Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2415. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 66 Misafir (7 Mobil) - 64 Masaüstü11 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
328.695
Cevap
8.079
Favori
72.123.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24132414241524162417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xweser

Ne saçma bir tabir “kan emici” tabiri. Fırsat paylaşmışsın ama alanlara da hakaret etmişsin. Umarım yazdığının yanlış olduğunu anlamışsındır.

Alıntıları Göster

Hocam siz üstünüze alınmayın burası resmi devlet makamı değil sonuçta. Orada "Kan Emici" cümlesini kullanırken mübalağa olarak kullandım. Bunu zaten sonundaki gülme ve kaçma emojileriyle sadeleştirdim. Size tavsiyem forumlarda çok fazla yazılanları üstünüze alınmamanız. İyi forumlar.

• crazydange kullanıcısına yanıt
    Ben zaten ürünü almadım, üstüme de alınmadım ama yazdığının yanlış olduğunu anlamamış olman daha da facia olmuş. Blok listeme ekledim.
  • Selamlar
    Ayda bir kaç kez alışverişim olur netten. Onda da hb ye ty ye bakarım ucuzunu alırım. Her seferinde amazona da bakıyorum ama ürünü bulamıyorum. Bulsam da pahalı oluyor.
    Geçen tuvalet kağıdı alacaktim ilk kez amazonda ucuz buldum kaptım 4 paket😁
    Kolay gelsin ile geldi adamlar cidden harika. Mesaj attılar telesekreyer aradı üstüne. Zamanında da geldi online izleme filan. Yayginlasirsa bu firma on numara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F37FFE089

Bu mesaj silindi.

trde bu kadar müsamaha göstermesi garip ama. amazon.com ve .de'den 2.hesap açmaya korkardık biz. Şu an forumda 50den fazla hesabı olan vardır. Her indirime kodla şu kadara geliyor diye yazılıyordu çünkü konuda. (Ha ben riske girmeyerek aile bireyleri adına 1'er hesap açtım sadece orası ayrı.)

• pesimist_cnr kullanıcısına yanıt

4 yaşa kadar kullanılıyor. ilk 3 ay biraz zor olur kullanması onun için aynı bazaya uyan başka bi modeli var biz çok memnunuz 2780 e almıştım. İki taraflı kullanılması büyük avantaj çoğu mpdelde bu özellik yok. Suv da problem olmaz iyi günlerde kullanın

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

24 Aralık'ta verdiğim DP 1.4 kablo siparişi şimdi teslim edildi. Dell S2721DGF'nin yanında verilen kablo ile görüntü kalitesi açısından hiçbir fark yok (Ama Dell markası da ürünlerini ve ekipmanlarını kaliteli yapar), yalnız malzeme kalitesi üst düzey. 2k 165 hz'de sorun yok. Son zamanlarda bu fiyata düşmemişti. İhtiyacı olana tavsiye ederim.

https://www.amazon.com.tr/Paugge-DisplayPort-Sertifikal%C4%B1-Bandwith-Displayport/dp/B07FLC3BRT

Bunu ben de kovalıyordum fakat gördüm ki Display Port 2.0 versiyonu çıkmış. Almışken 1.4 yerine 2.0 alayım diye düşündüm ama piyasada 2.0 kablo yok, olsa da çok daha pahalı olur muhtemelen.

https://www.technopat.net/2019/11/02/displayport-2-0-hakkinda-bilmeniz-gereken-her-sey//

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Ben dün gece birkaç sipariş geçtim ama hala gönderilmemiş ne zaman kargoya verilir acaba? normal standart gönderi. Soracağım mesaj atacağım bir yerde göremedim.

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Bu noktada DP 50.0 da olsa sınırlayıcı monitör oluyor. DP 2.0 kablo alsak da monitör DP 1.4 destekliyse bu kadar performans alırız.

• a.eser01 A kullanıcısına yanıt
    2-3 gün sürüyor. Ben çarşamba günü bulaşık makinesi tableti aldım. Cuma kargoya verdiler.
  • oh be kurtulduk şu kod muhabbetinden.

• a.eser01 A kullanıcısına yanıt
    Tahmini teslimat tarihi veriyor, siparişlerim sekmesinden takip edebilirsiniz.
  • Ayın 25'inde aldığım ürün henüz daha kargoya verilmedi. Müşteri hizmetlerine bağlandığımda aldığım ürünün stok problemi olmadığı, yoğunluktan kargoya verilemediği söylendi.Bu kadar geç teslimat kabul edilemez bence, ama eyvallah diyip daha bekliyicem ürünü. Eğer stok problemi var deyip, bir kaç gün sonra sipariş iptal maili gönderirlerse sağlam küfürü hak ederler.. Arkadaşıma Yüzüklerin Efendisi kitabını önermiştim o da fiyat uygun diye aldı ve kitap 2.gün eline ürün ulaştı. Bakalım kaç günde gelicek ürün. Geç teslimat rekoru Gs store'da, zamanında yoğunluktan 14 günde ürünü gönderebilmişlerdi. Amazon Amerika'dan aldığım ürünler bile 9 günde gelmişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SychoMind -- 30 Aralık 2020; 0:0:23 >
  • Amazon’un şu dolma kalem sevdasını anlamadım gitti. Gelecek fırsatlarda zaten 9-10 ürün oluyor, onunda 2 tanesi dolmam kalem.
  • Arkadaşlar bu dolma kalemleri neden alıyorsunuz Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zipmaker -- 30 Aralık 2020; 0:8:28 >
  • freedom77 F kullanıcısına yanıt

4-11 Ocak arası görünüyor

• Edding kalemi aldım iadelerde kutuya iade kodunu yazmak için 😂
  • 
Sayfa: önceki 24132414241524162417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.