Şimdi Ara

Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yedikeresekiz Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir (6 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
27.167
Cevap
1.835
Favori
7.461.555
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Amazon Türkiye ve Fırsatları [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    79 Mesaj

isofix yok anladığım kadarı ile.
    |
    |
    Goudelock kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz Galatasaray Cumhuriyeti değil, Cumhuriyet’in Galatasaray’lı çocuklarıyız.
  • Yarbay
    24065 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rookiecod3r

Amazon aracı. Satıcı yine Türk esnaf. HB'den farklı olacağını zannetmiyorum.
    amazon'un sattığı ürünlerde var onlar uygun fiyatta zaten
    |
    |

Orijinalden alıntı: PunkBunny

hocam akbank sanalmarketim falan miydi bu ? Hani 2 tv vardi orada onlardan biri mi bu

Alıntıları Göster
    evet orda kodla 3800 e satılmıştı. alan arkadaşlar memnunlar. fazla inceleme yok bu tv nin piyasada.
    |
    |

Bende aldım bakalım. Sene başında Playstation alırken fiyatları araştırmıştım Max 3500 TL'ye kadar olan modellere bakmıştım ama Dinamik Kristal Renk özelliğinin can alıcı olduğunu görüp o fiyatlarda o özellikte tv olmadığını görünce vazgeçmiştim. Ama ileride 4K TV alırım diye PS4 Pro almıştım. Şimdi bu fiyata bu özellikte 2018 model görünce dayanamayıp geçtim siparişi. Geçmeseydim eminim ki ileride çok daha yüksek fiyata benzer özellikte TV alacaktım

Curved olması biraz düşündürdü ama odamda sadece kendim karşısına geçip kullanacağım için sorun olmayacaktır sanırım.
    |
    |
    kadrkn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aksine tam zamanında yaptı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    helsloot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hayırlı olsun inşallah memnun kalırız. Yan taraftan bakanlar için sıkıntı oluyor mu ki 🤨 bunu düşünmedim valla

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Doancrula kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1189 Mesaj

telefon çıkalı 2 seneyi doldurmuş, en fazla 1 seneye takılmalar donmalar başlar diye hissediyorum.
    |
    |
    garfield.es kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Sabahım köründe o fiyatlar vardı, tekrar satışa koyarlar mı?

Alıntıları Göster
    Benim tahminim otomatik entegre fiyat hatası felandır açılış telaşında. Hiç zannetmiyorum ama inş. tekrar koyarlar o fiyatlara.

Bu arada mi note 3 kaçaydı acep?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|||||| #NefretimsinQ7 ||| |||
    tarım neden mi önemli? 1 SALKIM ÜZÜM 1000 LİRA : https://youtu.be/bFM-hBLtTWM
  • Yarbay
    10396 Mesaj
    Cep telefonu uygulaması da güncellenmiş, artık direkt com.tr adresinden hizmet veriyor.
    |
    |
    AMD Ryzen 1600, Asus Prime B350 Plus, XFX RX570 RS XXX Edition 4GB, Kingston Hyperx Predator 2x8gb 3000MHz DDR4, Samsung 860 Evo 250GB, toplamda 17tb WD HDD, Xigmatek Midgard, Logitech G413 Gümüş, Dell SE2717H 27" 75hz FreeSync
  • Haber Editörü
    5360 Mesaj
    150 lira altı, indirimde güzel bir kulakiçi kulaklık gören var mı?
  • Yüzbaşı
    720 Mesaj
    |
    |
    thebaboli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    l Phanteks P400S TG B/W l Seasonic Prime Platinum 750w l Aigo C5 Aurora Fans l
    l Corsair Void RGB Wireless l Creative Rage 3D Wireless l Logitech G600 MMO / Logitech G403 FPS l Corsair K70 Mk.2 RGB Rapidfire l Corsair MM300 EE l
  • Yüzbaşı
    419 Mesaj
    Sipariş verdim ama sistem kredi kartı cvc kodunu sormadı. Bu şekilde nasıl karttan parayı çekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binbaşı
    1119 Mesaj
    J7 PRİME 990 TL. piyasaya göre cok cok iyi.alıp satsanız gene kar ederisniz
    |
    |
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, XPG 32 GB 3200 Mhz RGB Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Corsair Void Pro RGB Wireless Kulaklık ,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Yarbay
    3796 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: _CarpeDiem_

Sipariş verdim ama sistem kredi kartı cvc kodunu sormadı. Bu şekilde nasıl karttan parayı çekiyor?
    Bendede aynı oldu. Hiçbir güvenlik önlemi yok mu acaba? Birde kartı kaydetti girip hiçbir şey yapmadan tekrar sipariş verebiliyorum. Adam giriş şifreni bilse yetiyor, enteresan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir. Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Lastik Avcısı
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.