Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2877. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 64 Misafir (12 Mobil) - 67 Masaüstü17 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.429
Cevap
8.113
Favori
72.824.259
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28752876287728782879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kim olursa olsun sıkıntı olmaz hocam
  • bekemyigit B kullanıcısına yanıt

Hesap bloke olabilir.

kendi kartın yok ise kendine kart al veya kart sahibi hesap açsın.

• bekemyigit B kullanıcısına yanıt
    Kart sahibi benim bilgim haricinde kartımdan işlem yapılmış demedikçe bir sıkıntı olmaz
  • benim hesapta 3 farklı kayıtlı kart var sadece biri benim
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

https://www.amazon.com.tr/dp/B088L1QLM1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tek bayi ile kalmayın hepsinden fiyat alın bana bir bayi 4.5 diğeri 3.9 aldığım ise 3.7 demişti :)
  • reDsbLacKSK R kullanıcısına yanıt
    Ve hepsi de kar ediyor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukko

Beyler aranızda Breathe Right kullanan var mı? Bu bantın burnu büyüttüğüne dair iki tane yorum gördüm de doğruluk payı var mı? Bant takılıyken burnun büyük görünmesi normal elbette ama her gün taka taka bu durum kalıcı olur mu?

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt

Yalan yok öyle bir şey kullandım ben. Gelişim evresinde çocuk değiliz ki artık oturmuş hatlar büyüsün :D

• Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de mantığıma oturmamıştı ama yine de içime kurt düştü, cevabı bilmeme rağmen başkasından duyarak içimi rahatlatmak istedim. Sağ olasın :)
  • Geçen gün Amazon mail attı hesabınıza Slovakyadan giriliyor diye. Gördüğüm gibi izin verme dedim ancak içimde hala bir şüphe var arkadaşlar. Daha önce yaşayan var mı acaba? İzin vermediğim halde hesaba giriş yapılmış mıdır? Kart bilgileri çalınabilir mi?
  • 123dfgh kullanıcısına yanıt
    kartı kaydetmezseniz bi sıkıntı olmaz ama içiniz rahat etmezse sanal kartla deneyin kafa rahat olsun

Yahu arkadaşım şu işleri bi bırakın artık ya,kartım çalındımı vs vs vs.teknoloji çağındayız aç bi sanal kart bak keyfine kafanda şüphede kalmasın.

• Bi girdik, powerbank, kuş yemi, kalempil.. gitti 200 lira :D

Tommy Hilfiger cüzdanı kaçırmışım.. Güzel bi cüzdan alayım diyordum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talhagezer -- 3 Mart 2021; 0:48:17 >
  • Serkan4554 S kullanıcısına yanıt
    Banka kartına da sanal kart açılıyor mu hocam? Denemiştim fakat bulamadım.

Hesabım>Giriş Yapma ve Güvenlik>Gelişmiş Güvenlik Ayarlarına gir tüm cihazlardan çıkış yap seçeceksin. Sonra şifrelerini değiştir.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Açılmaması lazım.banka kartı kullanmanız başlı başına bi risk zaten.kartınızı kaldırın hesabınızda bir kredi kartı sanal olarak ekleyin.iş bankası aidatsız kk var çok işime yarıyor öneririm.

• Bilgilendirmeler için teşekkürler, hepsini uygulayacağım. Sağ olun.
  • Günün fırsatı: Omo Color Renkliler için Toz Çamaşır Deterjanı, 9 kg, 60 Yıkama, 1 Paket (1 x 9000 g)https://www.amazon.com.tr/dp/B084XT2DCG/ref=cm_sw_r_cp_api_i_ZQCJV1YEQYSBNM5QBXJ1
  • talhagezer kullanıcısına yanıt
    Cüzdan güzel görünüyordu ama asla bir deri cüzdan etmez üzerinde ismini yazdıkları deri cüzdanlar var tavsiye ederim ömürlük 👍👍 gördüm ama almamdım kumaş plastik cüzdana o para verilmez ederi 10 tl 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 28752876287728782879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.