Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2129. sayfa)

5 sn
328.702
Cevap
8.079
Favori
72.130.136
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21272128212921302131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2000 bandına çıkıp İPS panel almak daha mantıklı TN hem bakış açılar hem de renkler açısından üzebilir.

• Ürün almada sınır var mı yoksa yine aynı bo* mu? Adam satışına bakıyor ama etik ve adalet açısından çok kötü. Geçen indirimlerden de 50-60 tane şampuan alan vardı. Kim bilir belki 20 tane termos aldı adam. İnş. bu sefer sınırlama getirmişlerdir.

• Termosta adeta savaş çıktı.

Siyahın stoku ödeme ekranında bitti.

Mecburen griyi aldım.

• Mi stick tv 239’a düşmüştü, aldım bir tane iyi gibi fiyatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    Hocam 5400 e kasa siparişi vericem, bütçeyi çok yukarı çıkarmak istemiyorum.
  • Kahve makinesi aldım 6 taksit diye, hatta hala 6 taksit yazıyor sipariş ekranında fakat enparada tek çekim.. Ne yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: deresay

Ürün almada sınır var mı yoksa yine aynı bo* mu? Adam satışına bakıyor ama etik ve adalet açısından çok kötü. Geçen indirimlerden de 50-60 tane şampuan alan vardı. Kim bilir belki 20 tane termos aldı adam. İnş. bu sefer sınırlama getirmişlerdir.

Hocam benim gördüğüm renk başına 2 adet sınırlaması vardı.

• Stanley termosum olmasa alırdım arkadaşa gönderdim indirim linkini. Teşekkürler..
  • zipmaker kullanıcısına yanıt

Siyah çizilince altından metal çıkar kötü görünür hocam. Griyi almakla daha iyi yapmışsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deresay kullanıcısına yanıt

maalesef o kaçtı fakat şunu alabildim. Bunun siyahı bitmese siyahını alırdım.

Quiksilver EVERYDAY W BTTL Matara

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08FBPBF69

• Buyur ozaman sen karar ver FPS oyunları oynuyorsan iyi monitör. Fiyata bak sen karar ver.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • O mataraları ne çabuk aldınız be.

• Telefonlarda bir hareket yok galiba değil mi? Gene incik boncuk. Neyse termos aldım ben de işyeri için. Kapaklı kaçtı malesef.

• nicosia kullanıcısına yanıt

Hocam kod AMAZONAPP değil mi bende geçmedi de.

• Birer adet termos ve matara aldım, paylaşım için teşekkürler.
  • 1400 TL'den düşmüş görünüyor. Fiyat olarak iyi gibi . (Elektrikli süpürgelerden hiç anlamam)

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

https://www.amazon.com.tr/Vax-Compact-Elektrikli-S%C3%BCp%C3%BCrge-Renkli/dp/B01DVFS88G/ref=redir_mobile_desktop/261-1791833-5382913?ie=UTF8&%2AVersion%2A=1&%2Aentries%2A=0

• 
Sayfa: önceki 21272128212921302131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.