Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
57.833
Cevap
3.023
Favori
13.737.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6672
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3023
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (920 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (602 mesaj) TulparHAN (488 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34916 mesaj) Mobil (12702 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3846 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
519 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    12280 Mesaj

Mahallemizde bir çok sokak kedisi var. 2 tanesi bebeklikten bize alışık, sürekli evin çevresindeler, hem sevdiriyorlar. Elimizden geldiğince her gün besliyoruz; bir ekmek fazla alıp artan yemekler ile karıştırıp önlerine koyuyoruz. Balkona kalın karton kargo kolisinden güzel de bir yuva yapıp minder attık, gece içinde koyun koyuna yatıyor oluyorlar. Kedi mamalarında indirim varmış, denemelik şundan aldım: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07J46P36P bakalım beğenecek mi sıpalar. Yemek vermediğimizde evi dikizledikleri için beslemeye mecburum.  

http://store.donanimhaber.com/89/ff/49/89ff49e3fdb4cc80d719a2f6626fa628.jpg
    http://store.donanimhaber.com/9a/f2/47/9af2472e0d28811cc68517cb6de4bf9b.jpg

Sokak yada ev kedileri için mama almak isteyenlere düşükten yükseğe fırsatlar (hepsi çıkmayabilir, mama diye aratın):

https://www.amazon.com.tr/s?k=kedi+mamas%C4%B1&rh=p_n_fulfilled_by_amazon%3A21345978031%2Cp_n_specials_match%3A21618252031&s=price-asc-rank&dc

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Yüzbaşı
    330 Mesaj

Ofis koltuğu alan var mı amazonun kendisinden bir sıkıntı yaşadı mı kullanımında ?

• Yüzbaşı
    668 Mesaj
    Yukarıdaki şapkaları kaçıranlar üzülmesin çok da iyi değil onlar araştırmıştım bazılarını aşağıdaki ürünü indirimdeyken 75'e almıştım gerçekten indirimdeydi bu arada hatta yurtdışı fiyatı 20 Euro vs idi süet bir şapka oldukça kaliteli, ürüne yorumu yapan da benim zaten gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Bedava.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0814VXCC9/ref=cm_sw_r_cp_apa_i_dlT3_YWjeGbP0K73VQ

• 1 haftadir ayni fiyat bunlar. Kaliteli şapka ama tipi iyi değil. Hoşuna gidenler kacirmasin
    |
    |
    eyüp1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj

Fotoğrafları kötü görünüyor ama ürün gerçekte oldukça güzel.
    |
    |
    deTomasopantera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Logonun olduğu metal sağlam mi yoksa kopacak gibi mi ?
    |
    |
    eyüp1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    668 Mesaj

Yok sağlam hocam görselleri de bırakayım anlarsınız zaten, renklere takılmayın simsiyah bir şapka yani :))

|
    |
    deTomasopantera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
    21 Mesaj
    |
    |

• Teğmen
    154 Mesaj

• Çavuş
    67 Mesaj

|
    |
    mk15 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2289 Mesaj

Can yayınları kitaplar 4,99tl

Ayrıca 5 al 4 öde var...

|
    |
  • Yarbay
    2942 Mesaj

Trendline iceriginden dolayi cok begenmeyebilirler, en azindan benim tecrubelerim oyle ne zaman alsam farkli noktalardaki mahalledeki kediler burun kivirdi ..

Temizmama dan mito aliyorum severek yior geneli her ay ama onlarda surekli fiyt arttirdi ..

15kg oldu 148 tl ..

Ben ilk almaya basladigim zaman 58 tl idi ..
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SilentL

30 liraya aldigim sinbo en az 3 senedir harika yumurta hasliyor bence denemelisin ozellikle benim gibi kayisi kivamli yumurtayi seviyorsan bir harika

benimkini bi gün yanlışlıla susuz çalıştırmışım sonra bi süre sorna fark edince kapattım ama bi daha çalışmadı yoksa iyiydi

|
    |
  • Yarbay
    2910 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/9c/65/54/9c6554f63d29ed8d7768a55966bc7218.jpeg&t=0&width=480&text=1

işte mng hizmeti. 2 parça (siparişteki en yüksek fiyatlı 2 ürün) eksik.

bana da benzeri olmuştu. koli isılak mendilim çöp poşedi içinde gelmişti. koliyi parçalamışlar bi de içinde eksikler var. mng kargo idi. sonra kolaygelsine geçince bi daha sorun yaşamadım

|
    |
  • Çavuş
    68 Mesaj

ben bir dönem araştırmıştım ama hatırladığım kadarıyla amazon'un kendi sattığı bir koltuk yok olsa bile o ebatlarda kargoyu mng ile yolluyorlar. Yani hepsiburada dan vs alsanız aynı şey neresi ucuzsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alptaskiran -- 27 Ocak 2021; 8:32:6 >
    |
    |
    ReiseReise kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    68 Mesaj

iade talebi oluşturduğunuzda yan panelde ne kadar iade edilceği yazıyor . iade talebi göndermeden de görebiliyorsunuz. Sadece son adıma yani iadeinin hangi kargo firması ile yollancağını seçtiğiniz adıma kadar gelmeniz gerek. eğer 10 TL zarar etmek istemiyorsanız aynısından tekrar alıp elinizdeki eskileri iade edersiniz...

|
    |
    emrahakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj

dün başıma ilk defa ilginç bir olay geldi mail adresime amazon.de tarafından 2 adet sipariş özeti geldi hemen panik yaptım tr amazon hesabıma girdim herhangi bir işlem görünmüyor kartımı kontrol ettim hiç bir işlem yapılmamış yanlız aynı mail adresimle amazon.de adresine girince başka birinin hesabı çıkıyor onun tüm bilgilerini görüntüleye biliyorum kart bilgileri adresi herşeyi yazıyor daha önce başına gelen varmı acaba yada farklı bir mail adresine 100 eur hediye kartımı alsam adam zengin belli 70 eur telefon kılıfı almış  

• Teğmen
    170 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: waitu

dün başıma ilk defa ilginç bir olay geldi mail adresime amazon.de tarafından 2 adet sipariş özeti geldi hemen panik yaptım tr amazon hesabıma girdim herhangi bir işlem görünmüyor kartımı kontrol ettim hiç bir işlem yapılmamış yanlız aynı mail adresimle amazon.de adresine girince başka birinin hesabı çıkıyor onun tüm bilgilerini görüntüleye biliyorum kart bilgileri adresi herşeyi yazıyor daha önce başına gelen varmı acaba yada farklı bir mail adresine 100 eur hediye kartımı alsam adam zengin belli 70 eur telefon kılıfı almış  

Ayni seyi size yapsalar nasil hissedersiniz, bunu dusunerek hareket edin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj

yapmam tabi hocam oda benim hesabımın içeriğini adresimi telefonumu kart bilgilerimi görüyordur belki anlamadığım böyle bir şey nasıl olur aynı mail adresi ile

|
    |
    Dumanus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
anzer balı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,109
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.