Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2369. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 99 Misafir (3 Mobil) - 99 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
331.078
Cevap
8.113
Favori
72.727.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1591 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23672368236923702371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WalterWhite00

nasıl oluyor hocam ya amazon refurbished mi satıyor yani paso.

nerede kaldı o zaman amazon'un avantajı ? gider sahibinden'den açılmamış kutu veya birkaç haftalık ürünleri alırım daha ucuza.

biz indirim dönemlerinde uygun fiyata sıfır satıyorlar diye güvenerek alıyoruz.

Alıntıları Göster

ekşi sözlükte de bu konu geçiyor, geri iade edilen ürünleri paketleyip gönderiyorlarmış..

• MSI bilgisayar alacaktım amazondan.
    Olacak iş mi şimdi bu..
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt

Telefon için Airpods 2, gündelik kullanım için Bose Soundsport kullanıyorum kulak içi olarak.

İndirim furyasında bir tane de kulaküstü alırsam benim için konu kapanacak :)

AKG N700NC almıştım çok iyi fiyata ve çok memnundum ama dışarı çok fazla ses veriyor diye iade ettim. Yoksa çok hoşuma gitmişti.

• jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Xm3 ün rahatsızlık verdiğini kendi adıma katılmıyorum. Aylardır kullanıyorum ille sayılacaksa bir iki kadı kızı kusuru bulurum ama bu rahatsızlık hissi olmaz, benim için en azından böyle.
  • aeozbay A kullanıcısına yanıt

Kablolu kullanım olmasıyla 8 saat şarj süresini sorun etmeyebilirim şarj bittiğinde kabloyla devam ederim. Braun MGK 3242 ve Braun BT 5240 arada 80 TL fark var indirim bitmeden ayın 1 ine kadar netleştirip, siparişi geçeyim:)

• WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Büyük troll'dür net..ekşi de ki o adamın kaynağı neymiş mabadı mı..biri bir laf atıyor hurra herkes arkasından hemen,
    bu kadar suistimali seven bir toplum da şaşılacak şey değil ama yine de biri çıkıp Amazon indirim dönemi refurbished ürün satıyor derse olmaz..
    iade ürün dese anlarım ama önce gitsin refurbished neymiş onu öğrensin...geçen miboxa da aynı şeyi demişler...lan yeminle ruh hastası bu kafalar..
    mibox üreten firmanın o ürünü geri toplatıp tamir sürecine sokmasından, daha ucuz bir üretim maliyeti varken..hangi kafa inanır buna..
    anca torbacı kafalar inanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 27 Aralık 2020; 21:35:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Shure larda vardı indirim
  • Suyun içeriğiyle ilgili olduğunu sanmıyorum. Zaten tetiğe basıp termosu eğdiğimde hep tetik kısmından kaçırıyor. Arabada falan kullansam batırır bu hep ortalığı. Direk kapaklı bi model almak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bunu yapan firma Penta Bilişim, tabii bu söylediğim sarecr benim satın aldığım ürün için geçerli.
  • Penta bilişim kim?

Yukarda Amazon yazıldı,şimdi Penta bilişim ?
  • Gözüme kestirdiklerim 2000 TL'nin üstünde olunca elemiştim, yakından takip ettiğim bir modeli olmadığı için cesaret edemedim.

Bir de ucuz ama youtubetaki incelemelerde önerilen Tribit markası var ama ona da güvenemedim.

• Hdmi 2.0 kablo fırsatı var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gargamel_

Her zaman sorunlarımızı yazacak değiliz ya.

her fırsatta memnuniyetimi belirtiyordum, sizin mesajınız da vesile oldu.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• cengineer06 C kullanıcısına yanıt
    Amazon çalışanları bu yazılanları hak ediyor. Elinize sağlık 👍
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
    İçindeki sıcak içeceğin buharı genleştiği için ilk içimden önce belli bir süre beklerseniz, ilk içişte içme deliğinden basınçla buhar/içecek çıkabilir. İlk içişten önce yavaşça tetiğe basarsanız ya da tam doldurmazsanız sorun olmaz. Ömürlük eşya bunlar. Eğer fiziki bir sorun varsa garantiden değiştirmeye çalışın. Aldığınız fiyata bulamazsınız.
  • KenaNeoN K kullanıcısına yanıt
    Hocam benim satın aldığım ürünü Amazon' a sağlayan firma Penta Bilişim, yani distrübitör firmaydı. Tekrar paketleyip piyasaya süren de Penta Bilişim idi anlayacağınız. Sonuç olarak Amazon' dan satın aldığım ürünler refurbished idi ama bu işgüzarlığı o zamanlar yapan firma Amazon değildi. Şu an durumlar değişmiş ve Amazon bu işlere girişmiş olabilir ki pek de sanmıyorum ama burası Türkiye, her şey mümkün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 27 Aralık 2020; 21:34:21 >
  • Hocam hemen mesajınızın altında yazmış olduğum yanıtı okuyabilir misiniz? Benden kaynaklanan bir anlam karmaşasıı bahsini ettiğim yorumumda düzelttim.
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

Hocam kasası çok büyük diğer modellere göre. Kulaklarınız yeteri kadar büyük değilse uzun süre kullanılamıyor. Ayrıca bağlantı sorunları var, hiçbir zaman da düzelmedi yazılım ile. 900 liraya düştüğünde bile infial olmadı bu yüzden. Tercih edilmiyor fazla.

• righteous@ kullanıcısına yanıt

valla hocam bilemiyorum. bekleyip gorucem siparisim gelince. sadece refurbished dememis tabi iade ve refurbished urunler diye belirtmis ekside yazan kisi. ben refurbished kismina odaklandim benim icin asil sorun o diye. umarim amazon boyle birsey yapmiyordur. tr'ye girdiklerinden beri guvenerek alisveris yaptigim bir site cunku..

• 
Sayfa: önceki 23672368236923702371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.