Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

12 Kayıtlı Üye (10 Mobil) ve 15 Misafir (9 Mobil) - 8 Masaüstü19 Mobil3 iOS7 Android
5 sn
57.703
Cevap
3.021
Favori
13.717.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 6666
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3021
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • BlackLead (918 mesaj) rasiTR (626 mesaj) mito1172 (599 mesaj) TulparHAN (474 mesaj) ŞAKACI (380 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34824 mesaj) Mobil (12669 mesaj) Tablet (751 mesaj) Mini (3842 mesaj) Uygulama (5609 mesaj)
  • @
516 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    3979 Mesaj

Ayarlar > Ülke ve Dil > Ülke/Bölge > Türkiye

|
    |
    Akhenatonnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1425 Mesaj

teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5170 Mesaj
    Arkadaşlar önceki iki amazon siparişim Kolay Gelsin ile gelmişti, şimdi Mng'ye vermişler, bugün de zile basmışlar ama duymadım, Amazon'un sitesinde evde bulamayinca ertesi gün tekrar dagitima çikar yaziyor Mng kargo için, Mng ise '3 iş günü içerisinde şubeden alabilirsiniz' diye sms atmiş. Yarin sizce dağitima tekrar çikacak mi yoksa şubeden mi alacağım?
  • Binbaşı
    1460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ftrhüseyin

Enteresan işte belirttiğim gibi Böyle dedim ya kesin bir sonraki kargo caddeye bırakılacak

Maşallah de nazar değmesin bizim durumda olmakta var 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1141 Mesaj

O durum benim başıma geldi şubeden gidip alıyorsun malesef
    |
    |
    Artizt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    82 Mesaj

Kargonu sağlam alabilirsen şükret içinden geçmiş olabilirler
    |
    |
    Artizt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1141 Mesaj

Bunun aynısından aldım bende.modemin olduğu oda ile odam arasında 10 metre felan vardır.çekim gücü full ama modemden bağlandığımdaki hızı bu cihazdan alamadım.100mbit netim var modemin olduğu odada wifi hızım 60 lar da gezerken bu cihazla odamdan bağlandığım da hız 10 lara düşüyor haberin olsun.
    |
    |
    Ftrhüseyin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    253 Mesaj

Balkonda video izlerken donma yaşıyordum hocam o sorunu giderdi.İşimi görüyor şimdilik.
    |
    |
    eneshatipoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj

modem ile bu cihazı daha yakına koyunuz sonuçta bu cihaz az internet çekerse az verir, denemişsinizdir elbette... ama denemediyseniz birde böyle yapın :)

|
    |
    eneshatipoglu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

Kardeş mng den nasıl memnunsun? Benim kargolar son 15 gündür konyadaki bütün şubeleri dolaşmadan eve gelmiyor. Eskiden 3 günde teslim edilen kargolar şimdi en az 1 hafta sürüyor. Kaç defa şikayet kaydı açtım değişen birşey yok. Gelen ürün 2 günde konyaya geliyor ertesi gün nalçacı şubeye gidiyor adres bizi ilgilendirmiyor diye aktarmaya dönüyor ertesi gün bu sefer yazır şubeye gidiyor ertesi gün mini hub denen şubeye gidiyor 4 üncü gün bana ancak ulaşıyor ve bu sıra hiç değişmiyor manyak gibiler inadına tüm ürünler bu yolu izliyor.

Alıntıları Göster

Eskiden benimde mng kargoları 3 günde yazır şubeye geliyordu, sonra sabahtan geldiyse hemen dağıtıma çıkıyordu. Son 3 sipariştir yazıra gelip mini hub şubeye gidiyor, bu şekilde 1 gün daha geç teslim ediliyor kargo. Hatta ptt aracıyla dağıtıma getiriyorlar o daha ilginç.   Bugün bende ilettim durumu amazon mh' ye. İlgilenicez dediler ama bakalım.

• Binbaşı
    1460 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: giges1997

Eskiden benimde mng kargoları 3 günde yazır şubeye geliyordu, sonra sabahtan geldiyse hemen dağıtıma çıkıyordu. Son 3 sipariştir yazıra gelip mini hub şubeye gidiyor, bu şekilde 1 gün daha geç teslim ediliyor kargo. Hatta ptt aracıyla dağıtıma getiriyorlar o daha ilginç.   Bugün bende ilettim durumu amazon mh' ye. İlgilenicez dediler ama bakalım.

Alıntıları Göster

O ptt dediğin araç ptt nin aracı değil. Eskiden ptt aracı olarak kullanılmış ama şimdi mng taşeronlarından biri kullanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    439 Mesaj

Selam arkadaşlar, bir süredir uzak kaldım. Monitör fırsatı var mı?

|
    |
  • Binbaşı
    1425 Mesaj
    Boyner den 3 lü valiz almıştım alarmları sökmeden göndermişler, aradım kargoyla gönderin diyolarda kutularını attım zaten uğraşamamda.çalışıyorum malum pandemi sokağa çıkma yasakları yüzünden akşamda gidemiyorum haftasonuda.aylarca beklicem olmasa kendim sökücem bunu çıkarmanın bi kolayı varmı varmı başına gelen.

• Yarbay
    2159 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Boyner den 3 lü valiz almıştım alarmları sökmeden göndermişler, aradım kargoyla gönderin diyolarda kutularını attım zaten uğraşamamda.çalışıyorum malum pandemi sokağa çıkma yasakları yüzünden akşamda gidemiyorum haftasonuda.aylarca beklicem olmasa kendim sökücem bunu çıkarmanın bi kolayı varmı varmı başına gelen.

Çıkartamazsınız kolay kolay hırpalamayın kendinizi, daha önce başıma böyle bir olay gelmişti şöyle bir yol izlemiştim; Satın aldığım yer ile konuşmuştum, onlarda en yakınımdaki kendi mağazası ile konuşmuştular durumu anlatmışlardı, faturayı ve valizi götürüp anlaştıkları mağazada alarmları söktürmüştüm.

• Çavuş
    58 Mesaj

Hocam faturanız ile yakındaki alarm sokücü olan heehangi bir mağazaya gidin yardımcı olurlar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    891 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Ben yan keski ve pense ile biraz kas gücü kullanarak ayırmıştım kargoyla gelen bi tekstilden

|
    |

• Teğmen
    177 Mesaj

Herhangibir mağazaya faturanızla gidin durumu anlatınca direk yardımcı olurlar ( gömlek alarmlı gelmişti zamanında )
    |
    |
  • Teğmen
    188 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kartel1

O ptt dediğin araç ptt nin aracı değil. Eskiden ptt aracı olarak kullanılmış ama şimdi mng taşeronlarından biri kullanıyor.

Alıntıları Göster

Hocam oraya mı takıldın.  

• Binbaşı
    1141 Mesaj

Netim kablonet.tv kutusu akıllı kutu dediklerinden mecbur modem yanında olmak zorunda dedi gelen servis o yüzden odama götüremiyorum modemi.bakalım böyle idare ediyoruz diyeceğim de 100 mbit net ile bariz rezil oluyorum
    |
    |
    mixeror kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1425 Mesaj

o kolayda ben eve gelene kadar yasaklar başlıyor, olmazsa yasaklar bitene kadar bekleriz artık.

|
    |
    Constantius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
En ucuz kedi maması fiyatları
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.