Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2879. sayfa)

5 sn
331.515
Cevap
8.114
Favori
72.845.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28772878287928802881
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Söylediğiniz markanın sahtesi çok piyasada hocam. Biz de bir dönem kullandık. Fakat son gelenler değişikti. Şikayetlere baktığınızda da görülüyor zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dnt2541 kullanıcısına yanıt

Dün bunlara laf ettik diye birsürü mesaj attı birisi. Sahtekarlık değil de nedir bu sorarım?

• Bu konunun ismini değiştirmek lazım.. ne zaman konuya girsem , fırsat dışında herşeyle ilgili konuşma görüyorum en iyisi amazon türkiye ana konu diye değiştirin, millette rahatlasın sizde..

• Atını Öpen Kovboy A kullanıcısına yanıt

Kaç kez yazdık anlatamadık bari ilk sayfanın resmini koyayım belki anlarsınızAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  Bu konu sadece fırsat konusu değil artı zaten ana konuAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  Ve abartılmadıkça muhabbet konusu ki zaten abartılırsa silinecek diyor admin (ALT RESMİ OKUYUN YADA İLK SAYFAYA BAKIN)Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] SADECE Fırsat konusu bu konu değil arkadaş anlayın artıkAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] MUHABBET GÖRMEK İSTEMEYEN BU KONUYA TIKLA GİT Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 3 Mart 2021; 8:48:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

Kaç kez yazdık anlatamadık bari ilk sayfanın resmini koyayım belki anlarsınız  Bu konu sadece fırsat konusu değil artı zaten ana konu  Ve abartılmadıkça muhabbet konusu ki zaten abartılırsa silinecek diyor admin (ALT RESMİ OKUYUN YADA İLK SAYFAYA BAKIN) SADECE Fırsat konusu bu konu değil arkadaş anlayın artık MUHABBET GÖRMEK İSTEMEYEN BU KONUYA TIKLA GİT  

O zaman bu konuya bir şey yazıldığı zaman ana bölümde üstlere çıkması engellenmeli.. millet üstlerde görünce fırsat var sanıp giriyor, fırsat hariç herşeyi görüyor.

• Kötüye kullanım,Sahte bilgi,hesap sahibi ile ilişkili olmayan kredi kartı tespit ederse hesapları bloke edebilir kimsede açamaz.

Geçen birisi mesela indirim kodu için 4 hesap açmış ve kullanmış bu şahıs menfaatleri uğruna suistimal etti. Amazon yakalarsa hesabı bloke eder.

Sen 2 kredi kartını 2 farklı amazon hesabına girersen yine ban yiyebilirsinh.

Amazon da sonuna kadar haklıdır.

Ayrım yapan hepsiburada, Efsaneler klübü adında sistemi var, oranın temsilcisi bile önceliklidir. Amazonun temsilcisi öncelikli değil.

• Aylarca ürünü kullanıp iade edenlere de amazon bir yaptırım yapmalı.

Yapmıyorsa, bu ürünleri "kullanılmış etiketli " olarak satmalı artık .

Millet amazon kutusunu açarken korkar hale geldi.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Şu barkod farklı diğerlerinden kullanılmış yada iade edilmiş ürün anlamına mı geliyor acaba ? Bilgisi olan yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Yani amazon'un banlaması Türkçesi: yasaklamak,

Amazon'un yasaklaması, size alışveriş yaptırmaması kanunlara aykırı. Türkiye Cumhuriyetinde hiç bir özel kurum müşteri ayrımı yapma hakkında sahip değil.

Sokakta bir mağaza da müşteri seçemez, internette de. Ben böyle bir durumla karşılaşsam direk şikayet yollarını araştırırdım.

Alıntıları Göster
    Hiçbir şey yapamazsın,her firmanın kötüye kullanım hakları saklıdır..yani o işler hiç bildiğin gibi değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 3 Mart 2021; 10:15:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: comolokko23

Şu barkod farklı diğerlerinden kullanılmış yada iade edilmiş ürün anlamına mı geliyor acaba ? Bilgisi olan yardımcı olursanız sevinirim.
    Kim niye uyduruyor bu tür masalları acaba,yok öyle birşey..pinpiriklenmeyin bu tür şeylere

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• comolokko23 C kullanıcısına yanıt

Hocam dün 2 farklı ürün teslim aldım.

1 tanesi mause diğeri Domestos 2 kutuda da bu işaretten vardı.

Maus açılmamış ambalajında geldi.

Kullanılmış ürün ile bir alakası yok ama o işaret neden var bilmiyorum

amazon tr nin şu anda böyle bir uygulaması yok,

kullanılıp iade gelmiş ürünü kutudaki barkodlardan anlama imkanınız yok.

amazon tr iade veya kullanılmış ürünleri kontrol etmeden geri aynen satışa koyuyor.

Hocam içerisinde batarya, pil bulunan kolilerde bu işaret var diye biliyorum. Benim dün gelen powerbanklerin kutusunda da bu barkod vardı. İade yada başka türlü birşey gelmesin aklınıza. İade ürünlerde bildiğim kadarıyla üstündeki kod LPN olarak başlıyordu ama LPN ile başlayıp sıfır ürün gelen kutularda vardı diye hatırlıyorum. Şuan için kimse hangi kutu sıfır, hangi kutu iade bilemiyor, ortada dolanan şehir efsaneleri var sadece.

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Yok hocam bilmediğimden sordum daha önce forumda kutuda bu barkodu görmüştüm ama hatırlamadım ne anlama geldiğini
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Bilen birisi çıkar inşallah
  • 1 ay önce monitör iade etmiştim, ölü piksel bulunuyor diye.
    6-7 ay önce süpürge iade etmiştim geldiği gibi, emiş gücü 0'di.

Böyle bir mail gelmiş: Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • tyll kullanıcısına yanıt
    Bende kullanılmış yada iade edilmiş ürünleri nasıl ayırt ederiz onun ayrımını nasıl yaparız onu merak ettim.

Ambalajlı ürün mesela Logitech maus da vakumlu paketi vardı amazon onu geri paketleyemez.

Bu tarz açılıp sonradan paketlenemeyecek ürünler anlaşılır.

Monitör alırsın youtube den kutu açılımlarına bak, parmak izi, sürtünme izi falan var mı onları kontrol et.

• serichelli kullanıcısına yanıt
    Hocam tüm sorularımın cevabını verdiğin için teşekkür ederim.
    Evet hatırladım LPN kod= iadeli ürün (kısmen)
    Bu kutudaki barkod ise = pil batarya veya patlama riski olan ürün.

Aynen dediğin gibi.
  • Geçenlerde aldığım deodorant da bu şekilde gelmişti. Taşınma sırasında dikkatli olunması gereken, patlama ihtimali bulunan ürünlerin kutularına yapıştırılıyor (batarya, powerbank, deodorant vb. ürünler). İade ürün değil yani.

• 
Sayfa: önceki 28772878287928802881
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.