Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2481. sayfa)

328.707
Cevap
8.079
Favori
72.131.307
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24792480248124822483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dayanamayıp aldım valla 😀
  • quote:

Orijinalden alıntı: muslucus

Kitapyurdun da 6.96₺

+ Kargo tabiki.. kargo fiyatı olmadan en iyisi Amazon şu anda. Almayı düşünen kaçırmasın bu fiyata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taffytaffy -- 4 Ocak 2021; 22:25:55 >
  • Brother TN-2260 Siyah Tonerhttps://www.amazon.com.tr/dp/B007RL2XR8/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_z228Fb3MXHHHT?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • taffytaffy T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle almak isteyen kaçırmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muslucus -- 4 Ocak 2021; 22:38:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antique

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

anlatmak istediğim büyük rezalet ifadesi ile yaşadığınız durum bağdaşmıyor, madem böyle bir olayı büyük rezalet görüyorsunuz bir daha amazondan alışveriş yapmamanız gerekir diye düşünüyorum. ya da kalem alacaksanız amazonu tercih etmeyin.

• Lotto 1973 V Jr L Sneaker Erkek Çocuk Kapalı Alan Ayakkabısıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CH599X7/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_r928FbC0SZK7Y?_encoding=UTF8&psc=1
    52₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: taffytaffy

Ben geçen indirimde kaçırmıştım. şimdi aldım. Sende alabilirsin.

Bu arada George Orwell ın vefatından 70 sene geçtiği için artık telif hakkı bitiyor. İsteyen yayınevi basabilecek. Ama Can Yayınlarından okumak en iyisi.

Alıntıları Göster

O zaman her yerde basilacagi için 7 lira normal fiyat olacak denebilir. Bir strfen zweig kitapları gibi

• Microsoft Xbox Series S Oyun Konsolu Beyazhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08K3BRFT3/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_xh38FbH15JQ63
    4.894₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: S T A R

O zaman her yerde basilacagi için 7 lira normal fiyat olacak denebilir. Bir strfen zweig kitapları gibi

Alıntıları Göster

Zaten büyük ihtimal stok bitirmek için yapılıyor.Fiyatlar o yüzden düşük. Ama şunu belirtmek isterim, diğer yayınevlerinden basılsa bile (iş bankası yayınları vs hariç) diğerlerinden alıp okunmaz, okurken işkenceye döner. Yine Can yayınlarını tercih edin diye ondan dedim.

• muslucus kullanıcısına yanıt

Dip fiyat

• Arkadaşlar bu agt firması size de kargo getirdiği zaman evde olduğunuz halde evde değillerdi o yüzden teslim edemedik gibi komik şeyler yazdığı oluyor mu? Ben bugün evden dışarı çıkmadım adamlar mail atmış evde yoktunuz diye

• dirty_y kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: fata56

Arkadaşlar bu agt firması size de kargo getirdiği zaman evde olduğunuz halde evde değillerdi o yüzden teslim edemedik gibi komik şeyler yazdığı oluyor mu? Ben bugün evden dışarı çıkmadım adamlar mail atmış evde yoktunuz diye

Agt kargoyu teslim edemediğinde etmiş gibi gösterip ertesi gün getiriyor. Bana kargoyu teslim etmeyip iş arkadaşıma teslim ettiğini iddia ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: fata56

Arkadaşlar bu agt firması size de kargo getirdiği zaman evde olduğunuz halde evde değillerdi o yüzden teslim edemedik gibi komik şeyler yazdığı oluyor mu? Ben bugün evden dışarı çıkmadım adamlar mail atmış evde yoktunuz diye
    3 gun boyunca her aksam evde olmadigimi iddaa ederek ertesi gune teslim edilecek seklinde bir mesaj aldim. En sonunda kurye arkadasi arayip getirmezse benim onu bulacagimi soyledigimde 20 dk sonra kargomu getirmisti. Kurye arkadasa bağlı bir olay diyebdusunuyorum yoksa agt boyle sacmaliklara izin vermez.
  • Hayvan Çiftliği ve 1984'ü Celal Üster çevirisi haricinde, bedava bile bulsanız okumayın. Bir dost tavsiyesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webco

Usta tombo uç peçete sünger kitap falan allah ne verdiyse yükleneyim diyorum sonra Sanatsal resim gibi çeker atarım buraya ama bana destek verirseniz. Ucuz ürünler bulup haber ederseniz.

Alıntıları Göster
    Evine 100 koli gelip, bunun fotoğrafını çekip paylaşınca ne kadar süreyle kendini iyi hissedeceksin.(1 saat? 3 saat? 1 gün?)

Ki aldığın ürünler ucuz ürünler olacakmış, yani senin istediğin içindekiler de değil, ürün almak da değil.. Sen 80-90 amazon kolisinin fotoğrafını çekmek istiyorsun sadece..

Çektiğin fotoğrafını burada paylaştıktan sonra kargo çalışanlarıyla da paylaşmalısın.. Hatta kargoyu teslim ederken söyle içinde kalem ucu var, bulaşık süngeri var diye..

Belki tüm bunları yapmadan önce kargo çalışanlarına söylersen fotoğraflarını çekmen için sana (kargo aracından) 100 koli (emanet) getirip fotoğraf çekmene izin verirler.. Boşa amazon depodan ürün kargolanmamış olur fotoğraf çekmek uğruna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 24792480248124822483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.