Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2229. sayfa)

12 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 121 Misafir (6 Mobil) - 117 Masaüstü16 Mobil4 iOS5 Android
5 sn
331.513
Cevap
8.115
Favori
72.843.003
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22272228222922302231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mck35

Sünger , mi box , süpürge muhabbeti artık kesseniz? sizene adamın 5 tl süngerinden gelen kargo kutusundan-kargo fiyatından artık baydı

Emredersiniz paşam

• Dostlar Amazon için kredi kartı kampanyası ya da kupon vs. varmı acaba, mi note 9 pro alıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErsinBoz

Dostlar Amazon için kredi kartı kampanyası ya da kupon vs. varmı acaba, mi note 9 pro alıcam

ykb var ve telefondan uygulama girerseniz AMAZONAPP ile +30 tl kupon veriyor

• 1 Aralık'ta kitap aldım hala gönderilmedi.müşteri temsilcisine her bağlandığım da hep aynı şeyi söylüyor tedarik aşamasında diye.halbuki stokta gözüktüğü için almıştım var diye ama bugün 22 gün bitti bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz ya da onlar mı iptal edecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun başlığına ne zaman indirim kodu yazılacak? Yav adamlar ilk mesaja bakmayıp son sayfaya atlıyor, kodu göremeyen soruyor sürekli. İndirim Kodu : AMAZONAPP yazılsın geçilsin.

• lancebean L kullanıcısına yanıt

kısa ve öz cevap

herkesin ekonomik durumu ve ihtiyaçları sizinle aynı değil demekki. firma bu imkanı veriyorsa alınır.

• melih06 M kullanıcısına yanıt

paraf saymıyor. Kampanya bittikten sonra mesaj atmanız gerekiyor

• zeroone kullanıcısına yanıt

kontrol ederken gördüm, bildiğim kadarıyla fiyat alarmı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Amazon’dan sünger almıştım da koli geldi az önce:

5 Liralık sünger icin nakliye+ambalajlama vs derken adamlar ne kazanıyor hiçbir fikrim yok.

senden bir şey kazanamadıkları kesin  

• lancebean L kullanıcısına yanıt
    Bozuklari ve saysın üstünü al :)) ve bir yandan da temassız ode gec kartına dokundurtma hele ki su covid zamanında.Çok sığ düşünüyorsunuz çok..
  • JACK WOLFSKIN WOODLAND VENT LOW M Spor Ayakkabılar Erkek - ₺356,63 (Sadece 43 Numara) [Dip Fiyat]

https://www.amazon.com.tr/dp/B07RXTQ39R?psc=1

• YawuzS Y kullanıcısına yanıt

yapisir ayiramazsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: antique

senden bir şey kazanamadıkları kesin  

Alıntıları Göster

Biraz sosyal sorumluluk gösterip 5 lr lık sipariş vermez isek dünyayı biraz daha yavaş tüketiriz.

Ama burada suç sizde bizde değil buna müsaade eden Amazon'un.Ama o yamyamlarda pazara nüfuz edip diğerlerini geberticez diye

en ufak sosyal-çevresel sorumluluk göstermiyor.

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Kaptım aynısının botu var hayatımda giydiğim en rahat ayakkabılardan biri.

Teşekkür ederim dostum paylaştığın için.

AMAZONAPP kodunu son ana kadar saklıyordum bu ürüne kısmet

• avantis A kullanıcısına yanıt
    Nereye mesaj atmamız gerekiyor
  • Elidor 650ml dörtlü şampunlar 57.90₺ a düşmüş. Prime day de 53e satılmıştı diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinan_15

Biraz sosyal sorumluluk gösterip 5 lr lık sipariş vermez isek dünyayı biraz daha yavaş tüketiriz.

Ama burada suç sizde bizde değil buna müsaade eden Amazon'un.Ama o yamyamlarda pazara nüfuz edip diğerlerini geberticez diye

en ufak sosyal-çevresel sorumluluk göstermiyor.

Alıntıları Göster

Hocam benim sipariş 200 TL usb adamlar koca kutuya koymuş havalı poşete sar gönder nedir bu kutu israfı...

Ki 5 tl'lik siparişten daha az yer kaplıyor.

• Tuvalet kağıdı ve çorap stoğu yaptım paylaşanlara teşekkürler  

• arkadaşlar 12 saattir haylou için bekleme sırasındayım ama gelmeyecek galiba beklemeden 120 tlye haylou alsam mı napsam indirime girer mi yine kararsız kaldım

• 
Sayfa: önceki 22272228222922302231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.