Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2889. sayfa)

5 sn
331.471
Cevap
8.113
Favori
72.834.876
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28872888288928902891
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kahve filan değil vücudunuza bir güzellik yapın bir an evvel o ne olduğu belirsiz şeyi içmeyi bırakın bence :)
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

2 si 3 u bir aradadan hallice kilosu 150 200 tl civari fiyat performans canavari bir katil neticede :D

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

bir ara cafe crown fındıklı dan Nescafe godl'a geçmiştim

hangi kahveyi tavsiye edersiniz ? Kahve Dünyası Frencpress fındıklı almıştım onu da beğenmedim.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Granul soruyorsan Jacobs Monarch Golda bakabilirsin 5 6 senedir bunu tercih ediyorum

• Satildikca fiyat degisebiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NevNiyaz

O kahve filan değil vücudunuza bir güzellik yapın bir an evvel o ne olduğu belirsiz şeyi içmeyi bırakın bence :)

diğer kahvelerde çok pahalı artık. 2-3 sene önce filtre makineme taze çekilmiş kahveler alıp demlerdim kendime. son zamanlarda beğendiğim kahvelerin 250 gramı 40-50 lira bandına gelince bu sevdadan vazgeçtim 2'si 1 arada ya geri döndüm. ah ah. canını yediğimin döviz kuru

• quote:

Orijinalden alıntı: SEGHRİ

Satildikca fiyat degisebiliyor.

Çok saçma hocam başka siteler yapsa kıyamet kopar

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Nescafe golf 150-200 gr mına 30 tl veriyorum

• https://www.amazon.com.tr/dp/B0176KPFRO/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_T9R6VYNM8BYZS21FW0BX

Axe deodorant 12.53

• Monstertruck90 M kullanıcısına yanıt
    Hocam geçen hafta 10.44TL den epey stokladık.
    Ben 2 ay önce taze çekilmiş 2 kilo filtre kahveyi inanamayacaksınız ama indirimlerle beraber 60 TL ye aldım.Şu arkadakiler 😁

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 4 Mart 2021; 16:20:21 >
  • Kahveyi içtikten sonra Hepsiburadanın fazla verdiği parayı iade edip etmemek konusunda konu açıyorum. daha sonra gelen yorumlara göre 2 gün gelen yorumlara/fikirlere göre düşünüp taşınıcam...

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07VW9ZD6Y/ref=cm_sw_r_wa_apa_i_RS6T6WQ20HSBNVVMDFXA?_encoding=UTF8&psc=1

2561 tl

ASUS TUF GAMING 27 VG27BQ HDR GAMING, 2K,FREESYNC VE G-SYNC UYUMLU 2560x1440 165HZ,0,4MS(MPRT) 3YIL HDMIx2,DP ,MM,VESA,ELMB SYNC,PIVOT

• quote:

Orijinalden alıntı: Gybe

Ben 2 ay önce taze çekilmiş 2 kilo filtre kahveyi inanamayacaksınız ama indirimlerle beraber 60 TL ye aldım.Şu arkadakiler 😁

İndirim mi vardı kupon mu vardı nasıl yaptın ya? Çok iyi fiyatmış valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Gybe

Nereden almıştınız?

• tart kalıbını iade edecek olan kişi ben değildim ki, Akşam tart yapıp beğenirsem burada resim atarım demiştim. tart kalıbını yaptığı tart ile iade edecek kişi başkasıydı

Burası Amazon konusu o yüzden konuyu başka siteye çekmek gibi olmasın ama ben Trendyoldan aldım çünkü kendi sitesi dışında sadece trendyolda satışı var diye biliyorum.Sene sonu indiriminde yarı yarıya düşmüştü üstüne 30 TL kupon kullanmıştım.Uyguna gelmişti hocam ara ara bakıyorum indirim yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 4 Mart 2021; 16:35:32 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Hocam ben trendyoldan almıştım.Coffee Warehouse diye aratırsınız internette satış yapıyor diğer sitelerede şimdi baktım.İndirim zamanı kuponla vs çok uyguna yakalayabilirsiniz.Benim için müthiş alışveriş olmuştu,kahvede taze geldi.Kısacası memnun kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 4 Mart 2021; 16:35:54 >
  • 
Sayfa: önceki 28872888288928902891
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.