Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2758. sayfa)

23 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 99 Misafir (26 Mobil) - 84 Masaüstü38 Mobil6 iOS14 Android
5 sn
331.564
Cevap
8.113
Favori
72.859.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27562757275827592760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

1-2 gün önce 850 civarıydı güvenemedim Germany amazon garantisi 14 günmüş galiba 14 gün sonra iade yokmuş.

O fiyata düşmedi hiç, 1066 TL + Gümrük + Kargo şeklinde 1150 TL idi. Şu anda aynı sayılır. @Jayus

• Jayus kullanıcısına yanıt

net hatırlamıyorum ama 900 - 950 civarıda olabilir yanıltmayım geçmiş sayfalara bakabilirsiniz.

Bir üsteki arkadaş 1.1150 falan diyor ben yanlış hatırlıyor da olabilirim kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 11 Şubat 2021; 0:13:39 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Farklı modeldir büyük ihtimal, plus modeli dip fiyat 1066+ kargo.
  • Jayus kullanıcısına yanıt

garanti durumundan emin olsak 1 tane alıyım da garanti işi biraz sıkıntı sanırım.

Amazon.de den aldığımız gibi bozulunca gönderip ücretin tamamını alamıyoruz diye duydum

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    2 yıl amazon global garantisi var. Çabuk bozulacak bir ürün değil ssd ler ekstra bir durum olmazsa. Ben sipariş verdim ,bakalım övüldüğü kadar var mı Samsung.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jayus -- 11 Şubat 2021; 0:26:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tworule

Neden özellikle essential model arıyorsunuz ? Bize bir yerden önerdiler bu ürünü. Emin olamadık alıp almama konusunda .

Açıkçası, büyük bir farkının olmadığını düşünüyorum bayağı bir araştırdık çünkü. Ne çıkacak, işimizi ne denli görecek, gerçekten yardımcı bir alet mu bilmiyoruz da. Bu yüzden de aradaki farkın çok olmadığına karar verdik ve bunu alalım dedik. Trentyol satıcıları garanti ve tamirat konusunda pek tatmin etmedi açıkçası, o yüzden de Amazon satıcısı varsa beklemeyi düşünüyoruz.

Ama, haritalama, daha güçlü temizlik vs artıları var deniyor genel olarak, pahalı olana. Yine de tercih etmeyeceğim proyu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklınızda olsun ssd birden gider ve içindeki verileri normal hdd gibi kurtaramayabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sevinckan_216

hala pahalı.. 150lira son teklifim  

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Hocam burda çok güzel diyenlerin büyük çoğunluğu zaten kolay gelsin ve agt ile kargosu gelenler. Haklı olabilirsiniz mng ile geliyorsa.
    Ha ama yiğidi öldür hakkını yeme, amazon'un mhsine kötü diyorsanız buyrun trendyola ulaşmaya çalışın çalışsanız bile doğru bilgi almaya çalışın. Buyrun sizi test yapmaya davet ediyorum.
  • antique kullanıcısına yanıt
    Bencede hala pahalı zaten geçen indirimlerde 269 u görmüştü.
  • stubbornpride S kullanıcısına yanıt

Abd-Tr arası elektrikli cihazlardaki akım farkını biliyorsunuz di mi? Varsay ki Tr e yolladı,en az bin lira da voltaj düzenleyici masrafı çıkar.

Aletin ömrünü de etkiler mi etkilemez mi belli diil :)

• Arkadaşlar bu konunun Telegram grubu var mı sadece fırsatların geldiği
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Konunun en güzel mesajı. Tebrik ederim sizi
  • eyüp1907 E kullanıcısına yanıt

eyvallah hocam çok teşekkür ederim mesajınız için :) Türkiye'de olmayan ve oldukça pahalı olan kısmına da sonuna kadar katılıyorum, sürüm az olunca bizdeki son satıcılar acımıyor vatandaşa. 1600Tlye mama getirdi arkadaşım, 4 paket, Türkiye'de tekini 1200Tlye veriyorlar (şimdi onu da vergi vs. diye savunan olur :)). Ayrıca teleskop incelemenizin videosu varsa link eklerseniz çok sevinirim hocam :)

Mesela ben geçenlerde çok iyi bir montu 144tl'ye aldım aslında 240'dan düşmüş ama 240 olmasi bile sacmaymis Jako marka, bir de manfrotto kamera çantası aldım 350 tl normalde 500+ vs yani böyle indirimli ürün kesfetmek aşırı zevkli oluyor hak etmis gibi hissediyorum :)) Özellikle kamera çantasını 2 aydir takip ediyordum. Bunlar sadece yakın örnekler.

Teleskop'un incelemesi yazili olarak forumdaydi ancak bir iki tane telefon vasıtasıyla teleskop uzerinden çektiğim fotoğrafları buraya bırakayım. Celestron travel scope 70.

Edit: görseller gozukmez ise hızlı resim ile guncelleyecegim.
    https://hizliresim.com/nPU3TP
    https://hizliresim.com/2omtHA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyüp1907 -- 11 Şubat 2021; 1:7:52 >

• sinan_15 S kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam, evet ne yazık ki o durum var, ama kargo çıktığına göre 220-240v da destekliyordur diye düşünüyorum :)

Zamanında oradayken kullandığım aşırı derecede memnun olduğum bir süpürgem vardı, getirememiştim bu yüzden. Dediğiniz çevirici vs. baya araştırdım, çok kaliteli almaz iseniz verimli olmuyordu, öyle kaldı halen aklımda :). Türkiyede 900-1000 tl idi o zaman bu iyi düzey (4a) philips, rowenta, siemensler , o süpürgeyi o zaman 300tlye aldım ve bunlardan kat be kat iyi temizliyordu (halı için çok iyiydi, adamlarda aşırı mobilya kültürü olmadığı için ıslak mendil takılan basit paspaslarla parkeler bitiyordu anında).

İnsan ordan süpürge getiremediğine mi üzülür diyorsan, giderken sadece yorganım yastığım ve 2-3 takım kıyafet götürdüm, bir valizde sadece yorganım vardı :D

• eyüp1907 E kullanıcısına yanıt

resimler görünmüyor, ayrıca o ünlü kamera çantasını yakalayan da mı sendin hocam ahahahhaha :D helal olsun

resimler açıldı şu an, oğlum az büyüsün alayım inşallah, teşekkürler emeğiniz için :)

Türkiyede 1300tl, o da stokta varsa. Yoksa 2300tl. Ayrıca yanına 3-5 bişey daha alsak amazon amerikadan beleşe gelir 90 dolara, para değil vallahi böyle güzel bir imkana.

Ayrıca çanta işinde yorum yapmak istemedim ama kızanlar edenler vardı link konusunda, boşuna kahır mektubu yazan çok var forumda. Bazen öyle ürünler paylaşılıyor ki 10-12 saat boyunca duruyor, bir gün sonra arkadaşlar geliyor telegramcılara misafirlere ve linki özel atmayan sisteme sövüyor. Böyle ürünler gece harici 1-2 saat dursa zaten uygun fiyatıyla zaten donanımhaber olmasa da satılır ki. Bu sennheiser kulaklık vardı, yahu ben eminim 2 saat boyunca durdu o kulaklık uygun fiyattan, sonra 1300tl oldu. 5700 xt 3500tlden 2 hafta durdu, 2060 super 3600tlden 6 saat durdu mesela.

Velhasılkelam, kesinlikle hakediyorsun hocam :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stubbornpride -- 11 Şubat 2021; 1:15:26 >

Hocam evet hocam o bendim ancak ben buraya bi 800tl lik daha çanta birakmistim o yine 2100 seviyesine yükselmiş bence o cok daha iyi firsatti ama kimse degerlendirmedi sanirim :dd Yoruma bir daha bakin resimleri ekledim.
  • 
Sayfa: önceki 27562757275827592760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.