Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

16 Kayıtlı Üye (12 Mobil) ve 43 Misafir (25 Mobil) - 22 Masaüstü37 Mobil3 iOS20 Android
5 sn
77.357
Cevap
3.377
Favori
17.445.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7444
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 20 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3377
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (1023 mesaj) TulparHAN (866 mesaj) mito1172 (733 mesaj) rasiTR (719 mesaj) Wadjet (506 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (45709 mesaj) Mobil (16157 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (4810 mesaj) Uygulama (5609 mesaj) (749 mesaj) (3564 mesaj)
  • @
662 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    275 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mesut2525

Doğru söylüyorsunda bütçe :)
    Zoom için alınıcak daha çok
    |
    |
    Yürüyen Hoparlör kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

Dostum fiyatları yazmamışsın artı kullanım amacı nedir ona göre cevap verelim

|
    |
    mesut2525 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mesut2525

2 üründe 3.500 tl öğrenci kullanıcak ilkokul zoom ve basit oyunlar için
    |
    |
    dirty_y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    12 Mesaj

hocam zoom için bile FullHD altında alınmaz. Tablet al yine alma FullHD olmayanı. Mesela şu an sağımda 1280x768 sanırım o çözünürlükte laptop var 2013 model. 3. ekran olarak kullanıyorum en kötü ekran o.

|
    |
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj
    Amazon da tavsiye edeceğiniz ekran kartı var mı
    |
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mesut2525

Kısaca o zaman acer markayı tercih etmemi söylüyorsunuz.peki hocam 3500 tl iyi bir fırsatmı şu dönrm için
    |
    |
    kursatardic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

Full hd olanı alın hocam.

|
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mesut2525

Teşekkürler hocam ben 2 sinide satın aldım zaten parayı gönderince çekicekler öbğrnü iptal ederim o sürede de başka fiyatı düşen olursa bakarız artık :)
    |
    |
    dirty_y kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    386 Mesaj

Şu saçmalığı başka bir firma yapsa mesela nefret ettiğim hb yapsa arar ağzıma geleni sayarım.

amazonun kolay iadesi dışında benim için bir esprisi kalmayacak bu gidişle.

ikinci siparişi de birinci siparişi iptal etmeyi düşünerek verdim vancat kumunun fiyatını görünce ama ilk siparişi maalesef iptal etmedi hazırlanıyor diyerekten... hazırlanıyor diye iptal etmiyor ama iki kumu paketleyip kargoya veremeyip içinden bir iki tanesini filan gönderebiliyor komedi.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/78/2c/95/782c95bb74a84ab0c1dcc576732ea5df.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aktivist-X -- 8 Ocak 2021; 22:50:44 >
    |
    |
  • Yarbay
    10973 Mesaj

Bu videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mesut2525

Hocam video baktım da benim attığım ile videodaki özellikde ki bilgisayarlar arasında ucurum var.Benim attığım bilgisayarlar türkiyede 4500 seviyelerinde geziyormuş, hem de benima ttıklarım işlemci düşük ama yeni nesil.bu videodakiler 10 sene öncesinin işlemcileri :)
    |
    |
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10973 Mesaj

Bütçe 3.500 diyince gösterim dedim, anladım :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mesut2525

Teşekkür ederim fatdalı bir video en azından forumda kalsın ki ihtiyacı olanlar görebeilir
    |
    |
    DH | equ* kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    2 Mesaj

Aynı şey benim 2 siparişim için de söz konusu. Kötüye kullanmaya müsait bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zulkarneynnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2957 Mesaj

En son eylülde 450 civarına satılmış. Güzel fiyat bence şu an. Normal Plus serisi değil mi New Ultra 3D serisi. HB'de 525 lira, n11'de de 480'e satan varmış bu arada yeni gördüm. Ama Amazon'dan alınır her türlü.

SanDisk 500GB Ultra 3D NAND Sabit SSD, SATA-3, 2.5"/7mm, 560 MB/sn'e kadar- SDSSDH3-500G-G25: Amazon.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nakahella -- 8 Ocak 2021; 23:0:15 >
  • Yarbay
    4093 Mesaj

Çay makinesi hangisini aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    umutaren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1993 Mesaj

Çok zor insanlarız ÇOOK.. Bir türlü beğenemiyoruz.. Yahu adamlar 1 dolara video+kargo veriyor. 30 kuruşluk kitap dahi alsan bedava geliyor.

Birisi yazmış kalem aldım sallana sallana geldi diye. Yani sallana sallana gelince kötü mü yazacak arkadaşım ??

Diğeri yazmış tuvalet kağıdı aldım ezik geldi diye. Yahu adamların kullandığı ambalaj zaten sipariş kadar tutar.

Diğeri yazmış iptal etmek istiyorum ama edilmiyor kargoya verilmiş diye. Mesaj at kargo dağıtıma çıkarmadan geri göndersin. Çok mu zor. Daha ne yapsınlar yahu...

Bedavaya kitap sattılar. 150 tl ye lacoste tommy sattılar. 3 liraya onlarca çorap 70 tl ye puma ayakkabılar 170 e kameralar miboxlar .. 10 liraya sensodynelar 10 liraya çocuk ayakakkabıları 200 e skecherslar.. 40 liraya termoslar 10 liraya uzatma fişleri.. Daha ne olsun ??

İlla portakal siteden sahte ürün almak istiyorsanız buyur yanlış konudasınız arkadaşlar..

Boş geçmeyeyim diye buyurun.. 9 tl

Yeni okumaya başlayan çocuklara uygundur..

https://www.amazon.com.tr/dp/6055122405

• Binbaşı
    1398 Mesaj

Ne yani bunları yaptılar ama mağdur olan insanları görmezden mi gelelim? Tamam bazı kişiler abartıyor kabul ama bazı kişilerin elektronik alışverişi 3 hafta sonra tedarik gerekçesiyle iptal oluyor. Faizli ek taksit yapanlar napsın bu durumda? Doğruya doğru yanlışa yanlış denilebilmeli.

Umarım mağdur kişi sayılarını iyice azaltırlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    4007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
En ucuz kedi maması fiyatları
triple negative breast cancer
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.