Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2474. sayfa)

19 Kayıtlı Üye (9 Mobil) ve 74 Misafir (4 Mobil) - 80 Masaüstü13 Mobil3 iOS1 Android
5 sn
331.562
Cevap
8.113
Favori
72.858.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24722473247424752476
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dikkatinizden kaçmamış :)

İndirim bitmesin hemen alayım diye acele ettim. O arada 6. kitabı iki defa eklemişim sepete. İade ettim amazon sağolsun paranızı iade ediyoruz ürünlerinizi göndermenize gerek yok diye dönüş yaptı. Parayı hemen kartıma yatırdı.

Normalde ürünleri iade alıp parayı geç göndermeleri lazımdı. Bu amazon çok başkaymış yahu :)

• iade için müşteri hizmetlerini aramaya/canlı desteğe gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doer -- 4 Ocak 2021; 10:51:41 >
  • burak190591 kullanıcısına yanıt
    resmen bedavaya almışsınız.

7.kitabı da alsanız bile gene çok iyi fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün aldığım A4 kağıtlar teslim edildi. Tahmin ediceginiz üzere her paket kağıt bir kolide sarılı bir şekilde geldi. Alıştım artık buna da tuhaf gelmiyor. Yanliz kağıtların iki tanesinin ambalajı açık geldi. Herhangi bir kırışıklık buruşma yok. Eksik var mı içinden alınmış diye saymak zor geldiği için tekrar ağızlarını kapatıp bantladim.

Bu Arada yılbaşından önceki siparişler hâlâ kargoya verilmedi.
  • ADATA 480GB SSD ASU630SS-480GQ-R ₺369,38 

https://www.amazon.com.tr/480GB-SU650-520-450-NAND/dp/B07KQXZKBN

Hepsiburada da aynı fiyat.

• mitescere kullanıcısına yanıt

Yılbaşından önce aldığınız ürünlerin teslim tarihi ne zaman gözüküyor hocam?

• burak190591 kullanıcısına yanıt
    Perşembe olan var cuma var önümüzdeki hafta olan da var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

merhaba, amazon, bonus üye iş yeri olarak geçiyor mu acaba?

evet

• 27 aralıkta aldığım ürün hala gelmedi :) aynı tarz bir ürün daha aldım geçen günlerde ertesi gün geldi. Aradım sordum nasıl olabiliyor böyle bir şey diye. Adam aciklayamadi. Farklı bir postalama sistemleri var. Ben zannediyordum ki yüksek meblali ürünleri daha önce çıkartırlar ancak öyle olmuyormuş 11.000 verdiğim Laptop u hala beklerken 25 liralık ürün 1 günde geldi :)
    Teşekkürler amazon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zodd kullanıcısına yanıt

27 Aralıkta aldığım ürün kargoya verilmiş Prime'lıydım o zamnlar (2 Gün önce iptal ettim) MNG ile kargoya verilmiş inşallah problem yaşamam MNG ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

evet

Alıntıları Göster

Üye işyerleri sorgusunda çıkmıyor ama .

• zodd kullanıcısına yanıt

31 Aralık da verdiğim 4 sipariş dün gönderildi şimdi dağıtımda

• quote:

Orijinalden alıntı: taylan_666

Üye işyerleri sorgusunda çıkmıyor ama .

Alıntıları Göster

geçen gün alışveriş sonrası bonus'tan bana mesaj geldi kampanyaya katıldınız bonus kazandınız diye.

• Merhaba, tv almayı planlıyorum ancak mağazadan mı amazondan mı alsam bilemiyorum. Amazondan tv sipariş deneyimi olan paylaşabilir mi? Her ne kadar nispeten uygun fiyat verse de kargo konusunda çekincelerim var.

antalya bölgesindeyim genelde siparişleri agt kurye motosiklet ile getiriyor. ancak bu tvde sipariş teslim süresi çoğu ürünün aksine 8 gün sonrasına gösteriyor. bu siparişi mng ile göndermeye kalkar mı, sıkıntılı ürün gelirse uğraştırıcı da olacak gibi duruyor. teşekkürler.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Cok ilginc olaylar yaşamaktayız. Kargo dağıtım merkezi chaos u yaşıyor kac gündur belliki.

• Tugcu T kullanıcısına yanıt
    Genellikle büyük gönderiler nakliye şirketleri ile gönderiliyor hocam amazon için bilemiyorum hepsiburadadan dolap almıştım ben ama yine de büyük gönderiler için aynı prosedür uygulanır diye düşünüyorum
  • Kocaeliye artık Kolay Gelsin yerine AGT ile yolluyolar sanırsam
    Son 1hafta içinde kocaelide olupta kolay gelsin ile alan var mı?
  • iptale gerek yoktu. müsteri hizmetlerine haber verseniz 30 tl yi iade ederlerdi zaten.

• BlackLead kullanıcısına yanıt

ödemeyi iyzico üzerinden aldığı için şüphelenmiştim ben de...

• bahadir3790 B kullanıcısına yanıt

müsteri hizmetlerine haber edin 1 tane yollarlar.

• 
Sayfa: önceki 24722473247424752476
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.