Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2476. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: volkitheking , sunshines35 , pennik Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 71 Misafir (2 Mobil) - 70 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
331.511
Cevap
8.115
Favori
72.841.971
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24742475247624772478
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi forumlar arkadaşlar world karta bir kampanya var mı şuan ? 1.200 TL üzeri bir alışveriş için başka indirim kodu kampanya vs.

• Tugcu T kullanıcısına yanıt

Merhaba ,

TV Ünitesi almıştım. Büyük kolileri diğer firmalar gibi CEVA Lojistik gibi firmalar getiriyor.

• sacramentum44 S kullanıcısına yanıt

açıklamanız için teşekkür ederim.

Yaklaşık 2 ay önce sipariş vermiştim. Kolay gelsin ile geldi. Ertesi gün lg yetkili servisi arayıp onların gelmesini bekledim. Kutu açılımını onlar yaptı, herhangi bir sıkıntı yoktu.
    Lokasyon:Ankara
    Rica ederim
  • ilk mesajdaki kampanya içeriği güncellenmiş, "bonus online alışverişe (150/15) x 3 şeklinde, ben de bu yüzden yukarıda, amazon, bonus üye iş yeri mi diye sormuştum. Ekstrelerime baktığımda, iyzico-amazon alışverişleri garanti üyeleri dışında yapılan alışverişler arasında görünüyor ve hepsinin alt kategorisi de, aldıklarımın çoğu elektronik olmasına rağmen, diger.

ilk sayfadaki garanti kampanyası; elektronik - giyim - kozmetik'te bonus üye iş yerlerinde geçerli.

konuyla ilgili kesin bilgisi olan var mı?

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 4 Ocak 2021; 15:14:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Kalemi bile kullanıp geri verecek insanlar varsa iyi niyetli satıcı da kalmaz bundan sonra

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antique kullanıcısına yanıt

Türk insanından cidden artık nefret ediyorum diyebilirim arkadaşım kalemi neden iade edersin kaç liralık ürün de iade ediyorsun rezalet

size de geçmiş olsun Amazon temsilcisine durumu bildirmeniz de fayda var.

• Hoover HDP620IN Ankastre Inox Davlumbaz'ın fiyatı Hebsiburada'da bulunan satış fiyatına bakınca oldukça iyi.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B086CS14QR/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

samsung kalitesi ile bu ürünü kıyaslama samsung ssd ve nand piyasasında zirvedir birazcık pahalı bence 450-500 arasına alınsaymış güzel olurmuş.

100+50 tl kampanya vardı ya world de onu kullandım aslında 400 tl ye geldi

• 2 tane indirim den A4 almıştım 1 tanesi kolay gelsin diğeri AGT ile gönderilmiş saçmalığa bakar mısınızAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Cumartesi verdiğim sipariş halen sipariş verildi olarak gözüküyor. Tahmini teslim cuma, hayırlısı bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

ilk mesajdaki kampanya içeriği güncellenmiş, "bonus online alışverişe (150/15) x 3 şeklinde, ben de bu yüzden yukarıda, amazon, bonus üye iş yeri mi diye sormuştum. Ekstrelerime baktığımda, iyzico-amazon alışverişleri garanti üyeleri dışında yapılan alışverişler arasında görünüyor ve hepsinin alt kategorisi de, aldıklarımın çoğu elektronik olmasına rağmen, diger.

ilk sayfadaki garanti kampanyası; elektronik - giyim - kozmetik'te bonus üye iş yerlerinde geçerli.

konuyla ilgili kesin bilgisi olan var mı?

Son alışverişi ne zaman yapmıştınız, sanırım 2-3 haftadır Amazon alısverişleri iyzico/giyim veya iyzico/elektronik görünüyor(garanti bbva için). Aralık ayı için ben 3-4 tanesine sorunsuz katıldım. Denemek isterseniz 150 TL lik hediye kartı alın kendinize, elektronik olarak görünmüştü bende.

• kariyo K kullanıcısına yanıt

Hangi firma?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesela Xiaomi mijia android tv box aldım. Kutuyu açtım. Çalıştırdım. 1 hafta sonrada arıza tespit ettim. Amazon direk yetkili servis raporu olmadan ürünü iade alıyor mu yoksa servis raporumu istiyor.

https://www.amazon.com.tr/dp/B0823BTNYV/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_MFX8FbMJ6HZ2B?_encoding=UTF8&psc=1
  • ermayuha E kullanıcısına yanıt
    Alır
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

Banada kolay gelsin getiriyor. Belki indirim günlerinde birsey almadığınız için olabilir. Yada bilmiyorum İstanbul Anadolu yakasındayim. İndirim günlerinden once sekme olmadı hiç hep ertesi gün aldım ama artık öyle değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zodd kullanıcısına yanıt

A4 kağıt 2 şer saat ara ile 1 tanesi AGT 1 tanesi Kolay gelsin tarafına verilmiş. Bana mantıklı gelmiyor demek ki paketlemede aynı anda aynı ürün bile olsa aynı paket veya aynı anda gönderim olmayabiliyor çok daha farklı kriterler olabilir

• celtic pride kullanıcısına yanıt
    Az önce birşeyler aldım, sayaç işledi. 15 TL bonus kazandınız şeklinde bildirim geldi.
  • 
Sayfa: önceki 24742475247624772478
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.