Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2890. sayfa)

5 sn
331.562
Cevap
8.113
Favori
72.856.671
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28882889289028912892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Delta Deltabodyshaper Body Shaper 3 'lü Set, Unisex, Çok Renkli, Tek Bedenhttps://www.amazon.com.tr/dp/B079KCKG96/ref=cm_sw_r_cp_api_i_11KKDAFJDD3FREQBGN4Q

91 TL iyi fiyat 1 adet aldım. Stokta 2 kaldı.
  • Sam Fisher 6600 S kullanıcısına yanıt

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt

Hocam biri 1920 x 1080 digeri 2560x1440 yanlis bir karsilastirma yapmissiniz

• heath kullanıcısına yanıt

Aşırı doğru dediğiniz... Benim hatam.

Fiyat cok iyi duruyor 2560x1440 modelin, bende 2070 super var 4k 144hz 1ms bir tane lg monitor gordum oda 7 8k cozunurlukden feragat edip bunu almak mantikli gibi duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: heath

Hocam selam, kahve makinasi bakiyorum bende ama cok bilgim yok bu konuda evde cogunlukla granul kahve tuketiyorum, sirkette de filtre. Hayatima degisiklik katmak istiyorum  . Soyle sut hazneli, ogutuculu bir espresso makinesi istiyorum birde yanina entegreli olur mu bilmem filtre kahve   anlayacagin full + full model

Eger kahve seviyorsaniz espresso bu isin top noktasidir. Sanmiyorum ki bir daha filtre kahve icersiniz ama filtre de severim bende :) americano yaparsiniz ama bundan sonra

onun disinda bir arkadas yazmis granul kahve evet zararli ama dogaya zararj var cunku geri donusume donmesi zor. Ve dogaya atilinca senelerce kaliyor ayrica hayvanlarin agzina gagasina falan takiliyor bundan kotu ve zararli.

bende breville primalatte 2 var ben cok memnunum ancak giris seviyesi bir urun. Espresso makinalari 1500 tl den 30 bin tlye kadar giden ucsuz bir dunya:) bence giris seviyesi bir urunle baslamak en yararlisi . Eger espresso iceyim ama cappuccino latte de yapsin diyorsaniz breville prima latte 2 yi oneririm. Hem cappuccino hem latte cok iyi yapiyor. Ayrica ayni anda iki shot espresso da cekebilirsiniz . Marka breville ama sanirsam amerikan firmadi olan mr coffee diye bir ureticinin urunu. Yine de sik ve dayanikli bir urun. Sikayet az okudum . Gerekli bakimlari var bu aletlerin makina onda da uyariyor descale yapmaniz gerekiyorsa yapiyorsunuz.

onun disinda makina onemli ama daha onemli olan iyi bir kahve ogutucu. Ben onu da giris seviyesinde aldim sonucta suan binlerce tonu ayiracak ne tadim agzim ne de butcem var :)) daha detayli soru sormak isteyen dm atsin ordan anlatayim . Ben biraz ilgiliyim umarim yardimci olabilmisimdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Granül ile filtre arasında fark var mı hocam tat olarak vs bilmediğimden soruyorum bende granül tüketiyorum

Alıntıları Göster

Nespresso bu isin piiridir . Tchibonun da guzel . Nespresso senelerdir piyasayi elinde tutar . Hizli temiz ve nerdeyse tazeye yakin bakin taze degil ama krema ve tat bakimindan cok cesitli bir deneyim sunar. En buyuk artisi cok ugrasmadan hizlica kahveye ulasmaktir. Turkiye sartlarinda cok cok pahalidir. Makina ucuz ama sizi kendi kapsullerine bagimli hale getirir. Tabi muadil nespresso satan firmalar var starbuckstan tut kahve de benim icin ilk 3 te sayacagim juilis meinl bile nespresso icin kahve uretiyir ama ben nespresso kapsuldeki basariyi onlarda yakalayamadim. Ilk bir kac ay hatta bir sene kapsul masrafi goze batmasada ilerde illa rahatsiz edecektir. Bende nespresso da var hala bazen tuketiyirum. Evet tadi guzel ve hizli bir kahve deneyimi sunuyor. Ama yine de espresso makinasindan kendi tadiminiza gore daha guzel sonuclar tazelik yakalayabilirsiniz. Yine de bende ikisinin de yeri ayri:) umarim yardimci olabilmisimdir.

(VG27AQ) modeli var ayni urunun ips paneli usa amazondan soyluyorum aralarinda 20 dolar fark var burda 2bin tl oynuyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Nescafe golf 150-200 gr mına 30 tl veriyorum

ya bu instant yapilan kahveler de az kafein vardir o acidan aslinda iyi ama bunlari kuruturken islem goruyorlar cok o acidan zararli.. bir de tat olarak ben sevmiyorum.

• bu kolaygelsin yavaşmış baya, dün 21:12'de kargolanan kargo hala operasyon merkezinde gözüküyor. tahmini teslim tarihe bugünü yazmışlar. agt ertesi gün getiriyordu.. işin ilginci prime varken agt ile gönderiyorlar prime yokken kolaygelsin'e vermişler, forumda çok övülüyordu ama bana yavaş geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

diğer kahvelerde çok pahalı artık. 2-3 sene önce filtre makineme taze çekilmiş kahveler alıp demlerdim kendime. son zamanlarda beğendiğim kahvelerin 250 gramı 40-50 lira bandına gelince bu sevdadan vazgeçtim 2'si 1 arada ya geri döndüm. ah ah. canını yediğimin döviz kuru

Alıntıları Göster

sana mocha pot veya biraz daha butce cikarsan aeropress almani oneririm neyse amazon konusu daha da dagitmayalim :) herkese iyi alisverisler

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

hocam avansas dan falan 900 gr al çok tüketen biriysen daha hesaplı ve taze oluyor

• MertRammstein kullanıcısına yanıt

SOK ile aynı fiyata geliyor

Geçen 150 gr migrosdan nescafegold'uı 15 tl ye aldım.

900 gr bir de bayatlamaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu kolaygelsin yavaşmış baya, dün 21:12'de kargolanan kargo hala operasyon merkezinde gözüküyor. tahmini teslim tarihe bugünü yazmışlar. agt ertesi gün getiriyordu.. işin ilginci prime varken agt ile gönderiyorlar prime yokken kolaygelsin'e vermişler, forumda çok övülüyordu ama bana yavaş geldi.

Hocam simdiye kadar 100 alisveris yaptiysam 90i kolaygelsin ile geldi, bu siparislerin de 80-85inde 24 saat gecmeden urun/urunler teslim edildi.Genelde 17-18 saat icinde teslim ediliyor en fazla. Bence yasadiginiz bir iki ornekten yola cikip bir kaniya varmaniz dogru olmaz. Ayrica teslimat bugun diyor ise 22.00e kadar teslimat yapilabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 4 Mart 2021; 17:47:36 >
  • typhoone T kullanıcısına yanıt

Evet o baya ilgi gorunce paylasayim dedim, seveni cok herhalde diye, bu farkli bir cesidi, ihtiyaci olan olur belki, migrosta da indirime girmis gerci

• quote:

Orijinalden alıntı: FrankGallagherx

Granül ile filtre arasında fark var mı hocam tat olarak vs bilmediğimden soruyorum bende granül tüketiyorum

Alıntıları Göster

demleme çay ile sallama poşet çay arasındaki farkı anlayabiliyorsan bunu da anlarsın..

filtre kahveye alıştıktan sonra granül kahveye çamur demeye başlıyor insan..

ayrıca filtre kahve yapmak için makina şart değil, frenchpress ile gayet güzel oluyor  

• Aylar sonra teşekkürler bişgim yoktu.

• antique kullanıcısına yanıt

hocam bence ayran ile çay arasındaki farkı anlıyorsa hazır kahveler (yada herneyse) filtre kahve arasındaki farkı anlasılır. Yıl olmus 2021 hala nescafe içen var    şaka bir tarafa Hele o 3ü 1 arada ne rezil ne pislik bir şeydir geçenlerde otel odasında koymuşlar tabi dh ölücülüğü şunu içeyim hemen dedim.1 yudum aldım bıraktım buda böyle bir anımdır. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olmazadam -- 4 Mart 2021; 17:26:45 >
  • olmazadam kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katiliyorum 1 s3nedir agzima taze cekilmis filtre kahve disinda kahve vurmadım hele ne kadar zararlı oldugunu araştırınca.
  • 
Sayfa: önceki 28882889289028912892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.