Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2013. sayfa)

5 sn
328.706
Cevap
8.079
Favori
72.131.103
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1586 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anc açınca kulakta garip bir şey hissediyorum :) hani eskiden kaset çaları son ses dinlerken müzik bitip boş çalınca hafif bir uğultu olurdu ya, onun gibi. Ama sanırım anc özellikli hepsinde var bu. Malzeme kalitesi filan iyi, dijital piyanoda ses hoşuma gitti. Bas sesleri çok kullanmıyorum, genelde tiz sesli parçalar çalıyorum, memnun kaldım diyebilirim.
  • Vahsi Hindi Sürprizi kullanıcısına yanıt
    Hocam Garanti Bankası için yazıyorum;

Eğer ürünün satıcısı Amazon ise,
    Kategori, Diğer görünüyor ve IYZICO/AMAZONCOMTR yazıyor.

Eğer ürünü herhangi bir Pazaryeri satıcısı satıyorsa,
    Kategori, Kişisel Hizmet görünüyor ve IYZICO/AMAZON.COM.TR yazıyor.

Eğer Prime Abonelik ödemesi çekiliyorsa,
    Kategori, Kişisel Hizmet görünüyor ve IYZICO/AMZNPRIMETR yazıyor.

Verdiğim tüm siparişlerde durum böyle karttan karta değişiyor mu bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 3 Aralık 2020; 2:1:9 >
  • serdaragorn S kullanıcısına yanıt

Ben görmedim öyle bir detay ama? En azından priz ucunu değiştrmek ve dönüştürücü kullanmak zorunda.

Her şarj aletinin 100-240 arası yaptığına emin misiniz?

• Ohzman kullanıcısına yanıt

hocam emin olmak için ürün detaylarını inceleyebilirsiniz, linki verilen ürününde details kısmında en altta yazıyor belirttigim gibi

mesela ben bu ürünü aldım içinden çıkan adaptorun üzerinde 100-240V arası yazıyor amazon sitesinde sadece 220 Volts yazıyor

https://www.amazon.com/gp/product/B08842D7JS

Priz dönüştürücü ayrı konu US ve UK ürünlerinde kullanmak lazım 5 TL lik bir aparat linkteki gibi

Tek/İş Seyahat Adaptörü Türk Erkek Fişli - Üniversal 7.79TL kargo dahil

https://www.amazon.com.tr/TEK-%C4%B0%C5%9E-SEYAHAT-ADAPT%C3%96R%C3%9C-ERKEK-F%C4%B0%C5%9EL%C4%B0/dp/B07F1ZSWM2

Sadece US icin

Tek/İş 520252 Fiş-Adaptör, Plastik, Siyah 2.99TL kargo dahil

https://www.amazon.com.tr/Tek-I%C5%9F-520252-Fi%C5%9F-Adapt%C3%B6r-Plastik-Siyah/dp/B07DJKKM2X

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdaragorn -- 3 Aralık 2020; 7:11:46 >
  • mekmaster M kullanıcısına yanıt

Evet anc nin özelliği bu zaten. Belli bir frekans ses üretip dışarının sesini bastırmak :)

eskiden philipslerde olurdu. Kocaman alet, içine pil koyardık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt

Fatura1 muhasebe programlarına direkt olarak aktarım yapabilmek ve mükelleflerin resmi kurumlar istediklerinde ibraz etmek zorunda oldukları uluslararası formata da uygun olan XML formatıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Shinra Tensei

Ben de şimdiye kadar Amazonda hiçbir sıkıntı yaşamadım ama 27 Kasımda bir monitör siparişi vermiştim ve hala kargoya verilmedi. Yoğunluktandır olur böyle şeyler diye düşünmüştüm başta ama yine aynı gün sipariş ettiğim başka bir ürün kargoya verildi ve 30 Kasım Pazartesi günü elime ulaştı. Yine aynı şekilde bugün başka bir ürün daha sipariş ettim ve aynı gün kargoya verildi yarın gelir büyük ihtimalle. Bakalım monitörün tahmini teslimat tarihi yarın yani Perşembe günü 22'ye kadar teslim edilecek olarak görünüyor müşteri hizmetleri ile konuştuğumda ise hiçbir sıkıntı olmadıklarını söylemişlerdi.

Aldığım tüm ürünlerin satıcısı ve göndericisi Amazon ama madem yoğunluk var geçen hafta aldığım monitörü kargoya verememişken bugün aldığım ürünü nasıl hemen kargoya veriyorlar anlamadım. Bu arada bulunduğum şehire AGT ile geliyor amazon kargoları.

Bu mesajdan sonra beklemeye başladım ve siparişim gece iptal edildi teknik bir aksaklıktan dolayı ürününüzü teslim edemiyoruz diye.

Yani anlayacağınız Amazon kendinde olmayan ürünü sattı bana bir hafta bekletti beni tabi bu arada müşteri hizmetlerin iki kez sorun yok ürününüz Perşembe teslim edilecek diye yanıt almama rağmen sipariş iptal oldu. Ben alırken 1 ya da 2 stok görünüyordu şimdi siparişim iptal olunca monitör tekrar stoklara girmiş görünüyor. Gerçekten alınan bir ürünü hemen kargolayabiliyorlar ama stok kontrolü yapmayı beceremiyorlar. Müşteri hizmetleri ise o an arkadaşlar sistemde ne görüyorsa onu söylüyorlar diye bir yanıt aldım.

• Shinra Tensei kullanıcısına yanıt
    Tekrar sipariş verdiğinizde fiyat artmış ise aradaki farkı tarafınıza ödüyor Amazon.
  • Merhaba amazon.com dan columbia mont almak istiyorum. burda magazasında giydiğim mont small, acaba amazon daki small ile ölçüleri aynımıdır anlamadım

Türkiye Small

Size S Beden S

Chest 35-38 Göğüs 87-95

Waist 29-32 Bel (cm) 75-80

Inseam 31,5 Kalça 87-92

Sleeve 33 Kol Uzunluğu 82

Length Boyun Uzunluğu 37

Neck 14.5- 15

Hip 35-37

• sergen_on S kullanıcısına yanıt
    Yurtdışındaki olan inç, burada cm. Çevirince aynı sonuç çıkıyor hocam. Bu da demektir ki aynı beden
  • iDoctor kullanıcısına yanıt

Hocam sanirim degismis yada farkli birsey olmus.

Dün garanti bankasi k.k. ile aldigim powerbank

IYZICO/AMAZON.COM.TR

Giyim/akses...Istanbul

olarak gözüküyor.

2ay önce farkli bir alisverisim olmustu o sizin dediginiz gibi "diger" olarak gözükmüs

evet amazon.com'da yazıyor da ben mi kaçırdım diye merak ettim o zaman şarj cihazı sadece dönüştürücü ile kullanılabiliyor güzel.

Teşekkürler vakit ayırdığınız için :). Ben soran arkadaş adına merak etmiştim. Fiyatlar güzel ama o topa girilir mi gene de muamma :)

• https://www.amazon.com.tr/dp/B07QSY791S/?coliid=ILMH8EHTY01B

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Fiyat iyi gibi bilmiyorum. İndirim var.

SATICI: AMAZON

Var mı kimsenin tavsiyesi bu matkap için? Ya almak istiyorum da bilemiyorum. Ne kadar kaliteli, değer mi bu paralara?

https://www.hepsiburada.com/bosch-universalimpact-18-2x-1-5ah-p-HBV00000N2LAV?magaza=SESLEN&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.44.1

Görünüşe göre Hepsiburada yarışı gene Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melek12345 -- 3 Aralık 2020; 11:15:39 >
  • melek12345 kullanıcısına yanıt

HB'deki çift akü görünüyor.

Çok sık kullanan biri değilseniz bu paraları vermenize gerek yok.

Yarı parasına en az 5-10 yıl rahat götürecek başka marka ve modeller var.

Sıcak fırsatlarda bu kategorinin başlığına bakabilirsiniz.

• albati kullanıcısına yanıt

Ya şöyle bir şey istiyorum aslında. Sık kullanmıyorum evet. Fakat kullandığımda fayans delsin küçük askılık takmak için, duvar delsin belki kablo geçiririm, dolap vidası taksın sıkıntısız. Yani böyle günlük tarzı şeyleri adam gibi yapan bir alet istiyorum. Biliyorum fazla pahalı bunlar normal kullanım için önereceğiniz var mıdır sölediğiniz giibi?

• Bluetooth kulaklık yakında indirime girermi?

• sacmAdam kullanıcısına yanıt

Çok teşekkürler ozaman sipariş verebilirim. aynı mont burda 3000 TL, ordan alırsam 1800 TL neredeyse yarı yarıya

Çevirici yerine kabloyu değiştirin daha iyi. Adaptörler zaten standart bu konuda...

https://www.hepsiburada.com/notebook-power-kablo-1-5m-pm-bstms8953966

• quote:

Orijinalden alıntı: sacmAdam

Tekrar sipariş verdiğinizde fiyat artmış ise aradaki farkı tarafınıza ödüyor Amazon.

Ürün indirimli değildi yanlış anladınız şuan ben almadan önceki stoğa girdi. Yani büyük ihtimalle ellerinde yoktu gönderemediler ve hala ellerinde olmayan ürünü satıyorlar.

• Arwen Undomiel kullanıcısına yanıt
    Sag olun hocam
  • 
Sayfa: önceki 20112012201320142015
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.