Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2835. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 88 Misafir (11 Mobil) - 85 Masaüstü18 Mobil3 iOS3 Android
5 sn
330.943
Cevap
8.111
Favori
72.699.984
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28332834283528362837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nasip artık. Ben de Axe'yi sepete eklemeyle uğraşıyordum ondan vakit kazandım sanırım. O da tükenmiş o yüzden sepete eklenmiyormuş :)

• MrCaner kullanıcısına yanıt

Ben de 13 lira kargoyu görünce kaçtım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Ben de 13 lira kargoyu görünce kaçtım :)

Amazon'un gözünü seveyim bi 8 TL verdik aylık beleş hızlı kargo, video servisi , prime gaming herşey var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir midi klavyeyi takip ediyordum, iki hafta önce Hepsiburada 954 liraya düştü, Amazon anında 953 küsüre düşürdü. Ertesi gün Hepsiburada 944 liraya düşürdü, arkasından Amazon 943 liraya düşürdü, hangisinden alayım derken Hepsiburada kişiye özel 30 lira kupon tanımladı. Amazon'da 6 taksit olabiliyordu, 9 taksit ve kupon avantajı ile 914 liraya Hepsiburada'dan satın aldım. Rekabet olması güzel bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

10 tl 150 ml. Axe deodorant. gayet iyiyimiş.

5 adette ben yapıştırdım gitti. :))

fırsatı veren arkadaşa teşekkürler.

ya bu nasıl iş 5 adedine kargo dahil 52.20 tl.verdiğimiz mal şimdi en ucuz 145 tl olmuş.!!!!!

fiyatlar inerken de, çıkarken de çok insafsız.

• Axe firsatini paylasan arkadasa tesekkurler sabah 2 tane yapistirdim

• her akşam yok ayakkabı, yok deodorant, yok ıslak mendil diyerek 50-100-150 bi şeyler ateşliyoruz.

du bakalım bu akşam ne denk gelecek Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• max0007 M kullanıcısına yanıt
    Para kalmadı hocam 😂
  • Amazon.de'de kargoyu bedavaya getirme yolu var mı ?
  • antique kullanıcısına yanıt

işte bende onu diyorum hocam hepsiburada olmasa indirim alacağımız yok.bal gibide kar ediyolar etmeseler dünyanın en zengin şirketi olmazlar.hepsiburada tuvalet kağıdını indiriyo bunlarda indiriyo,vernel indiriyo bunlarda indiriyo vs vs vs.he ben hep amazondan almaya bakıyorum neden adamlar çözüm odaklı müşteri mağduruyeti diye bişey yok adamlarda.misal geçen gün adidas indirimleri yaptı kendi oldu amazon ben böyle indirimler bekliyorum.yine rekabet yapsın ama amazon kendine has indirimlerde yapsın.

• deTomasopantera kullanıcısına yanıt
    Yok
  • https://www.amazon.com.tr/Rexona-Erkek-Sprey-Deodorant-Paket/dp/B084XSZWD4

Rexona Men Xtra Cool Erkek Sprey Deodorant 200 ml 1 Paket (1 x 200 ml)

13,25

https://www.amazon.com.tr/Nivea-Deodorant-Pudras%C4%B1z-Fresh-Active/dp/B07K48CKL6

Nivea Fresh Sprey Deodorant Erkek, 150 ml

10,97

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi punqer -- 25 Şubat 2021; 20:28:59 >

• Uygun fiyata ''helikopter'' satsınlar onu bile alırım.

para mühim değil . Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• punqer P kullanıcısına yanıt
    Nivia da axe kalitesi nasıldır hocam aynı koku mantığı mi buda yoksa traş vs
  • max0007 M kullanıcısına yanıt
    Süper hhehehehehaha
  • Hepsiburada çaktırmadan müthiş indirimler yapıyor, BAZEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: albati

Dün gece 39.90'a aldık 1 gün olmadan yüzde 25 indirim olmuş  

3 Şubat’ta 3cm büyüğüne 58 tl vermiştim moraliniz düzelsin :)

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Rexona Men Invisible Black White Erkek Anti-Perspirant Sprey Deodorant (1 x 150 ml)

9,94 tl

Rexona Men Invisible Black White Erkek Anti-Perspirant Sprey Deodorant (1 x 150 ml)https://www.amazon.com.tr/dp/B084XSWPQ3/ref=cm_sw_r_cp_api_i_YCQFBTH78Y8VHGPQGKT7
  • 
Sayfa: önceki 28332834283528362837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.