Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2416. sayfa)

5 sn
330.944
Cevap
8.111
Favori
72.700.948
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1589 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24142415241624172418
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07XZGG1Q5?psc=1

24 Aralık'da sipariş ettiğim bu ürünü 28 Aralıkda sorunsuz teslim aldım.

Normal zamanlarda bana öğlen vakitleri gelen kargo akşam zor geldi. Gelen arkadaş aynı bölgeye bakıyor. Çok yoğun olduklarını söyledi.

Anlayışla karşılayın arkadaşlar. Trendyol'da 1 ay kargo beklediğimi bilirim. Ciddi yoğunlukları var.

Siz haklı olarak "ona göre önlemlerini alacaklardı o zaman, eleman sayısını arttırsınlar" diyebilirsiniz. Size de hak veririm. Kötünün içinde yine Amazon iyisidir arkadaşlar.

Bakarsınız ileriye yönelik bunu yaparlar.

• g-sync kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • Artik prime veya standart kargo arasında fark kalmadı. 9-10 ürün aldım indirimler başladığından beri fiyatları 11.000 TL ile 5tl arasında değişiyor.
    Kargolama işi tamamen sans suan ultra bir yoğunluk varmış musteri hizmetlerine almanyadan Türkçe konuşan amazon.de müşteri hizmetleri sorumluları bakıyor onlar anlattı.. Kimse bu kadar yogunluk beklemiyordu dedi.
    Ben mesela 2 gün önce xiaomi 360 kamera aldim
    Ertesi gün geldi ama hala 25 aralıkta aldığım bir ürün gelmedi. Böyle saçma salak işlerle uğraşıyoruz yani para verip aldığımız hizmeti suan amazon bize şunamiyor ve alternatif bisi de yapamıyor. Bence amazon bu yil kargo işinde sınıfta kalmıştır net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodd -- 30 Aralık 2020; 0:12:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kod bitmiş ya şansa bak umarım yarın fln yenisi gelir yoksa başka sitelere bakarız artık.

• zipmaker kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dolma kalemler en ucuz Amazon'da haliyle bu işi sevenlerin uğrak adresi de burası. Bana Sıkça Yaz adlı Facebook grubuna girince bu ülkede dolma kalem sevdalılarının azımsanmayacak kadar olduğuna kanaat getirdim. Hatta geçenlerde 2100 liraya Amazon'dan indirimde diye kalem alan bir üye bile vardı yani. Kısacası Amazon tam bir hobi sitesi diyebilirim :))
  • zipmaker kullanıcısına yanıt

Gözlerime inanamıyorum. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• SychoMind kullanıcısına yanıt

Hocam yarın akşam 4 gibi kargoya verirler benimde 24 ündeki siparişlerimi bugün 4 gibi kargoya verdiler.

Ben sorduğumda bu kadar çok yoğunluk beklemediklerini o yüzden hazırlıksız yakalandıklarını artık bir daha ki sefere hazır olacaklarını söylediler.

• Kim versin maaşının yarısını bir kaleme gerçekten kim alıyor bunları . Garip

• Arkadaşlar gelen tepkiler üzerine kalem severler geri adım attı ve kalemleri almaktan vazgeçtiler :)

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• bangez kullanıcısına yanıt

her tarayıcı da ayrı açmanız gerekiyor. ben mobil uygulamada açtım, mobil tarayıcıda ayrıca açmanız yada masaüstü bilgisayarda ayrı açmanız lazım. yani her cihaz ve tarayıcıda ayrı ayrı etkinleştirmek lazım

• Babyjem Paslanmaz Çelik Çatal Kaşık Seti turkuaz renk haricinde somon ve pembe renk için de hala indirimli fiyat devam ediyor. İhtiyacı olan varsa bakabilir.

Somon renk:https://www.amazon.com.tr/dp/B07HF8D846/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_U.56FbQWTKEE1?psc=1

Pembe renk:https://www.amazon.com.tr/dp/B07HF8DW3M/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_Gc66Fb0KR1JYY?psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• vexra V kullanıcısına yanıt
    Hayır değiştirmedim. Yabancı hiçbir cihazda oturum açmadım.

• Xiaomi DVB4235GL Mi Wifi Pro Sinyal Yakınlaştırıcı Güçlendirici, 300 Mbps

90 TL

https://www.amazon.com.tr/dp/B084WT4WWK/

• tolgahan22 kullanıcısına yanıt
    Kartlar hesabınızda kayıtlı mı

• jorge kullanıcısına yanıt
    Değiştir şifreyi, birde şu an kullandığın şifreyi başka hesaplarda da kullanıyorsan onlardan da değiştir. Bütün hesaplarında aynı şifre kullanıyorsan biri patladı mı diğerleri de patlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Bir ay boyunca bu takımla yemek yiyip iade ettim. Ömür boyu bu şekilde yapıp yemek takımını bedavaya getirme amacındayım. Güzel takım ama. Güle güle yeyin.

Alıntıları Göster

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 5 Ocak 2021; 19:55:34 >
  • jorge kullanıcısına yanıt
    Amazon prime üyeliği için sanal kartı kullandıysanız tekrar üyelik için para çekmeye çalışıyor olabilir benim haberim olmadan 1 ay çekmiş sanalda 10 lira limit kalmış.
  • 
Sayfa: önceki 24142415241624172418
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.