Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: efendicarkci , hoppalapasham82 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 101 Misafir (2 Mobil) - 100 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.726.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Merhaba, servis ağını araştırın beğenirseniz alternatif baktığınız yoksa güz l ürün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sabah çok güzel indirimler vardı.Daha sonra %25-%40 oranında arttırmışlar.Site yeni açıldığı için güzel indirimler devam edebilir takipte kalmak lazım.
  • Bu iptv için smart özelliği olmayan cihazlarda ortalama alınacak f/p cihaz ne acaba :|
  • Ben anlamadım bu işi. Hepsiburada n11den ne farkı var ki? aynı ahlak yoksunu satıcılar, aynı saçmalıklar. Benim aldığım , fırsat olarak düşündüğüm her ürün iptal oldu. Amazon dedik ancak hayal kırıklığından öteye gitmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extrabold

https://www.amazon.com.tr/Faber-Castell-1425-Tükenmez-Kalem/dp/B07DXLTXS8/ref=mp_s_a_1_28?ie=UTF8&qid=1537347402&sr=1-28&pi=AC_SX110_SY165

10 lu faber kargo bedava
    1 adet 10'lu aldım. Teşekkürler.

• awsedrzxc A kullanıcısına yanıt
    TEFAL DÜDÜKLÜ TENCERE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Sabah çok güzel indirimler vardı.Daha sonra %25-%40 oranında arttırmışlar.Site yeni açıldığı için güzel indirimler devam edebilir takipte kalmak lazım.
    İnanın hiç gerek yok. Siparişleri iptal ediyorlar. Daha sonra fiyatı artırarak tekrar satışa koyuyorlar. Tam bir hayal kırıklığı benim için

• Rezil olmuştuk tekrar rezil ettiniz bizi, DH ölücüleri ve stok bitene kadar toptan ürün alanlar yüzünden bu halen geldik. Dünyanın başka ülkesinde yoktu bu durum. 2 Adet ihtiyacın var anlarız fiyat uygun diye eşe dosta veririm mantığı nedir arkadaş?

DH dışında/içinde ve sosyal medyada DH ölücülerinin kulakları çok çınlatılıyor, yazık....
  • PlayStation i kaçırdık yakin bir tarihte almam lazim bekliyoruz bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluee1907 kullanıcısına yanıt
    1400 tl PS4 1TB + 3 oyun +2 kol +1 kamera alırdın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

Ben anlamadım bu işi. Hepsiburada n11den ne farkı var ki? aynı ahlak yoksunu satıcılar, aynı saçmalıklar. Benim aldığım , fırsat olarak düşündüğüm her ürün iptal oldu. Amazon dedik ancak hayal kırıklığından öteye gitmedi.
    Aynen Amazona yakıştıramadım rezalet kontrolsüz bir ortam var şu an fiyatlar ya bilinçi yada sehven böyle girilmiş elimde kala kala duracell pil kaldı o da iptal olur muhtemelen
  • Hayırlı olsun herkese.

24 kasım black friday indirimleri nasıl olur bekliyoruz.

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    bana da lazım... fırsat gören varsa tavsiye versin beyler
  • Hayırlı olsun umarım almanya yada amerika ekibi gibi olurlar.
  • Monitörler pahalı, sevmedim.
  • IP TV iptal

• Tabi yine anasını ağlatıp suistimal etmiş birileri. Buralardasınız ve okuyosunuz boğazınızda kalsın diyorum hadi bakalım.
  • bilgi@sayar kullanıcısına yanıt
    N11'de de var aynı fiyata hocam, üzülmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.