Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2831. sayfa)

5 sn
328.694
Cevap
8.079
Favori
72.123.254
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28292830283128322833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ödemelerde banka kara listeye alınıyor bu nedenle ödeme gerçekleşmiyor. Bizde aynısı oldu banka ile görüşüp bilgimiz dahilinde olduğunu beyan ettik sonrasında düzeldi
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    bence satabilir, alan riski görüp ona göre fiyatlamalı sadece fakat satışın yeri burası değil, çek satış için ayrı forum var oradan satsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erakan kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bir de öyle denerim.
  • Mitrovic kullanıcısına yanıt
    +1 hepsiburada indirim yapsa diye bekliyoruz, amazon’un iki aydır adam gibi kampanya yaptığı yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trendline Adult Cat 27/10 L&R, 1 Kg

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Fiyat:₺12,24

https://www.amazon.com.tr/Trendline-Kuzu-Etli-Kedi-Maması/dp/B07J46P36P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardack -- 24 Şubat 2021; 17:37:19 >
  • dirty_y kullanıcısına yanıt

Anker Rave Neo 50W Kablosuz Bluetooth Hoparlör geldi süper bir şeymiş sesi yarıya anca açıyorum harbiden ses bombasıymışAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]  tavsiyen için teşekkürlerAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Hala 849,90 TL ihtiyacı olan kaçırmasın müthiş bir sesi var bas dahilAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Anker Rave Neo 50W Kablosuz Bluetooth Hoparlör - IPX7 - 18 Fiyatı (hepsiburada.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Şubat 2021; 18:23:36 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

Elmayla armut fakat fiyattan bağımsız harman kardon aura studio 3 ile kıyaslayabilecek varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt

2600 Tl harman kardon. Bilmiyorum nasıl bir sesi var ama bence inanın hiç gerek yok. Anker Soundcore Rave Neo tam fiyat performans ürünü şu anda.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt

harmanı hiç dinlemedim ama bunun baslar müthişAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] lbl filip 5 bundan pahalı ama bence bundan ucuz olmalıAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 24 Şubat 2021; 18:14:36 >

Rica ederim. Beğenmene sevindim dostum Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

Kablo ve Prize bağlanabiliyor mu ? Bunun sıkıntısı da pil olayı, 2 sene sonra pil ömrünü tüketince servis yeni pil takar mı onu bilmiyorum

• Bu konuda kanunda baya açık var herkes bu işe yönelmiş. Oyun hesabı vb. her türlü hesap satımında hiçbir kanun yok. Bunu bilen dolandırıcılar hemen bu işe el attı baya da milleti dolandırdı. Zamanında 20-30 liralık kuponları yardımlaşır birbirimize verirdik. Şimdi hesabı verip aldırıp sonrasında adres değiştirip kargo şubesinden alıp dolandıranlar var. Psn kardeşlik yapıp mis gibi neredeyse bedavaya oynadığımız birçok oyunu artık paşa paşa parayı verip alıyoruz ya da referanslı ya da eski üyeler denk gelirse birlikte anca alıyoruz.

Senin özelinde sana karşı asla demiyorum. Bunlar Her yeri bitirdiler varya. Toplumdaki yardımlaşmayı insanlık yapmayı bitirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Locaste Siarnaq -- 24 Şubat 2021; 20:13:33 >
  • Locaste Siarnaq kullanıcısına yanıt

Hesap açınca yada online broşüre abone olununca ücretsiz verilen çekleri parayla satıyorlar hocam ne yardımlaşması. Kalmadı yardımlaşma .

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08FN718NS

Sea Horse 019184 Noeby 28*21*9.5cm Brown Çanta

• Polaris 82.158165.Z Siyah Kadın Bot

https://www.amazon.com.tr/dp/B07HY96FWZ/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_WMF1B8Z4T4FPD4S7WYBB?psc=1
    Fiyat: 37TL
    Stok: 1
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

usb adaptörle çalışır zaten de bunların piller öyle çabuk gebermez

Piller çabuk gitmiyorsa mükemmel

• Tefal J5548302 Perfect Bake 27 cm Yuvarlak Tart Kabı

https://www.amazon.com.tr/dp/B06XFLRCV5/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_SR6N38QBRGFJHJXYEF2H?_encoding=UTF8&psc=1
    Fiyat: 39,86TL
    Stok: Var
  • 123dfgh kullanıcısına yanıt
    Yine fiyat algoritması , hepsiburada 39.90 a düşürmüş Amazon hiç durur mu 4 kuruş aşağı 😂
  • 
Sayfa: önceki 28292830283128322833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.