Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: autocar25 , uggy Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (7 Mobil) - 11 Masaüstü8 Mobil3 Android
5 sn
57.975
Cevap
3.027
Favori
13.766.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6678
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3027
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (921 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (607 mesaj) TulparHAN (497 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35039 mesaj) Mobil (12718 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3850 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
521 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    219 Mesaj

Ayakkabı için yorumlarda tabanın farklı ve resimdeki gibi gelmediği de yazılmış. Yoksa fiyat harika

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    4007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1986 Mesaj

@ahmetbayram5 Kitap var. Arkadaki pencerenin oradaki kitaplarmış hocam.

@sarkat Doğrudur Kinetix falan olsa tamam da bu marka olunca paylaşmaya devam diye dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4007 -- 9 Ocak 2021; 1:31:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: sarkat, ahmetbayram5
  • DH Yönetici
    3986 Mesaj
    Cezalar verildi, kural dışı mesajlar temizlendi.

Arkadaşlar sakin olun neyin gerginliğidir bu.. Bu kadar gerginlik size de, çevrenize de zarar verir. Mesajlara erken müdahale edemezsem hakaret küfür kıyamet gidiyor. Rica ediyorum bireysel tartışmalara girmeyin. Şikayet edin müsait olduğum her zaman konuya ve şikayetlere bakıyorum zaten.

Fırsat okuyamıyoruz diyen arkadaşlarımızı da link paylaşım konusuna davet ediyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3051 Mesaj
    https://www.amazon.com.tr/dp/B084KWNKZ5/

Timberland Ayakkabı yazıyor resimde Columbia yağmurluk var fiyat kırmızı renk için 300
    |
    |
  • Teğmen
    159 Mesaj

Hepsi kitaptı

|
    |
    ahmetbayram5 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Diğer sitelerden 0.20 tl daha indirimli satma şeysi. Ama öyle ki üründen stokta bir adet var uyarısı veriyor. Komik işler. Diğer yerden daha fazla alabiliyorsun.
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    |
    |

• https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07BQDBND7/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

Önerilen Satış Fiyatı:₺15,90

Fiyat:₺3,99 (₺3,99 / Ürün) 

İndiriminiz:₺11,91 (% 75)

|
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj

En uygun neresiyle bende 50 kuruş daha ucuz, gel vatandaş! Sistemiymiş Amazon un.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightseason -- 9 Ocak 2021; 13:27:45 >
    |
    |
    Nakahella kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    701 Mesaj
    Arkadaşlar 3 gün önce bir kitap siparişi verdim. Sonra siparişi iptal etmek istedim. Kargoya verilmeden iptal etmedi. Dün ürün kargoya verildi mesajı gelince tekrar denedim ve iptal etti. Hatta para da kısa sürede geri geldi. Siparişi sorguladığımda, para iadesi yapıldı, ürünü iade etmenize gerek yoktur yazıyor. Ben herhalde göndermeyecekler ondan öyle yazıyor sandım. Ancak az önce mesaj geldi, 2 saat içinde adresinize geliyoruz diye. Acaba mesaj mı yanlış geldi, yoksa ürünü getirecekler mi? Bu arada kitap 6.95 TL. Yoksa hediyemiz olsun mu diyorlar.

Hatta resim ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonbahar78 -- 9 Ocak 2021; 10:22:44 >

• Yüzbaşı
    990 Mesaj

Ayakkabı çok mu kötü acaba evin orda burda giymek için iş görmez mi acaba :/
    |
    |
    4007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.