Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2757. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozkanonk Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 54 Misafir (1 Mobil) - 54 Masaüstü1 Mobil
5 sn
331.511
Cevap
8.115
Favori
72.841.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaz tüyü mont fırsatları çok dönüyor şu anda h&m magazalarinda premium quality serisi olarak satılan üst kalite mont 99₺ kardeşime ve kendime birer tane edindim bence değerlendirilir. Premium quality serisi olmasına dikkat edin. Stok mağazaya göre değişebilir o yüzden almak için gitmek yerine gitmişken bakmak daha mantıklı.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• sacramentum44 S kullanıcısına yanıt

Turuncuda M beden var mıydı hocam yoksa sadece siyahta mı dediğiniz fiyattı ?

• jeormormont kullanıcısına yanıt
    Sadece gri de bu fiyat vardı hocam . Sepete atıp beklemek lazım yine düşebilir
  • Merhabalar birkaç hafta önce Amazon Prime üzerinden çok güzel bira bardakları paylaşıldı bu başlıkta. Ben de sipariş geçtim 4 tane ama bardakların 380 cc olduğunu fark edince iptal ettim. Amazon’da 49 liradan 18-19 liraya düşmüştü.

Bugün markette gezerken aynı bardakların indirimsiz olarak 6,90 TL ye satıldığını fark ettim.

Maalesef Amazon manipülasyon yapmış, hiçbir yerde 49 liraya satıldığına rastlamadım. Bilginize...

• Hocam bu nette yok ya da ben bulamadım galiba link varsa paylaşabilir misiniz?
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    ihtiyaç varsa carrefour'u takip edin. 500cc, 600 cc fırsatlar çıkabiliyor. hatta şu anda 660 cc kampanyalı sanırım. 2 li set 24 küsur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 10 Şubat 2021; 23:37:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Italyanca Seti (13 Kitap 6 Cd)https://www.amazon.com.tr/dp/9754714568/ref=cm_sw_r_cp_api_i_NN7W58H8D46JQFC23EKA

176.88 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • realistspary kullanıcısına yanıt

Amazon'u savunmak haddime değil tabiki ancak Amazon'un manipülasyon yaptığını söylemeniz doğru değil.

Ki Amazon'un üçüncü parti satıcılarına yasakladığı bir şeyi kendisinin yaptığını söylemek suç bile olabilir işin o kısmına hiç girmiyorum.

Önerilen satış fiyatı katalog fiyatıdır. Genellikle firmalar önerilen satış fiyatlarını Amazon ile paylaşır ve bu fiyatları amazon görevlileri ilgili ASIN'lere işlerler. 49 TL'yi hiç bir yerde bulamazsınız ancak Paşabahçe'nin satış departmanıyla görüşüp ürünün aslında önerilen satış fiyatının 49 TL olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu fiyata uygun olarak alış fiyatı üzerinden algoritma işleterek fiyatları oluşturur ve satışa sunar. Amazon'un yaptığı iş budur.

Siz migrostan, mahallenizdeki bakkaldan ya da bşaka bir yerden daha ucuza bulabilirsiniz. Serbest piyasa... Satan kişiler zararına veriyor bile olabilir. Bazı ürünlerin depolama maliyetleri de yüksek, özellikle camlar, hem depolanması zor hem de ürünün kapladığı alan genellikle çok fazla. Ya da 100bin adet sipariş vermiştir ve fabrika buna özel bir fiyat oluşturmuş olabilir. vb.

Tüm bu ihtimaller üzerinden değerlendirin lütfen karşınızdaki firmayı.

Başka bir örnek... 20 TL'lik fiyatı ücretsiz kargo ile 5 TL'ye alabileceğiniz Amazon'dan başka bir yer var mı sizce? Sadece Türkiye'de değil, dünyada? :)

Selamlar, saygılar...

• burak.yildirim kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddi ciddi marketin birinde 6.90 TL ye satılan bardağın normal fiyatının 49.00 TL olduğuna inanmamı mi bekliyorsunuz?

Migros’ta bile 8 lira civarında şu an.
    Buyrun bu da firmanın kendi sitesindeki fiyati herhangi bir indirim uygulanmamış.

böyleleri amazondan soğutur milleti.

• aktivist-X kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben de öyle düşünüyorum okurken içim daraldı...
    Avatarını Amazon'un simgesi yapan birisinin bu giriş cümlesiyle haklı olacağına inanması biraz ironik bir durum
  • Buradaki amaç sizinle ya da bir başkasıyla polemik yaratıp tartışma ortamına girmek değil, sadece işleyiş ve fiyatlandırma politikasını izah ettim size.

Doğrudur, yanlıştır, inanın, inanmayın bunlar beni ilgilendiren şeyler değil.

Burada bahsedilen şey Amazon'un fiyat stratejisidir. Beğenmediğinizi, fiyatlandırmayı uygun bulmadığınızı, sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. :)

Başka bir örnek vermek isterim.

https://www.amazon.com.tr/Philips-TABH305BK-00-Kulak%C3%BCst%C3%BC-Kablosuz/dp/B07V7HBC29/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&dchild=1&keywords=TABH305BK&qid=1612986668&sr=8-1

bu adresteki kulaklık hiç bir zaman 699 TL olmadı. Belki ilk çıktığı dönemde olmuş olabilir ancak şu anki güncel fiyatı Türkiye'nin en düşük fiyatlarından biri.

Sizin için nihai fiyat önemliyse önerilen/tavsiye edilen satış fiyatlarına hiç bakmayın. Son fiyat sizin için nerede uygunsa oradan alabilirsiniz. Para sizde, güç sizde, Amazon ise üreticiyle tüketici arasındaki "sadece" bir köprü... :)

• Amazon Germany

1TB Samsung 970 Evo Plus 1147.5TL

https://www.amazon.com.tr/Samsung-970-EVO-PLUS-NVMe/dp/B07MBQPQ62

• Denemebirikiüç D kullanıcısına yanıt

1-2 gün önce 850 civarıydı güvenemedim Germany amazon garantisi 14 günmüş galiba 14 gün sonra iade yokmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Hocam ciddi ciddi marketin birinde 6.90 TL ye satılan bardağın normal fiyatının 49.00 TL olduğuna inanmamı mi bekliyorsunuz?

Migros’ta bile 8 lira civarında şu an.

Adamın profil resmi bile amazon 500 lira olsa savunur bence

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Eminmisiniz o fiyata düştüğüne, şu an ki fiyatın altını hiç görmedi diye biliyorum.
  • ViperCry kullanıcısına yanıt
    Valla hocam bi incelemesi vs varsa youtube'da bakin derim yani eskiden hazırlar çöptü alinmazdi ancak artik tuketiciler urunlerin icerigini araştırıp ogrenebildiklerinden markalar da dandik şeyler uretmemeye başladı bir pc 8 parcadan mi olusuyordu her ne ise yani ayri ayri yerlerden alip toplamak vs ileride oluşacak mavi ekranlarla ugrasmaktansa böyle alir bir sorun oldu mu tek muhattap amazon ile uğraşırım daha iyi.
  • 
Sayfa: önceki 27552756275727582759
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.