Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (1997. sayfa)

5 sn
331.020
Cevap
8.111
Favori
72.716.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1590 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19951996199719981999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • rowenta nın şu robot süpürgesi tr fiyatlarına göre 3te 1 fiyatı neredeyse ama hakkında hiç yorum yapılmamış. Normal ederi mi bu acaba. Bu süpürgelerden anlayan biri yorumlayabilir mi?

https://www.amazon.com.tr/dp/B07H7L4RMN/ref=asc_df_B07H7L4RMN1606599180000/?creative=380333&creativeASIN=B07H7L4RMN&linkCode=asn&fbclid=IwAR1d_3sO02QlVvPJR9xQE0gTi45SnSxGlrFsC8g-ZUyXbt_c7UV-CSO4oxo&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

• quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

rowenta nın şu robot süpürgesi tr fiyatlarına göre 3te 1 fiyatı neredeyse ama hakkında hiç yorum yapılmamış. Normal ederi mi bu acaba. Bu süpürgelerden anlayan biri yorumlayabilir mi?

https://www.amazon.com.tr/dp/B07H7L4RMN/ref=asc_df_B07H7L4RMN1606599180000/?creative=380333&creativeASIN=B07H7L4RMN&linkCode=asn&fbclid=IwAR1d_3sO02QlVvPJR9xQE0gTi45SnSxGlrFsC8g-ZUyXbt_c7UV-CSO4oxo&ie=UTF8&psc=1&th=1&utm_source=spydrop

wifi harita falan yok fiyat normal bu seviye için

• quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

İyi de hocam Amazon'a neden laf ediyorsun? Gönderimi yapan firmaya b.k at Amazon napsın? N11 gibi bize ne gidin aranızda halledin dememiş bişey dememiş.

Alıntıları Göster

Kardeş gecenin bu saatinde olayları sorgulamadan mı cevap yazıyorsun? Koltuğu alan başkası ben senin soruna cevap verdim sadece. Amazondan yana fikir beyanımda yok git yat sabah sakin kafayla olayları tekrar oku.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iKD44

rowenta nın şu robot süpürgesi tr fiyatlarına göre 3te 1 fiyatı neredeyse ama hakkında hiç yorum yapılmamış. Normal ederi mi bu acaba. Bu süpürgelerden anlayan biri yorumlayabilir mi?

Fiyat normal, sensör, tarama vs hiçbirşey yok. Vura vura gidiyor etrafa, akıllı bir tarafı olmayan bir ürünün ismi " SMART FORCE " komik olmuş.

• Benim aldığım koltuğun satıcısı amazon arkadaşlar, satıcısı amazon olmasa belirtirdim zaten. Şüphe duyan arkadaşlar için buyrun bu sipariş durumu:

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Bu da fatura:

Amazon'un kendi stoğu bittiği için o verdiğim linke tıkladığınızda başka bir satıcı çıkıyor, zaten ikinci linke tıklarsanız oradaki satıcı amazon.

Birileri de niye amazon bandı yok demiş, kutudan süphelenmiş, amazon kendi kutusu olan ürünleri, ekstradan tekrar kutuya koymuyor arkadaşlar. Daha önce büyük bir ürün aldıysanız zaten biliyor olursunuz, mesela yazıcı almıştım kendi kolisinde geldi, televizyon için ekran koruyucularından almıştım onlar da kendi kolileri ile geldi. En son da bu kendi kolisinde geldi, amazon sadece irsaliyeyi yapıştırmış koliye göndermiş.

İki saat bir işle ilgilendim, neler dönmüş. Boşuna kendi aranızda kavga etmeyin, satan da gönderen de amazon. Bazı arkadaşlar inanmak istemiyorlar, güçlerine gidiyor fakat Amazon yapıyor böyle şeyler malesef...

Edit: Mesaj atan arkadaşları ekleyim, haberleri olsun:

@gently weeps @kartel1 @porko @Johny Constantine @m f i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erakan -- 1 Aralık 2020; 3:5:0 >

• Mng
    Eve eşya almıştım. Kırmış ürünü. Ürün stokta kalmamış tekrar alamıyorum. bide iade ile uğraşacam.

ilçede oturuyorum buraya mng bakıyor. Cidden sıkıntı.
    Daha öncede omo sıvı deterjan patlamıştı. Omo da hayvan gibi sağlamdı. Nası taşıyorlar aklım almıyor.

• hitman kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun hocam. Atıp tutmadan dolayı olduğunu düşünmüyorum, fakat ezilme çok oluyor. Yani sizin ürünün üstüne 50 kiloluk başka bir ürün koyup, öyle yüklüyorlar kamyona, o da yolda her çukurda ezildikçe eziliyor.

• kariyo K kullanıcısına yanıt

Ayakkabi icin boyneri takip edin bence

• ERATO RIO Kablosuz Kancalı Kulaklık / ₺639,46 + ₺81,97 Kargo ücreti / Satıcı amazon germany / https://www.amazon.com.tr/ERATO-RIO-Kablosuz-Kancalı-Kulaklık/dp/B01N0M60KZ

• Engin Cann kullanıcısına yanıt

Evet hocam şimdi denedim. Malzeme kalitesini pek beğenmedim ama istediğin seviyede yatırabiliyorsun. Katlanabilir durumda olması güzel. Genel olarak iş görür.

Ayrıca eşim için aynı markanın farklı bir ürününü daha sipariş ettim o bir tık daha ucuzdu.

• Androge0s kullanıcısına yanıt

2binide hak eder sanırım bu döviz fiyatlarıyla, süt hazneli muadil makineler 3kdan başlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Benim aldığım koltuğun satıcısı amazon arkadaşlar, satıcısı amazon olmasa belirtirdim zaten. Şüphe duyan arkadaşlar için buyrun bu sipariş durumu:

Bu da fatura:

Amazon'un kendi stoğu bittiği için o verdiğim linke tıkladığınızda başka bir satıcı çıkıyor, zaten ikinci linke tıklarsanız oradaki satıcı amazon.

Birileri de niye amazon bandı yok demiş, kutudan süphelenmiş, amazon kendi kutusu olan ürünleri, ekstradan tekrar kutuya koymuyor arkadaşlar. Daha önce büyük bir ürün aldıysanız zaten biliyor olursunuz, mesela yazıcı almıştım kendi kolisinde geldi, televizyon için ekran koruyucularından almıştım onlar da kendi kolileri ile geldi. En son da bu kendi kolisinde geldi, amazon sadece irsaliyeyi yapıştırmış koliye göndermiş.

İki saat bir işle ilgilendim, neler dönmüş. Boşuna kendi aranızda kavga etmeyin, satan da gönderen de amazon. Bazı arkadaşlar inanmak istemiyorlar, güçlerine gidiyor fakat Amazon yapıyor böyle şeyler malesef...

Edit: Mesaj atan arkadaşları ekleyim, haberleri olsun:

@gently weeps @kartel1 @porko @Johny Constantine @m f i

Şüpheniz batsın alemsiniz yav. Aynen bebek oto koltuğu aldım. Kutuda Amazon namına bir şey yok. Üreticinin kutusu üstüne Amazon irsaliyesini basmışlar yollamışlar. Satıcı Amazon

Hukuk olsa olması gerekeni diyeyim. Senin evden kargoya kargodan eve taksi paranı. Yaptığın taşıma işleminin ücretini birde memnuniyet memnuniyet bedelini Amazon vermeli.

Yok öyle iade edebilirsiniz ayakları en sağlamı aldığın ürünü iptal etmen kapının önünde duruyor gelin alın demendi...

Bir başkasının hatasını biz düzeltmek zorunda mıyız? Bu arkadaş gibi iyi niyetliler güzel kalpliler yüzünden Amazondaki kargo etiketçisi ağzında sigara, beyninde Leyla’s, bedeninde s.nin kaşıntısı iş yapmaya devam ediyor. Çünkü olay büyümüyor büyümeyince de hesap sorulmuyor böyle iş ahlaksızı insanlara....

Arkadaşın yaşadığı sorun çok büyük aslında. Şu soruyu sorun ve Amazon’u körü körüne savunmayın. Şu pandemide evden çıkıp başkasının hatası yüzünden hayvani bir kargoyu taşımaya Kargoda sıra beklemeye mecbur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiserx -- 1 Aralık 2020; 8:53:58 >

• kartel1 K kullanıcısına yanıt

ortalığı karıştırdın mübarek satıcısı amazonmuş :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erakan

Geçmiş olsun hocam. Atıp tutmadan dolayı olduğunu düşünmüyorum, fakat ezilme çok oluyor. Yani sizin ürünün üstüne 50 kiloluk başka bir ürün koyup, öyle yüklüyorlar kamyona, o da yolda her çukurda ezildikçe eziliyor.

Hocam emin misiniz? Atip tutma yok zaten, sadece atma var Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vahsi Hindi Sürprizi -- 1 Aralık 2020; 9:34:45 >

• Arkadaşlar, sitenin başında bu linki gördüm https://www.amazon.com/gp/product/B087RSQGSV?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR&th=1

Bu laptop yurt dışından 7,920.58 TL ye geliyor mu, yoksa ekstra bir şeyler ödüyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaragorn

ortalığı karıştırdın mübarek satıcısı amazonmuş :)

Herkes sıyrıldı olay bana mı kaldıAmazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Gümrük vergisi ve kargo dahil 1232$ yani 9644 TL.

• Hocam fiyat

Deal of the Day: $972.99 +

$259.48 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey

Toplamda 1232.47$ a geliyor

• 
Sayfa: önceki 19951996199719981999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.