Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (2009. sayfa)

20 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 173 Misafir (15 Mobil) - 172 Masaüstü21 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
331.513
Cevap
8.114
Favori
72.844.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20072008200920102011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

nasıl kaçırdık hocam kaç paraydı ki takip edemedim

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Bugünün trolü @radko 'yu sallayın beyler fırsat paylaşalım fırsatt Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Shipping & Fee Details

PriceTRY 9,472.65

AmazonGlobal Shipping+TRY 445.38

Estimated Import Fees Deposit+TRY 1,983.59

TotalTRY 11,901.63

Mesela bunu total fiyatıyla sipariş edersek hiçbir sorunu olmadan, kapımıza kadar geliyor mu? Ek vergi bir şey ödemiyor muyuz? Gümrükte ne yapıyorlar hallediyorlar mı?

• BlackLead kullanıcısına yanıt

hocam kargo ücretleri buna dahil mi

• aotnob A kullanıcısına yanıt

o eskidendi, yani bakardın cıhına yazarsa aman ha derdin ama japan yazarsa ooo süper der alırdın ama artık her elektronik montajı çinde geçti çin işi japon işi artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

çok iyi ya almışınız bizim gibi kaçrımadınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Onurcansiz

hocam kargo ücretleri buna dahil mi

803 liraya vergi dahil, ekstra kargo var

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
  • Buna tüm masraflar dahil, kapınıza ürün orada yazan meblağ ne ise o kadara geliyor. Ek masraf çıkmıyor.

Ancak cihaz ABD, hem klavye hem de şarj sorun. Buna sırf priz dönüştürücü olmaz, ayrı voltaj düşürücü gerekiyor yoksa yakarsınız şarj cihazını.

• DallasPage kullanıcısına yanıt

Bende sıkıntı bir ürün için (bosch alet kutusu) istediğiniz kargo ile yollayın, fişini bedelini gösterin onu size gönderelim gibi saçma bir geyiğe girmişlerdi.

Ücretsiz geri gönderim yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Aynen kardeşim haklısın profiline girip baktım bende senin gibi bu yerli markaları kullanıyorum.

Galatasaray hariç tercihlerini çok beğendim

oha oha yuhhh nicedir böylesini görmemiştim Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Amazon dan bugüne kadar aldığım tüm ürünler ertesi gün hatta sabahında gelmişti. Ama 5 gündür bir ofis koltuğunu kolay gelsin getiremedi . Her gün bir bahane. Bugün artık şerh koydum yarın da gelmezse iptal edeceğin
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Aynen kardeşim haklısın profiline girip baktım bende senin gibi bu yerli markaları kullanıyorum.

Galatasaray hariç tercihlerini çok beğendim

Vurmayın adam öldü.

Not: greksiz bir mesj oldu gibi. Modlar silebilir. :-D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi foxryum -- 2 Aralık 2020; 16:49:36 >

• dembe7 kullanıcısına yanıt

Benim de siparişimde bir ürünün teslimat tarihi bekleniyor yazısı göründü. MH İle kontak kurmadım, bekledim.

6-7 Gün sonra stoklarına girince hemen gönderdiler. Endişe etmeyin, birkaç gün sonra gönderimi yaparlar.

• 10-15bin liralık laptoplar ülkeye giriş yaptıktan sonra MNG'ye teslim edilecekse kargoda kaybolma ihtimali çok yüksek haberiniz olsun Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• antique kullanıcısına yanıt

Mng'de hiç bir şey kaybolmaz. Sadece yer değiştirir.

Kayınbiraderler leptapsız mı kalsın; o gadar da bencil olmayn.

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Mng'de hiç bir şey kaybolmaz. Sadece yer değiştirir.

Kayınbiraderler leptapsız mı kalsın; o gadar da bencil olmayn.

Geçen kuşa mama almıştım satıcı amazon değildi kargo tabii ki mng; ve dakika bir gol bir.

Kargoyu benim oturduğum sitenin olduğu caddeye bırakıp gitmişle yahu adamlar. Site yönetiminin kararı var, kesinlikle güvenliğe kargo bırakılmıyor güvenlik almıyor kargoyu; bunlar da sitenin içine bile değil bu arada caddeye, kaldırımın üzerine bırakıp gitmişler ve 1 gün boyunca orada kalmış ürün.

Gittiğimde benimkinin yanında 4-5 paket daha vardı birkaç tanesi de büyükçe paketlerdi ve elektronik olduğu oldukça belirliydi.

Aradım sabah 10'da müşteri hizmetlerini, tabii ki açmadılar saat akşam 8 de döndüler dedim ki yahu birisi alıp götürse kimsenin haberi olmayacak bu nasıl aymazlıktır diye sordum, ileteceğiz beyefendi falan dediler haklısınız falan, abi ben haklı olduğumu biliyorum çözüm istiyorum.

artık karar aldım; mesela normal fiyatı 10.000 lira olan bir bilgisayarı 3.000 e satsalar ve kargo mng olursa kesinlikle almayacağım. Çünkü bu verdiğim 3.000 lira bile çöp olabilir bunlar sayesinde. ya inanamıyorum ya, sokağa bırakıp gitme ne demek kargoyu? üstelik güvenliğin dediğine göre sürekli yapıyorlarmış bunu.

• Mega Therion kullanıcısına yanıt

Geçen mediamarktdan monitor aldım. Aldıktan sonra içim içimi yedi. Kolay gelsin den sonra bu rezalet kargo firmaları acaba nasıl getirecek diye düşünüp durdum.

sonra mediamarktdan mesaj geldi. Ürününüz kolay gelsin firmasına teslim edilmiştir diyince inanın üzerimden yük kalktı.

artık amazon ve mediamarkt dışında başka sitelerde ucuz da olsa almak gereksiz. O strese değmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'deki 5 ayrı siteden efsane cuma kapsamında sipariş vermiştim. Kolay Gelsin ve Yurtiçi dışında hepsinde teslimat sıkıntısı çıktı, Aras gecikti, Sürat gecikti, Hepsijet gecikti, MNG baya gecikti, PTT'den ise haber yok.

Kolay Gelsin umarım bozulmadan bu şekilde devam eder ve umarım başka sitelerle de anlaşırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: coderux

Türkiye'deki 5 ayrı siteden efsane cuma kapsamında sipariş vermiştim. Kolay Gelsin ve Yurtiçi dışında hepsinde teslimat sıkıntısı çıktı, Aras gecikti, Sürat gecikti, Hepsijet gecikti, MNG baya gecikti, PTT'den ise haber yok.

Kolay Gelsin umarım bozulmadan bu şekilde devam eder ve umarım başka sitelerle de anlaşırlar.

N11'de kullanmaya başladı, 2 hafta öncesi 2 siparişim kolaygelsin ile geldi. Dün verdiğim siparişin açıklamasında da kolaygelsin görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 20072008200920102011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.