Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2878. sayfa)

5 sn
331.031
Cevap
8.113
Favori
72.718.696
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28762877287828792880
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Amazonun algoritması öyle işlemiyor. Hesap adı ve ödeme yöntemindeki ad uyuşmalı yoksa kritere girersin durduk yere. Hemen anında birşey olacak diye bir durum yok. Takibe alacakları kesin.

Birde fazla siparişin oluyorsa alsatçı esnaf etiketi yapıştırıp gönderedebilirler Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Siz birşey olmaz dersiniz, ben en kötü ihtimal amazondan komple banlanmaya kadar gidebilir derim. Bunun garantisini kimse veremez.

O yüzden taş başa düşmeden en baştan adamlara koz vermemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 355GTS -- 3 Mart 2021; 1:14:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 355GTS kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum, hem benim hem eşimin amazon hesabı var, onun hesabından benim kartımla veya benim hesabımdan onun kartıyla onlarca alışveriş yaptık. Öyle olsaydı bu hesaplar takibe girerdi çünkü dışarıdan bakınca aynı kart iki hesap gibi bir durum söz konusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertunc07 -- 3 Mart 2021; 1:16:28 >
  • ertunc07 kullanıcısına yanıt

Doğrudur, verdiğiniz örnekte doğru olan sizin ve eşinizin ayrı ayrı birer hesabı olmasıdır. Bu durumda amazona derdinizi çok kolay anlatırsınız ama diğer durumda çok fazla boşluk var ve amazon istediği gibi doldurabilir o kısımları :)

• Inglesina Sketch Kompakt Ve Hafif Bebek Arabası, Kırmızı

https://www.amazon.com.tr/dp/B07L8KMST9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_1YWADYPTBKTVSFX8WKX0?_encoding=UTF8&psc=1

Fiyat: 1.119,88
    Stok: 20
    Not: çocuğum olmadığı için bilmiyorum fakat sanıyorum aşırı ucuz ürün, ihtiyacı olan hızlıca bakmalı bence.
  • adminler buraya verilen linkleri otomatik yorumsuz sayfaya aktaran bir ekleme yapamaz mısınız? şu grupta tartışma meselesi bir bitse artık cidden sıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Fırsat: Norwegian Health Omega 3 Balık yağı 60 Kapsül 1000 mghttps://www.amazon.com.tr/dp/B08M613LYR/ref=cm_sw_r_cp_api_i_NYXN17SFYDHME56RNRZR 109 tl. En ucuz burada gördüm. Ürün çok iyi

güzel , aldım 4 tane..Ocean Plus tan iyidir umarım

• 123dfgh kullanıcısına yanıt

silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocar25 -- 6 Haziran 2021; 0:7:45 >
  • autocar25 A kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.
  • Eglo 11479 Ampul E27-Led A60 470Lm 4000K

https://www.amazon.com.tr/dp/B00Q08ZMZO/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_S4ZHTGNNMHQ9V1BEX3M8?psc=1
    Fiyat: 17,97TL
    Stok: 1
  • sacramentum44 S kullanıcısına yanıt
    Jack Jones kot outlet (o zaman outlet indirimleri iyi oluyordu ) 25 liraya almıştım. Hala taş gibi duruyor. Lewis Koton LTB vs diğer pantolonlar eridi yırtıldı ama o iyi dayandı. Baya da sene geçti.
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt

O eskidendi artık esnaftan alan çok kişi yok şimdi beyaz eşya yada tv gibi şeyleri internetten alıyor millet... Onlar kendilerini kazıklasın artık çakallarAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Serkan4554 S kullanıcısına yanıt

bunu kaç kez yazdım ben bıktım bunu yazmaktan bunlar bıkmadı asıl kartı kullanmaktan kendileri bilirAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 123dfgh kullanıcısına yanıt

Hepsiburada ayni fiyatlarda. Amazon hepsiburadanin altina inmek icin indirim yalti sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

Amazonun algoritması öyle işlemiyor. Hesap adı ve ödeme yöntemindeki ad uyuşmalı yoksa kritere girersin durduk yere. Hemen anında birşey olacak diye bir durum yok. Takibe alacakları kesin.

Birde fazla siparişin oluyorsa alsatçı esnaf etiketi yapıştırıp gönderedebilirler  

Siz birşey olmaz dersiniz, ben en kötü ihtimal amazondan komple banlanmaya kadar gidebilir derim. Bunun garantisini kimse veremez.

O yüzden taş başa düşmeden en baştan adamlara koz vermemekte fayda var.

Yani amazon'un banlaması Türkçesi: yasaklamak,

Amazon'un yasaklaması, size alışveriş yaptırmaması kanunlara aykırı. Türkiye Cumhuriyetinde hiç bir özel kurum müşteri ayrımı yapma hakkında sahip değil.

Sokakta bir mağaza da müşteri seçemez, internette de. Ben böyle bir durumla karşılaşsam direk şikayet yollarını araştırırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaptanMemo1234 -- 3 Mart 2021; 8:2:12 >

• Özel kurumların kendi kuralları vardır, kötüye kullanım olduğunu düşünürse üyeliği yasaklayabilir yoksa kim müşteri kaybetmek ister ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28762877287828792880
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.