Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2417. sayfa)

5 sn
330.612
Cevap
8.106
Favori
72.631.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1588 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24152416241724182419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kablosuz kulaklık alacağım. Jbl 460BT ile Urbanears Plattan II BT arasında kaldım. İkisinden birini deneyimleyen, veya bilgisi olan var mı? Hangisini tercih etmeliyim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B077T4737M/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_bo66FbMK4551H

https://www.amazon.com.tr/dp/B077122HJB/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dq66FbM233SGG

• quote:

Orijinalden alıntı: Aerosol 34

ben bunun normal versiyonunu aldım bf'de 398 tl'ye yani depolama arşiv işleri için ideal, wd my passport ultra serisini kullandınız mı bilmem ama malzeme kalitesi o kadar iyi değil ama dediğim gibi arşiv depolama işleri için fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyorum zaten hdd depolama denilince akla ilk wd ve seagate geliyor

sadece ve sadece bu hddleri bir yerden düşürmeyin çünkü amazonda ki yorumlarda o kadar cahil yorumlarla karşılaştım ki adam hdd'yi elinden düşürmüş hemen bozuldu diye 1 yıldız vermiş. bu arkadaşlar hdd'nin ne olduğunu bildiklerinden emin değilim çok narin dikkatli muhafaza etmeniz gerek. elinizden bir düşerse çöp olur benden demesi

Cevabiniz icin tesekkur ederim, Evde cocuk oldugundan daha dikkatli korumaya calisacagim. Hatta kutusundan cikan plastik korumasinin usb girisine denk gelen yerini kestim o sekilde kullaniyorum suan icin :) en azindan duserse darbeyi oldukca sönümler. Buarada seagate backup plus 2tb aldim banka puaniyla 390 a geldi. Tesekkurler tekrardan

• migrosla aynı fıyat hemde tüm ceşitleri 12,95 400ml leri

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    2 farklı kişiye ait 2 kart tanımlı hesapta 3 hafta önce 2 kart sahibine de mesaj geldi sanal kart limitiniz yetersiz diye. Ben sanal kartı iptal etmedim. Diğer kart sahibi iptal edip yeni kart açtı. O kartla da hesabımdan alışveriş yapıldı. Dün o kart için mesaj geldi. 2 ortak nokta var.
    1 i amazona kayıtlı olmaları
    2 iş bankasına ait kartlar.

Sadece benim karttan prime üyelik yapıldı. Kartın bakiyesi 0 sürekli. birşey alacağım zaman limit tanımlayıp öyle alıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende açılmış olmasına rağmen bilgisayardan bakınca maalesef 1 tıkla al seçeneği yok.

• jorge kullanıcısına yanıt
    İlk gelen uyarıyla prime üyelik bitiş zamanınız birbirine yakın mı?
  • highflyeer H kullanıcısına yanıt
    Aynenn
  • Dediğiniz yeri kontrol ettim bana ait olmayan bir işlem yok. Kartların ortak 2 noktası var. 2si de hesabımda kayıtlıydı (3. Kartta kayıt edilmişti) ve 2si de iş bankası kartları.
    Amazonu haberdar ettim durumdan. Sizlerin de bilginiz olsun en azından sanal kart kullanıp limiti sıfır tutun

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydange

Arkadaşlar nasıl bir sayfadır burası yarabbi   dün 9 ürün vardı bugün ben aldıktan sonra 8 kaldı ve direk sayfaya ekledim maşallah eklememden 5 dakika geçmedi 1 ürün kalmış göründü. Kan emici gibisiniz     

Alıntıları Göster

Buraya düşen her fırsat, Telegram gruplarında 100 binlerce kişiye anında iletiliyor. Orası bitiriyor bizi...

fırsatları anında takip edip almazsan sen linke tıkladığında fırsat çoktaaan bitmiş oluyor.

Burası emekçi tayfa kazınıp didinip fırsat üretiyor, öbür taraf biraz hazırcı ne bir fırsat ne bir yorum ne de bir bilgi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaliteli mikrofon arayan varsa;

HyperX QuadCast Gaming Mikrofon HX-MICQC-BK - 1.395,00 TL

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07NZZZ746

Yakın dönemdeki en uygun fiyat.

• nistel11 kullanıcısına yanıt
    Prime üyelikte kendi kartım tanımlı diğer kartla hiç ödeme yapmadım ama sürenin bitişiyle mesaj tarihi aynı gün. Belki dediğiniz gibi prime ödemesi çekmeye çalışıyor olabilir. Diğer kartları kaldırıp kendi kartımla takip edeceğim. Teşekkür ederim.

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon burada ne demek istiyor, yardımcı olur musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jorge kullanıcısına yanıt
    Rica ederim
  • kavruk29 kullanıcısına yanıt

Spam olarak işaretleyin maili ve silin. Umarım tıklamamışsınızdır. Phishing. Tıkladıysanız da şifrelerinizi değiştirin ve 2 adımlı doğrulamayı da etkinleştirdiğinizden emin olun.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WD Blue Dahili Disk, 500GB, 7200RPM, 3.5 inç - WD5000AZLX: Amazon.com.tr

arkadaşlar üstteki amazondaki ürün aşağıdakiler hb deki farklı satıcılara ait ürün. wd black fiyatı blue ile aynı. 2 tane alıp raid 0 yapmayı düşünüyorum. hb dekiler sizce yenilenen ürünler midir?

WD Blue 500GB 7200RPM 32MB 3,5" Sata 3.0 Sabit Disk Fiyatı (hepsiburada.com)

WD Black 500GB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3.5' Sabit Disk Fiyatı (hepsiburada.com)

• 
Sayfa: önceki 24152416241724182419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.