Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (27. sayfa)

5 sn
331.495
Cevap
8.113
Favori
72.838.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Philips kahve makinesi aldım 110 liraya aklımda vardı iyi oldu.

Amazon Türkiyeden tek beklentim müşteri hizmetleri kalitesinin diğer ülkelerdeki gibi olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Hayırlı olsun umarım almanya yada amerika ekibi gibi olurlar.
    Operasyonun başındaki isim Türk ise olmazlar gibi geliyor bana. Global bir firma yönetiyor gibi değilde babasının firmasını yönetiyor gibi yönetir. Üstlerine bakın ne kadar karlı işler yapıyorum diye hava atar. Müşteri memnuniyeti falan olmaz, diğer siteler gibi olur. Umarım bu sefer yanılırım.
  • Maşallah sabahtan beri takip ediyorum +350 kullanıcı düşmedi aşağıya
  • Aynı satıcılar n11,gg ve hb de var. Bunlardan hiçbir farkı olmaz sırf isminden dolayı kazanır.
  • Ya PS4 bir inse anasını satim
  • Piyasaya çok kötü giriş yaptılar ürün çeşidi yok,stok yok,fiyatlar sürekli değişiyor gördüğüm kadarıyla verilen siparişler iptal oluyor amazon gibi bi şirket nasıl olur da bu kadar hazırlıksız girer piyasaya anlamış değilim
  • Vay arkadaş donanım haber fırsatçıları toplu ürün alıyor kesinlikle fırsat ürünlerinde tekli alım olması lazım.
  • amazon'un olayı kendi satışını yaptığını ürünler zaten, satıcılar illa ki olacak ve diğer sitelerle aynı fiyata satacaklar. amazon'un kendi sattığı ürünler piyasa fiyatının baya altında şuan da. bunu sadece açılışa özel olarak yapmayıp devam ettirebilirlerse rekabet ortamından dolayı fiyatlar düşecektir zaten.
  • STND kullanıcısına yanıt
    O türke işi bırakırlarsa evet olur. Ama global birisi olursa bozmaz bakalım bekliyip görücez
  • quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

O türke işi bırakırlarsa evet olur. Ama global birisi olursa bozmaz bakalım bekliyip görücez
    Hakan Karadogan
    General Manager - Director of Operations Turkey
  • İptal olacaksa ne anladık bu işten saçmalık.
  • Şuan stokta
  • _CarpeDiem_ _ kullanıcısına yanıt
    Amazon çeker
  • Yahu satıcıdan ürün alıp amazona laf atmayın. Amazonun farkı kendi sattığı ürünler birazcık mantık
  • Amazon tr fena çuvalladı destekteki çalışanlar robot gibi konusuyor rezalet derecede ilgisizler nerde com desteği nerede bunlar. Hayır site yeni açılmış ürün eklemeyi bilmiyorsan bu platformda işin ne
  • daha adamlar piyasaya girer girmez ilk günden bizimkiler thh ile tehdide başlamış hele taverna buradan ucuz mal aldıysa ki almıştır ayvayı yedi bunlar
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.