Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2414. sayfa)

5 sn
328.512
Cevap
8.081
Favori
72.095.004
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1585 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24122413241424152416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dogrudur son ödediğiniz ücrete tüm kargo ve vergiler dahil, hatta bazı durumlarda gümrük daha az tutarsa kısmi iade de yapıyor

• Arkadaşlar kaliteli ve f/p ürünü lightning kablo önerebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismailhakkiunal İ kullanıcısına yanıt
    Hızlı şarj için mi? Yani bir ucu type c olanlardan mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailhakkiunal

Arkadaşlar kaliteli ve f/p ürünü lightning kablo önerebilir misiniz?

Fırsat: Anker PowerLine Lightning Kablo, MFI, Örgülü, 0.9m, Beyaz https://www.amazon.com.tr/dp/B078RYGK9S/ref=cm_sw_r_cp_api_fabc_dlT4_aV36FbYS3P9FV

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydange

Wilkinson Sword Extra 2 Sensitive 10'lu, 3 Paket

₺30,75

Arkadaşlar nasıl bir sayfadır burası yarabbi   dün 9 ürün vardı bugün ben aldıktan sonra 8 kaldı ve direk sayfaya ekledim maşallah eklememden 5 dakika geçmedi 1 ürün kalmış göründü. Kan emici gibisiniz     

• crazydange kullanıcısına yanıt
    1 tane ben aldım, teşekkürler. 🙂 alırken 8 tane vardı şu an 1 kalmış, her zaman lazım olan bir şey hocam, akmaz, bozulmaz, ucuz bulunca zıpladık. 😀

Edit: Bitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturca89 -- 29 Aralık 2020; 22:48:21 >
  • crazydange kullanıcısına yanıt
    Daha önce kullandınız mı? Memnun kaldınız mı?
  • Çokta geç değil bence kod iyi mi dayandı evet burada insanlar yazıyor bilmem kaç hesap açtım falan filan onlar olmasa kod daha devam ederdi gayet güzel.

• quote:

Orijinalden alıntı: crazydange

Arkadaşlar nasıl bir sayfadır burası yarabbi   dün 9 ürün vardı bugün ben aldıktan sonra 8 kaldı ve direk sayfaya ekledim maşallah eklememden 5 dakika geçmedi 1 ürün kalmış göründü. Kan emici gibisiniz     

Alıntıları Göster
    Ne saçma bir tabir “kan emici” tabiri. Fırsat paylaşmışsın ama alanlara da hakaret etmişsin. Umarım yazdığının yanlış olduğunu anlamışsındır.
  • Ceta form 10mm cırcır anahtar 27,64

https://www.amazon.com.tr/dp/B01GD1G0J4/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_pM46FbFRC8PZP?_encoding=UTF8&psc=1

• KuzeyUmut K kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun

• kodun bitmesi hayrınıza oldu bence. Kaç gündür bu kupon mevcut hala linkler atılırken kuponla şu kadar diye fiyat yazılıyordu. Bu adamlar trde çok da eski değil diye sallamadılar galiba ama trendyol kadar rahat davranacaklarını sanmıyorum. Zamanla hesapları kontrol eder yaptırımları uygularlar bence.

• Ayar Kolu kullanıcısına yanıt

1tık bende de açık olmasına rağmen sitede aktif olmadı ama ürün alırken adres seçme ve sonrasında ödeme yöntemi seçme adımlarını atlayıp direkt onay bölümüne geçiyor. mobil uygulamada ise direkt aktif hale geldi ayarlardan açınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: akenatons

Daha önce kullandınız mı? Memnun kaldınız mı?

Hiç kullanmadım hocam ama yorumları okudum internetten beğenenler fazlasıyla var. İnş. bizde beğeniriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: allaturca89

1 tane ben aldım, teşekkürler. 🙂 alırken 8 tane vardı şu an 1 kalmış, her zaman lazım olan bir şey hocam, akmaz, bozulmaz, ucuz bulunca zıpladık. 😀

Edit: Bitmiş.

Aynen öyle hocam bende alıyorum kenara koyuyorum lazım oldukça kullanıyorum fırsat yakalamışken değerlendirmek iyi oldu :)

• 
Sayfa: önceki 24122413241424152416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.