Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2880. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 116 Misafir (7 Mobil) - 119 Masaüstü16 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.332
Cevap
8.111
Favori
72.797.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28782879288028812882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Pilli vs bişey olduğunda gelir bu barkod.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

1 ay önce monitör iade etmiştim, ölü piksel bulunuyor diye.
    6-7 ay önce süpürge iade etmiştim geldiği gibi, emiş gücü 0'di.

Böyle bir mail gelmiş:

Banada geldi böyle bir mail, MH'yi aradım sipariş verdiğiniz ürün sayısıyla iade edilen ürün sayısının bir algoritmasına dayanarak bu mailler geliyor dedi. Keyfi iade yapmıyorsanız da sıkıntı olmayacağını iletti.

• Amazon'uda kendinize benzettiniz ne diyim......

• serichelli kullanıcısına yanıt
    Realme powerbankin sadece usb c yuvasında hızlı şarj varmış doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • giges1997 kullanıcısına yanıt
    10 siparişimin 2si iade. Zaten dedim noluyor diye iyi olmuş.
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

Hocam kullanmadım daha ama tip c çıkış hızlı şarja izin veriyor diye biliyorum bende. (Maks. 18w galiba)

• Amazon ilk uyarıyı yapmış aslında..bide burda yok öyle bişey yazmışlardı..Amazon gibi firma tüm müşteri hareketlerini izliyor tabiki,bunun sonu banlanmaya gidiyor bilesiniz..

• serichelli kullanıcısına yanıt
    Çok kötü o zaman benim tel micro usb hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 3 Mart 2021; 11:10:42 >
  • Şimdi baktım da bana Amazon'dan ne uyarı ne mail gelmiş. Hayır aktif de Amazon'u kullanıyorum gelen ürün de problem olursa mail atıp bildiriyorum.

Geçmiş olsun takibe mi alındınız acaba ? Bu arada amazon takip değil de genelde direk bloke ediyor bence bu müşteri anketi tarzı bir şeydir. Sorun olduğunu düşünmüyorum ama dikkatli olmakta fayda var.

Sakın 2 hesap açmayın

2 aynı isimde aynı kredi kartında hesap açmayın tüm hesaplar bloke edilir yine açsanız yine bloke edilir. Buradaki bir şey olmaz yorumlarına aldırış etmeyin.

• amazon germany adlı satıcıdan ürün alınca garanti nasıl işliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Şimdi baktım da bana Amazon'dan ne uyarı ne mail gelmiş. Hayır aktif de Amazon'u kullanıyorum gelen ürün de problem olursa mail atıp bildiriyorum.

Geçmiş olsun takibe mi alındınız acaba ? Bu arada amazon takip değil de genelde direk bloke ediyor bence bu müşteri anketi tarzı bir şeydir. Sorun olduğunu düşünmüyorum ama dikkatli olmakta fayda var.

Sakın 2 hesap açmayın

2 aynı isimde aynı kredi kartında hesap açmayın tüm hesaplar bloke edilir yine açsanız yine bloke edilir. Buradaki bir şey olmaz yorumlarına aldırış etmeyin.

Hanım ben yatarken kredi kartını cüzdandan çekip kendine amazon hesabı açıp alışveriş yaptıysa ne olacak  

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Hanım ben yatarken kredi kartını cüzdandan çekip kendine amazon hesabı açıp alışveriş yaptıysa ne olacak  

Alıntıları Göster

Hanıma bir kere söyleyeceksiniz böyle böyle diye unutmaz herhalde ?

• istisnalar vardır şansına hesap bloke edilirse durumu anlatırsın ama hesapların açılma garantisi yok.

Ben bilerek suistimal etmeye çalışanlardan bahsediyorum mümkünse 1 kartı başka hesaba kullanmayın Amazon hesap konusun da çok sıkıntı diğer firmalar önemsemez çok ama amazon fark ederse işlem yapıyor.

• Kömür özlü şampuan indirimde :)
  • Banada gelmiş aynı mail, aradım az önce. Ürünlerin kusurunu belirttim, tamam efendim sıkıntı yok dediler.
  • kutsall1 kullanıcısına yanıt
    Bunu diyorsunuz muhtemelen hocam.
    Linkte paylaşır iseniz herkes yararlansın.

Günün fırsatı: Clear Yoğun Arındırıcı Kömür Özlü Şampuan, 600 Mlhttps://www.amazon.com.tr/dp/B084XSJVTR/ref=cm_sw_r_u_apa_i_R456G5QTXJ84Y30RNBRE
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Hanıma bir kere söyleyeceksiniz böyle böyle diye unutmaz herhalde ?

Alıntıları Göster

Yahu oda bir birey, bende alırım amazon indirimini deyip 18 kilo deterjan aldı dün gece   ama kendi telefonundan kendi internetinden açtı hesabını sadece ödeme aracı olarak benim kartı kullandı, hoş başka şekil ödeme imkanı yok...

• Forumda ana sayfada var zaten. O yüzden link paylaşmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bella Ciao

Çok kötü o zaman benim tel micro usb hala

benim tel de micro usb ve usb type A dan bagladigimda "hizli sarj" ibaresi cikiyor

kendi adaptoru de 5 volt 2 amperlik samsung adaptoru

• o zaman aklında olsun özel indirim kodları geliyor bazen 100/35 tl gibi o kodları sadece 1 hesapta kullanın.

• 
Sayfa: önceki 28782879288028812882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.