Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2034. sayfa)

5 sn
331.533
Cevap
8.114
Favori
72.848.797
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

https://www.amazon.com.tr/dp/B07BYSSJDF/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_dlC_JtrZFbMZT4MCV?_encoding=UTF8&psc=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 6 Aralık 2020; 20:30:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gecen hafta aldigim 4 gb ddr3L laptop rami 30 tl indirimle 137 tl geliyor. Bence ikinci el fiyati bile degil. Tavsiye ederim. Kingston marka
  • Constantius kullanıcısına yanıt
    Gerçekten hızlı şarj mi. Siz kullanıyor musunuz.
  • Dyson pahalı bir pişmanlıktır, imza:dyson kullanıcısı...

ama haklısınız nedense herkes aldığını övüyor bizde

• erakan kullanıcısına yanıt

Ben merkzi sistemde kullanıyorum onu yazmayı unutmuşum, kombide olmaz mı demek istemiştim ama haklısnız bu haliyle kombi kapanmamış oluyor

• Geçenlerde amazonun kutuyu bol kağıtla doldurmasını eleştrmiştim, dün amazon almanyadan aldığım ürün geldi, ürünün kendi kutusu amazonun kutusunun 1/3ü kadar ve kutu içine hiç kağıt vb koymamışlar sallana sallana gelmiş onca yolu 😳. Eleştirimi geri aldım affet amazon

• Constantius kullanıcısına yanıt
    Type C hızlı şarj lazım
  • ysahin2000 Y kullanıcısına yanıt
    Dikey şarjlı elektrikli süpürge alma arefesindeyim, dyson v11 düşünüyordum neden pişmanlıktır hocam? Dikey şarjlı olarak alternatif ne önerirsiniz peki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam yaklaşık 1 senedir, Electrolux Ergorapido 2 in 1 EER77SSM 18 V Dikey Şarjlı Süpürge kullanıyoruz evde. Hanım çok memnun. Oldukça ergonomik tasarlanmış. Ben aldığımda gg den indirimli ve banka kampanyası ile 850ye almıştım ama şimdi artmış fiyatları.
  • Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt
    https://www.akakce.com/dikey-supurge/en-ucuz-fantom-pratik-s-p-1200-500-w-fiyati,199532320.html

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana bugün Amazon'dan bir bildirim geldi, robot süpürge için indirime kalan süreyi geri sayım şeklinde gördüm. Şimdi o sayfaya ulaşamıyorum. Nerde olabilir acaba, bilen var mı?
  • amazon amerikadan takip ettiğin ürünlere 2-3 gündür zam geliyor.listemin üstü bildirimlerden geçilmiyor.

Seiren X Mikrofon 79 dan 99 dolara çıkmıştı dün.Simdi de 99.99 olmuş.

Global olarak ürünler zamlanmaya başlıyor son zamanlarda bunlar yakında bizede yansıyacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Zubeyir_Hoca

Bana bugün Amazon'dan bir bildirim geldi, robot süpürge için indirime kalan süreyi geri sayım şeklinde gördüm. Şimdi o sayfaya ulaşamıyorum. Nerde olabilir acaba, bilen var mı?

Mobil uygulama için; hesabım, fırsat bildirimi, sayfanın aşağısında olmalı.

• antique kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler aldım.
  • Amazonda bir iade de para iadesini hediye çeki olarak aldıktan sonra hediye çeki ve üstüne para ekleyerek aldığımız yeni bir üründe olası bir sorunda iade edince amazon paranın ne kadarını iade ediyor? Arkadaş giriş seviyesi modem almıştı da wifi si sorunluydu. Şimdi başka üst model alacakta.

• thelordof kullanıcısına yanıt
    Hepsini iade eder. Hediye çeki tutarı yeniden tanımlanır, üstüne eklenen tutar karta iade edilir.
  • Eawen kullanıcısına yanıt

Tamam, çok sağolun. Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Araç içi temizlik için önerebileceğiz şarjlı bir süpürge varmı?

• Zeljko Obradovic Z kullanıcısına yanıt

Link???

• 
Sayfa: önceki 20322033203420352036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.