olmadıgı için şu dikkatimi çekti çelikmiş sanırım bunun ucu da

https://www.amazon.com.tr/Stanley-0-62-511-Tornavida-Siyah-Par%C3%A7a/dp/B0001IW77A/ref=sr_1_15?dchild=1&m=A1UNQM1SR2CHM&qid=1614872988&refinements=p_6%3AA1UNQM1SR2CHM&rnid=15358539031&s=home-improvement&sr=1-15

ufak yıldız ucu olan en cok ihtiyacım olan parça, diğerleri de biraz büyük olduğu için başka işlerde de lazım olur belki.

xiomi gibi setlerde kullanmayacağım bi ton uç var o yüzden bunu düşündüm de emin de olamıyorum yine ucu erir vs diye

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07L7QCTQ5/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_HG49FWN1Q5EBKHFZXK6B
    Neutrogena el kremi 5 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    277 Mesaj

Teşekkür ederim, indirimden faydalandım bende.

|
    |
    Monstertruck90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    Ayakkabı alıp kullanılıp iade eden varmı içinizde

• Çavuş
    69 Mesaj

Ben aldım iade etmedim sonuçta o ayakkabı giyiyoruz eğer aldığımız gün baktık olmadı iade edilir. Kullanıp iade eden bu mantık nedir Allah aşkına kullanılmış mal iadesi çok abes
    |
    |
    webco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6376 Mesaj

5 adet aldık tişikkirlir

|
    |
    Monstertruck90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    xD 3d 5d

Kışkırtmak amaçlı yazıyor. Geçenlerde telefon alip kullanip iade etmem lazim daha once iade eden oldu mu diye yazmisti hatta baska bir ucuz urun icin tek seferde degilde 10 farkli seferde siparis verip kargo kutularini sobada yakacagindan bahsediyordu bu arkadas, bosuna ciddiye alip cevaplamayin.
    |
    |
    Hisar18 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    554 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hisar18

Ben aldım iade etmedim sonuçta o ayakkabı giyiyoruz eğer aldığımız gün baktık olmadı iade edilir. Kullanıp iade eden bu mantık nedir Allah aşkına kullanılmış mal iadesi çok abes

Şikayet sitesinde altı çamurlu ayakkabı gelmiş birine onu dedim kullanıp ayakkabıyı iade ettiğinde onuda mı alıyorlar geri

|
    |
  • Yarbay
    16770 Mesaj

|
    |
    SHADOW kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Bu seti ben de almıştım. 70tl gibi bir fiyatı vardı, ara sıra düşüyor. Kalitesi de dediğiniz gibi ev kullanıcıları için yeterli.
    |
    |
    mito1172 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    Led tv almak isyiyorum , Amazon da indirim kodu olayi var mi acaba ?
  • Yarbay
    7228 Mesaj

ufak vidalar için stanley markasının linkteki setini kullanıyorum..

kavrama yerlerinin kalın olması çok iyi düşünülmüş.. fiyat da uygun

https://www.amazon.com.tr/Stanley-St066052-Saat%C3%A7i-Tornavida-Par%C3%A7a/dp/B00009OYGV/

• Yarbay
    6376 Mesaj

öyle bir şey yok

|
    |
    blkjack_tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    555 Mesaj

Valla yanıtlar ve geri dönüşler için çok teşekkür ederim. Cihazı verdik babaya . İnşallah bir sıkıntı yaşamayız...🙏🏻🙏🏻
    |
    |
    airwolf26 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10259 Mesaj

5600x ve 3060 Ti ya da 3070 ile sistem toplama arifesindeyim. Şu PSU için ne diyorsunuz, fiyat iyi mi?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B079QCFB1M/ref=ox_sc_saved_title_2?smid=A3O5TP4R0OZYXZ&psc=1

Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Ko Cuce
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.