Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2521. sayfa)

5 sn
331.555
Cevap
8.114
Favori
72.853.862
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25192520252125222523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Orkun_

Amazondan resimde paylaştığım koltugu satın aldım.

Gelen koltugun parçaları gönderilmemiş.

Gelen koltuk iade edilmiş, bir ürün

poşete sarıp gönderiyor ve içerisinden köpek mamaları çıkıyor.

Ve iade etmek istediğimde iade talebi olusturuyorum bana MNG kargo kodu veriyor, bu kargo MNG ile gider mi ?

Amazondan artık alışveriş yaparken iki kere düşünmek gerekiyor.

Adamlar sana kıyak yapmış kedi köpek sevindir diye dediğin şeye bakAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Recaizade-i Nabizade

Paylaşım yapmadan önce ürünün fiyatını diğer sitelerle karşılaştırıyorum, HB'nin de aynı miktarda indirim yapmış olması fiyatı pahalı yapmıyor. Böyle bir ürün düşünüp de HB'den alıp kanser olmak istemeyen insanlar için paylaştım.

Ayrıca genelde önce Amazon indirim yapıyor sonra diğer siteler yapıyor bir ara monitör takip ederken bir çok kez denk geldim bu olaya Amazon ne zaman indirime girse hemen diğer firmalarda (HB ve Trednyol) indirime giriyordu.

• arkadaşlar amazondan bir ürün siparişi verdim.

mng kargo takip kimliği çıkıyor ama 2 harf ve 6 rakamdan oluşuyor.

Kargonun sitesinden sorgulama yapamıyorum.

Acaba henüz kargoya verilmedi mi? Telefonuma mesaj da gelmedi

• Musab kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan bak telefonda 2021 yili görülmüyor o yuzden bakamamissindir. Yasa telefonda Chrome masa ustu sitesi seçeneği ile kullan mng nin sitesinde
  • Ekran fotograflari amazon amerikadan mı? Eger oyleyse bikac soru sormak istiyorum. Eger cevaplayabilirseniz memnun olurum:
  • yunus00541 Y kullanıcısına yanıt
    Evet üstad amerikadan tabiki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Amazondan resimde paylaştığım koltugu satın aldım.

Gelen koltugun parçaları gönderilmemiş.

Gelen koltuk iade edilmiş, bir ürün

poşete sarıp gönderiyor ve içerisinden köpek mamaları çıkıyor.

Ve iade etmek istediğimde iade talebi olusturuyorum bana MNG kargo kodu veriyor, bu kargo MNG ile gider mi ?

Amazondan artık alışveriş yaparken iki kere düşünmek gerekiyor.

Satıcı amazon muydu yoksa başka bir firma mı

• Vaktiniz varsa cevapalayabilir misiniz ? Tr icin ekstra vergi ve kargo ekliyor onun dısında gumrukte herhangi bir vergi cıkıyor mu?
    Garantisi tr de gecerli olan marka var mı?
    Klavyesi icin bisey yapmaya gerek var mı?
  • yunus00541 Y kullanıcısına yanıt
    Vergi konusunda sıkıntı yok üstad türkiyeye ulaştığında ekstra hiçbirşey vermiyorsun, orda ne ödediysen o yani.garanti konusunda da sorduğuma göre standart amazon grantisi 2 yıl arıza ile uğraşmam genelde zaten direk ya aynısını yada para iadesi alırım
  • Amazon germany de lumberjack ayakkabılar var aynı buradaki modelin fiyati 2 katı mesela. Daha kalitelimidir onlar? Hani yurtdışına gidecek diye daha kaliteli yapmış olabilirler mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ermayuha

Satıcı amazon muydu yoksa başka bir firma mı

Alıntıları Göster

Satıcı Amazon, çoğu kişi iade et gönder demiş vs ; ama buradaki mantık hatası su. Eksik oldugunu bile bile ve müşteriye böyle özensiz göstere göstere nasıl gönderilir. Aklım almıyor. Amazon'un zamanımdan calmasına hakkı yok, üstelik acil ihtiyacım olan bir üründü. Üreticisinden de alabilirdim sağlam olsun diye Amazondan aldım.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Teşekkür ederim.

Kolay Gelsin,AGT falan 10-15 saat sonra takip edilmeye başlayabiliyor.

Mesela gece gönderiliyor kod geliyor. Sabah takibe başlayabiliyorum..

10-15 saat kadar bekleyin veya Amazon'a mail atıp bilgi talep edebilirsiniz.

İki harften sonraki 0 ları silip deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son siparişimdeki saçmalıklarla ilgili müşteri hizmetleriyle görüştüm adam akıllı telefondaki müşteri temsilcisi bile bana ne gelecek ne gelmeyecek ne iptal edilecek anlatamadı. En son depo işleyişinde biraz sıkıntı var herhalde dedim o da bana var var maalesef öyle dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 9 Ocak 2021; 12:50:34 >
  • 
Sayfa: önceki 25192520252125222523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.