Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2874. sayfa)

5 sn
331.387
Cevap
8.113
Favori
72.811.234
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28722873287428752876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sekil_a

akıllı bilekliklerin öyle çok matah bi işlevi yok aslında.. adımsayma, uyku takibi yapma, nabız ölçme ha bir de telefona gelen bildirimleri sana haber veriyor ama onda da telefondan çok uzak olmamak şartıyla.. 9 yaşındaki bir çocuk için bu saydığım şeylerin hiçbiri önemli olmasa gerek.. yok eğer çok istiyorsa o zaman oppo alın daha fazla ödeme yapmanıza gerek yok çünkü telefon gibi sürekli kurcalanacak bir ürün değil.. akıllı saatler tasarım ve işlevsellik açısından daha başarılı ama onlar da pahalı tabi  

• mobilephone M kullanıcısına yanıt

Aynen öyle. Bizim buzdolabı bozuldu. Mecbur bayiden aldım. Sonra baktım mediamarktta 1000 lira daha ucuzmuş. Pazarlık bile yapmadı şeref yoksunu moruk. Başka bayiye de gidemedim vakitsizlikten. Haram olsun aldığı fazla para.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gybe kullanıcısına yanıt
    Sarisini alsim dun aksam buhun teslim edildi durusu malzeme kalitesi iyi bu fiyata kesinlikle kaçırılmamalı
  • Xef1ONYX kullanıcısına yanıt
    Bende şimdi sipariş geçtim hocam.İyi ki almışım o zaman :) Başka arkadaşlarda yararlansın dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8156ACF80

Aynen öyle. Bizim buzdolabı bozuldu. Mecbur bayiden aldım. Sonra baktım mediamarktta 1000 lira daha ucuzmuş. Pazarlık bile yapmadı şeref yoksunu moruk. Başka bayiye de gidemedim vakitsizlikten. Haram olsun aldığı fazla para.

2-3 sene önce de arcelikten bir buzdolabı almak için bayiye ugramistim. Uğramadan önce de Arçelik sitesinden fiyatına bakmıştım. 5 bin TL den satıyorlar site de. Adama gittik şöyle böyle derken bayi de benim begendim dolap vardı. İlk sorduk 6 bin TL dedi. En son ne olur falan filan derken 5500 den aşağı olmaz dedi. Ardından ben sitesinde baktım 5 bin yazıyordu bu model için deyince dur abim bı modeli e bakalım dedi sonra da 5 bin de olur sana abim dediler. :) Özetle bayiler tuttuğuna gidiyor. Sağlık olsun artık...

• antique kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam sağolun. aslında en çok adım sayar kısmını kullanacağız. dediğiniz gibi Oppo'yu alıp geçeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Partir

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

Bak bak laflara bak Hilal-i Ahmer falan yazmış. Block.

• Gybe kullanıcısına yanıt

Dün sarısını aldım bugün teslim edilecek. Herkes övmüş. Type c önemliydi benim için. Bir tane daha alsam mı toplam 20 bin olur diye düşünüyorum. Tek 20likler taşınmayacak kadar ağır oluyor çünkü. Gerçi çanta kullanırım hep ama .

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Aynısını bende düşünüyorum yorumlardan sonra.Tek sorun son 4 tane kalmış olması hocam sarısından :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gybe -- 2 Mart 2021; 16:17:26 >
  • Pulzr4 kullanıcısına yanıt

İnternetteki fiyatıyla aynıydı. Kendi sitesiyle. Başka yerlerde ucuzdu. Da işte buzdolapsız durulmuyor diğer beyaz eşyalar olsa bir derecede.

• Partir kullanıcısına yanıt
    Neden gerilim peşindesin
  • 
Sayfa: önceki 28722873287428752876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.