Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2524. sayfa)

5 sn
331.557
Cevap
8.113
Favori
72.855.255
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25222523252425252526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terliktengiiriyorum

Amazonla ilgili bir şey soracağım
    Laptop siparişim var 8000TL'ye aldım HP marka, 2 hafta oldu göndermediler. 2 gün önce de laptobu tekrar satışa koydular 9.500 TL'ye satıldı. Büyük ihtimalle pazartesi günu siparişi iptal edecekler. Bu durumda mağduriyetlerim için ne yapmalıyım?
    Bilgisayarı taksitle aldım ve kart limitim doldu yeni bilgisayar almak için 9 ay beklemem gerekecek+
    Ek taksit yapmıştım 3 ay bankaya 100 TL faiz ödedim
    Hp iade kampanyasına katılmıştım eski bilgisayar seri numaramı kaydettirdim. Kart limiti dolduğu için yeni bilgisayar da alamayacağım. Seri numarası da yandı 480 TL oradan zararlıyım.
    Önceki amazon alışverişlerimden ne kadar memnunsam bundan da o kadar mağdurum. Tüketici hakem heyetinde ne gibi gibi yaptırımlar yapılır?

Bu arada typeC to USB 3.0 11,89 TL
    https://www.amazon.com.tr/dp/B07PNS821T

Varsayım üzerine neden kendinizi üzüyorsunuz, satıcı Amazon ise tedarik eder gönderir merak etmeyin. Satıcı farklı bir firma ise Amazon'a şikayet edin ve kendileri ile görüşün.  

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Benim bugun yasadigim durum mesela. Butun resimleri tutanagi vs.aldim ama ya amazon almiyorum iade dese cunku kapiya gelen gorevli barkodu okuttugu anda olay bitiyor. Ek olarak amazon ciddi olarak depo sureclerini kontrol etmeli. Buyuk ihtimalle 3rd party bir firma ile calisiyorlarlar. Depo ve elamanlar kendilerinin degil. Bugun bana gelen kargoyu birak musteriye, insan dusmanina boyle gondermez. Resmen ciksin depodan ne halin varsa gor ve coz der gibi. Les gibi bir posete sarilmis icinden parca parca kopek mamalari cikiyor, koltugun ayaklari eksik, vidalari eksik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 9 Ocak 2021; 16:17:26 >
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

İl hakem heyetine başvuru için maksimum tutar 10 bin lira civarıydı sanırım(büyükşehirlerde 7000 üstü il heyetine 7000 altı ilçe heyetine başvuru yapabilir.) . Herkes fiyat yüksek başvuramazsın yazmış ama başvurabilir. Ne tutarları söyyleyemiyorum her yıl yeniden değerleme ile değişiyor bu sene ne kadar oldu bilmiyorum.

• Amazonun iade prosedürünü daha kolay ve anlaşılır yapması lazım.

• Recaizade-i Nabizade kullanıcısına yanıt
    Tekrar stoğa girmiş, fiyat yine 21,22₺
  • Ne kadar da Amazon fırsat konusu..!!
  • aotnob A kullanıcısına yanıt
    amazon Türkiye konusu. bir de öyle düşün.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizustu indirimi gelirmi arkadaslar 20-31 Aralik bisey yktu

• aotnob A kullanıcısına yanıt
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Bilmiyordum, çok tşk ederim..
  • Hicks kullanıcısına yanıt

İleri tarihe attılar yani artık daha ileri tarihe atmazlar direkt iptal ederler. Satıcı da amazon. En büyük isteğim ürünü göndermeleri o da olmuyorsa yaşattıkları mağduriyeti anlayıp buna çözüm getirmeleri. Bakalım ne olacak. Sağ olun yanıtınız için  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon bazen 15-20 günde gönderebiliyor Prime ürünü olsa bile, bence iptale kadar beklemekte fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: terliktengiiriyorum

İleri tarihe attılar yani artık daha ileri tarihe atmazlar direkt iptal ederler. Satıcı da amazon. En büyük isteğim ürünü göndermeleri o da olmuyorsa yaşattıkları mağduriyeti anlayıp buna çözüm getirmeleri. Bakalım ne olacak. Sağ olun yanıtınız için  

iptal olursa belki hediye kartı tanımlamaları sizin durumu çözer. Aynı ürünü tekrar satın alın farkı iade edelim diyebilirler, Hediye ceki + bir miktar para ile tekrar alıp bir miktar paranın tekrar iadesini yaparlar. Kayıp olmuyor sanırım bu durumda. Başıma gelmediği için tam ayrıntısı nasıl olur bilmiyorum.

• Amazonda aktif indirim kodu var mı ?
  • nnoname2 N kullanıcısına yanıt
    Yok
  • erkan_77 E kullanıcısına yanıt

teşekkürler kardeş, faydalandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stereo Palma

Dizustu indirimi gelirmi arkadaslar 20-31 Aralik bisey yktu

12 ocakta mobil nvdia rtx 3xxx serisi tanıtılacak.
    Halihazırda ki rtx 2xxx mobil serisi dizüstülerin fiyatını düşürür diye tahmin ediyorum. Tabi zincirleme indirim demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NvdiaAmd -- 9 Ocak 2021; 18:21:5 >
  • Piyasaya hemen yansimaz bence fiyat indirimi beklemedeyiz bakalim  

• Stereo Palma kullanıcısına yanıt
    Tabiki hemen yansımaz bende aynı fikirdeyim. Şahsen monster tulpar t7 leri takip ediyorum.
  • NvdiaAmd kullanıcısına yanıt
    Bence Aralık 20-31 arasında iyi fırsatlar vardı.Şu ürün 14600 Dü 12999 a düştü,stok 4-5 saatte bitti.Stokta öyle 3-5 değildi.Uzun zamandır takip ettiğim üründü zor alabildim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 25222523252425252526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.