Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2411. sayfa)

5 sn
331.339
Cevap
8.111
Favori
72.800.166
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 24092410241124122413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-22C714979

Açıkçası 3 yıldır kullanıyorum hocam herhalde temiz ve düzgün kullanınca bir sorun olmuyor ama hor kullanmaya da gelmiyor söylediğinize göre.

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antique -- 5 Ocak 2021; 19:55:7 >
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt

dp 1.2 de 2k165hz desteği var, ben şahsen onu aldım, fiyat olarak daha uygundu, bu ürüne bakmıştım fakat hala pahalı Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    Evet ürün basina düşen indirimden mahrum kalmis olursunuz. 50 tl lik 3 urun aldiniz 1 i ni iade ettiniz hesabiniza 40 tl yatar ki iade isleminin son adiminda nekadar iade alacaginiz yazacaktir
  • mck35 M kullanıcısına yanıt
    Beyaz sabun kokusu guzel degilmis ama lavanta alinabilir ben ondan aldim
  • amazonapp kodu bittimi çalışmıyor bende

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • highflyeer H kullanıcısına yanıt

Satıcı Amazon ve ilk siparisinizde tek seferliğine 150 TL'ye yakın tutar olması gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodu kullanmamıştım daha geçerli değil diyor.

4 ocakta bitiyordu hani.ürünlerin hepsi Amazon satıcılı.

195 lira tutar da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eneshatipoglu -- 29 Aralık 2020; 20:29:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zulkarneynnn Z kullanıcısına yanıt

Umut fakirin ekmeği kral napıcan

• Ya ilk kez amazondan alısveris yapacağım. Bir şey sormak istiyorum. Satıcılar amazon değil galiba, samsung vs yazıyor. Alacağım bütün ürünler böyle, kargolama nasıl oluyor? Toplu mu geliyor yoksa tek tek mi?

• Başka sitelerden iade ettiğim ürünlerde banka provizyon da +iade tutari olarak yaziyor Amazon da iptal ettim biraz önce -12,01 yazıyor bir hata mı var acaba ? +12,01 yazması gerekmiyor mu sonra mi değişiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 29 Aralık 2020; 20:52:13 >
  • Dr. Alfred Blalock kullanıcısına yanıt
    Ayrı ayrı gelir.
  • sonic35 kullanıcısına yanıt
    İade yatınca + yazıyor world kk kullanıyorum.
  • eneshatipoglu E kullanıcısına yanıt
    Bende kullanmamıştım.. dün geçerliydi kod..sizin mesajı görünce denedim olmuyor evet..sanırım iptal olmuş
  • Weewell in sterilazatorunu bugün teslim aldım ama içinden ölçü kabı çıkmadı aynı ürün alıp da eksik parçası çıkan var mı acaba
  • ürün sayfasında satıcı ve altında gönderici yazıyor kimi ürünün satıcısı farklıda olsa gönderici amazon olabiliyor o zaman tek kutuda gelir göndericide farklıysa ayrı ayrı gelir.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgahan22 -- 29 Aralık 2020; 21:15:52 >

• zulkarneynnn Z kullanıcısına yanıt

Geçersiz diyor ama fiyat kısmında indirim yapıyor. En azından bende öyle oldu bugün. Tekrar deneyin ve indirim uygulanıp uygulanmadığını kontrol edin.

• 
Sayfa: önceki 24092410241124122413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.