Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2585. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spawnrequash , neco545 , emre.karakus , emre.karakus Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 105 Misafir (5 Mobil) - 101 Masaüstü8 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
331.513
Cevap
8.115
Favori
72.842.213
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Spy Drop eklentisini chrome a kurun, ürünü açtığınızda eklenti ile geçmiş fiyatına bakabilirsiniz.

• Dün sabah iadem depoya teslim edildi hala siparişlerim sayfasında ürün alındoğında iade yapılacaktır yazıyor. İademi hediye bakiyesi olarak istemiştim amazondan, depoya iletilince 2-5 saat içinde iade yapılır demişlerdi. Bugün bağlandım iadem yatmadı diye sormaya 3-5 gün depoda inceleme yapılıyor iadelere falan bir şeyler saçmaladı. Benzer durumu yaşayan var mı?

Ürün bedeli 2.800 Tl.

• marakku kullanıcısına yanıt
    Ben karta iade istemiştim yaklaşık 10 gün sürdü eskiden daha hızlıydı. Geçilemedi normal gibime geliyor herkes iade ediyor çünkü ...
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Evet mesela ben Samsung TV’nin kumandasını PS4’te menü içinde sağ sol yukarı aşağı giriş yapmak için kullanıyorum. Netflix vs gibi streaming uygulamalarını PS4 üzerinden açtığımda da çalışıyor.
  • X Ray SF kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Aralık ayında çok düşmüş. Tekrar düşer mi
  • nickoloji N kullanıcısına yanıt
    Tekrar 108 e düşer mi
  • ermayuha E kullanıcısına yanıt

muhtemelen düşmez çünkü hb fiyatı ya yanlışlıkla indirdi o sıra yada ciddi indirim yaptı amazonda hb direk aldına koyduğu için indi. birdaha inmesi imkasıza yakın filtreleri o para.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermayuha

Aralık ayında çok düşmüş. Tekrar düşer mi

Ben kullanıyorum.

surahi kadar başarılı değil.

surahiden su içiyorum, on tap takı suyu da çay kahve icin kullanıyorum. (Ankara)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iade olayı son zamanlarda çok suistimal edilmeye başlandı bu nedenle depoda sanırım çok yoğunluk oldu etrafımda çok duyuyorum zevk için alan alıp kar amaçlı sarı siteye koyan eğer iade süresi içerisinde satamaz ise iade edip geri gönderen kişiler varmış.

• realistspary kullanıcısına yanıt
    Siz nekadara almıştınız. Musluğa takılanı
  • ermayuha E kullanıcısına yanıt
    399 du sanırım.

108 TL ye kadar düştü geçen ay.
  • realistspary kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bunu daha uyguna bulmam mümkün mü? Bayadır takip ediyorum ama bir türlü düşmedi. Amazon’dan 77’ye mi ne sürahisini almıştım çok memnun kaldım ama filtresi bitince boş boş duruyor şimdi.
  • brak13 kullanıcısına yanıt

Sarı sitecileri yakalama algoritmasına yakalanmışsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erakan -- 17 Ocak 2021; 16:29:51 >
  • olayyerineyakinim kullanıcısına yanıt

Fiyatı ne kadardı, 119 gözüküyor şu anda, bu ürün için 119 mu uygun rakam?

• Arkadaşlar bişey soracağım amazon prime garanti bonusa özel 1 ay ücretsiz ve 1 ay para iadesi kampanyası yapmış. Ama kampanya koşullarında sanal kart diye bişey yok sormak istediğim sanal kart geçerli midir bilen var mı. Garanti bankası sanal kart için soruyorum

• erakan kullanıcısına yanıt

56₺

• antique kullanıcısına yanıt
    Neyden bahsediyorsun anlamadım !?
    Birisiyle karıştırdın galiba?. Öğretmen adamım ne işim olur öyle işlerle. 2018 den beri çok sayıda bebek bezi ıslak mendil çocuklara ve kendime kitap almışlığım var. Yüzü aşkın sipariş vermişim. Mail attım düzelttiler zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erakan kullanıcısına yanıt
    Mail attım geri dönüş yaptılar hallettiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Arkadaşlar bişey soracağım amazon prime garanti bonusa özel 1 ay ücretsiz ve 1 ay para iadesi kampanyası yapmış. Ama kampanya koşullarında sanal kart diye bişey yok sormak istediğim sanal kart geçerli midir bilen var mı. Garanti bankası sanal kart için soruyorum

Hangi kampanya bu?

• 
Sayfa: önceki 25832584258525862587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.